• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
holky jakou používáte potahovací hmotu? myslím kupovanou. já mám chuťově ráda mléčný marcipán, MMF mi moc nechutná. teď pečení moc nedám a nechce se mi patlat s mléčným marcipánem.... používáte některá pravý marcipán?
7. jan 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka12 no ak si este nikdy nepotahovala a chystas sa na to prvykrat,tak myslim,ze kruh by bol ovela jednoduchsi ako potiahnut jednotku. to je dost zlozite... :slight_smile:
7. jan 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 presne :wink: . Počítam, že keď na ňu položím to autko + ju ešte ozdobím, tak bude mať ešte o pol kila viac :grinning:
7. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no to určite hej,ja chcem na ňu položiť tú helikoptéru a možno ju urobím z punčoviny a potiahnem takže bude ťažšia.
7. jan 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bury já si kupuju marcipán z mandlí na Mimibazaru. Ale taky to není pravý marcipán jenom z mandlí, ale je dobrý.
7. jan 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer paráda @anibas . krásnučké @jakelina nádherné bonboniery
@vecernicci to bude tá princezná na Vlásku, myslím, že sa volala Rapunzel. a krásna
7. jan 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 - ja som robila to hasičské auto z krabičky od čaju, takže v podstate je ľahké, váži presne 300g. Ale ešte budú iné ozdôbky, takže do toho pol kila sa snáď zmestím :wink:
7. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 myslím že sa zmestíš.....no som zvedavaá čo ja stvorím:slight_smile:
7. jan 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no moja mala tu rozpravku jeden cas zboznovala, to sme pozerali stale dookola. U nas sa ta rozpravka vola Na vlasku a dievcatko sa vola Rapunzel. U vas to je asi ta Locika. :slight_smile: A myslim,ze aj ten chlap sa u vas inak vola, u nas mu normalne dali meno Flyn a potom Eugen. strasne pekna rozpravka. :slight_smile: a aj torta!!! samozrejme... :dizzy_face:
7. jan 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela díííky moc
@simasa hodně dobrý!!!!
7. jan 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer
@mailli holky máte je překrásnééé. můžu na nich oči nechat
7. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fialka12 ja som robila tortu v tvare 1 ako svoju piatu poťahovanú a teda ja by som sa neodvážila ju robiť ako prvú, ale tým ťa nechcem odradiť :wink: takže ja som to urobila tak, že som si upiekla na klasické plechy 2 korpusy a na karton som si nakreslila tú jednotku a podla toho som vyrezala z tych korpusov 2x tú jednotku, jeden plát išiel na spodok, druhý som vyskladala z odrezkov a ten tretí išiel opäť ten vykrojený korpus :wink: snáď som trošku pomohla :slight_smile:
7. jan 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já tu někde četla, že to točící pod dorty, jak na tom děláte prodávají i v Ikee? Já tam v pondělí jedu tak bych si to koupila: KOlik jste za to dávaly?
7. jan 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridavam svoje tohtotyzdnvoe. na zelanie detsak ako som uz robila a na tu istu oslavu aj slana. nie je to dobre vidiet ale normalne sa mi podarila ruza z bieler redkovky - to v strede
7. jan 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@dm1 ty jsi šikulka, moc vidět to fakt není. A co jak se chystáš do práce?? Už jsi doplnila šatník :grinning: :grinning: Já jsem vždycky po mateřské zjistila, že nemám co na sebe. :grinning: :grinning:
7. jan 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem. No nejdu mi nahravat foto na fb :angry: aj ked kedze je biela ani tam to nie je bohvieako vidiet. Chcelo byto ale lepsi nozik ja som to takym obyc robila a slo to nafigu. Naviac boli 4 hodiny rano tak som bola rada ze som na to este videla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a chystanie do prace? no momentalne trosku depkujem maly ide uz v pondelok do skolky a zacal sa najust pocikavat 1x za den tak zacinam mat strach ci mi ho v skolke nechaju :(. A satnik? no nieco som veru musela pokupit ale stale malo stale som cakala ze schudnem a akosik nic.... len keby na mna nieco aj predavali v tom obchode...
7. jan 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jaj Luci, krásne tortičky. A tie kvietky :slight_smile:
7. jan 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci fakt je tá prilba prepracovaná do detailov, paráda :slight_smile:
7. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Sabi aký krásny požiarnik Sam s auťákom :wink:
7. jan 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani krásne tortičky. Tak to si stihla ešte pred nástupom do práce?
7. jan 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem Vladi. Ano az 16.1 nastupujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Este buduci tyzden mam 2
7. jan 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tyto drátky používáte do těch dortů, kdy na konec dáte třeba srdíčko a trčí to z dortu?http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/30-opred-drat-extra-tenky-bily.html
7. jan 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ale nezavesíš dúfam tortičky úplne na klinec. Bude nám to chýbať :frowning2:
7. jan 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to auto sa ti krásne podarilo je perfektné robila si ho podľa nejakého postupu?
@vecernicci tá prilba je ako skutočná
7. jan 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv myslim ze 30-tka je moc tenka take vacsie veci ti to neudrzi a hlavne ked budu tortu prenasat tak ti to bude vsetko sa hompalat na tom nie stat pekne pevne. Radsej trosku hrubsi si kup

@vlada111 uplne nie este mam nejake naobjednavane a tiez pre nas budem robit takze isto nieco bude. Teraz dumam nad tou coko do sutaze aku spravim konencen pre nas skusim ten mascarpone krem :sweat_smile:
7. jan 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 skús, je super. Ja som ho robila pre nás, len som dala menej bielej čoko a viac vanilky, aby to bolo menej sladké a viac vanilkové. Krém chutil ako polárkový sneh :wink: Ty robí z čoko krásne torty, potom hoď link, dáme ti hlasy :wink:
7. jan 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k a večerní další kousek, věnuji ho zítra mamince :wink: mé první růžičky, tohle je potah z marcipánu a sním se mi teda pracovalo lépe než s hmotou WI:slight_smile:.můj druhý dort
7. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@dm1 díky moc za radu
7. jan 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok