• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@alenv Ahoj, já jsem to v Brně v Ikei už hledala a prostě nenašla, i když píšou, že to mají na skladě... Tak asi jsem slepá... a měly by to mít za 149 Kč.
7. jan 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no super.. díky... v pondělí hned zakoupím
@vera_vila já jedu na Zličín do Prahy tak snad.. kdyžtak se zeptám..
7. jan 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 třeba se počůrává právě proto, že má jít do školky... Bojí se, neví, co ho čeká, kamarádce tohle taky dělala dcera, jak před vstupem do školky, tak i do školy... Až zjistí, že ho tam nechceš nechat, tak to určitě přejde...
7. jan 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Já jsem si kupovala stříbrnou, ale ještě jsem s ním nedělala, jsem si ho teprve ve středu vyzvedávala a zatím se mi žádný dortík, na který bych ho použila, nerýsuje...
7. jan 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 @lukika díky, dělala jsem tři najednou, ale škoda, že jsem je zapomněla vyfotit pohromadě a byly v životní velikosti :wink:
@dm1 krásný dortíky, ty slaný já obdivuju :slight_smile:
7. jan 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta svadobna to ma byt zlata svadba :sweat_smile:, len tie prstienky tak moc teda nevyzeraju su farbene metalickou tekutou extra gold a teda so zlatom to nema nic spolocne :angry: skor to vyzera ako bronz
7. jan 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@vera_vila no mě taky ne.. ale chci jednu mít doma:slight_smile: já si něco vymyslím ted dělám na víken.. ale s autama pro synovce
7. jan 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka jáááá oba dorty jsou skvostné
7. jan 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ahoj, ja mam ten sprej v perletovej farbe, robi sa s nim velmi dobre :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka a nemáš to tu dark gold? tu jsem si koupila na tu přilbu a je to jako červené zlato, klasická zlatá je light gold, už jsem taky moudřejší :wink: ja a abych nezapomněla, krásný dortíčky :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tortickarky tak uz sme sa vratili masurko vydrzalo v neporusenom stave tolku cestu aj ked malo 6,5 kg :slight_smile: dala som doneho tu jogurtovu plnku co ste tu pisali je to fakt super mnamka vdaka za receptik :slight_smile: dovtedy som poznala len maslovu s pudingom
7. jan 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana já mám taky v perletové :slight_smile: tak to jsem ráda. a stříká se na to z dálky vid.. aby tam nebyli nějaké fleky
7. jan 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no ma tam nazov ze extra gold... uz som aj ja teraz mudrejsia :slight_smile: ale torta sa pacila to je hlavne :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja som to striekala tak asi z 15-20 cm, ale tak rychlejsie, aby to neslo na jedno miesto, ale aby to bolo rovnomerne :slight_smile: ako ked si striekas lak na vlasy :grinning:
7. jan 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana :grinning: :grinning: :grinning: díky.. radši to zkusím ještě mimo.. ale chápu:grinning:
7. jan 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika nedělala jsem to podle žádného postupu, jenom jsem naskládala na sebe pláty s krémem a ořezala a pak podle fotek na počítači vyřezávala okna, dveře atd.. Jenom tu podložku, aby vypadalo jako stojící na kolech jsem udělala podle postupu na Dortománii.
7. jan 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to moc držím maličkému palce, ať se mu ve školce líbí. :wink: Tobě v práci taky :wink:
7. jan 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja som si to tiez naprv odskusala len tak ... vysprejovala som ruzicky na tanieriku :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa vas este opytat ci tie kostice sa predavaju spolu alebo aj samostatne? pouzivate ich vsetky? chcem skusit aj kvetinky - da sa to urobit aj niecim inym? ten salatik som roztlacala ruckou z radielka :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah http://www.smszlava.sk/zlava/modelovacia-sada/ tu mas za dobru cenu vsekty, len su to cina
7. jan 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte - mam otazku kde robim chybu pri mramorovom korpuse že mi bielky s práškovým cukrom nejdú vymiešať do tuhého snehu , len do tekutého blemcajzu? bez cukru vždy vyšlahám krásny sneh ale s cukrom vždy oničom. celé je to tekuté a aj korpus potom nenadvihne a je taký tuhý :frowning2:
7. jan 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka ušlehej bez cukru a přidej ho tam až do ušlehaného a bude ještě tužší.
7. jan 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem - ja som si aj myslela ale vo fotopostupe to bolo nafotene ako cukor vopred. tak už budem vedieť. skušam robiť mramor pre neter na zajtra
7. jan 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka ja vzdy robim mramorovy tak,ze bielka si vyslaham zvlast a vsetko ostatne spolu. teda najprv cukor a zltka a tak vsetko ostatne a napokon len zaslaham rukou sneh a nikdy nemam problem. :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, uz pisala jakelinka :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja som mala taky perletovy ten milujem je krasny a tiez zlatu obe super
7. jan 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :dizzy_face:
7. jan 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prosím tě a tuhle modrou jsi nanášela jen na modrou barvu nebo i na jinou?
7. jan 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok