• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zuzkat1 na tortu ti je jednen oetker malo aspon 3ks ti treba ... len ti pisem aby si nebola sklamana tak ako ja :frowning2:
8. jan 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka jakej prosím děláš piškot? Krásně vysoký.. a pak jsi barvila kdy? TOhle se mi líbí :slight_smile: díky
8. jan 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja som robila takú s rastlinnou šlahačkou,tá je pevná po vyšlahani a držal do druheho dna na torte super,aj ked som zdobila držala..
8. jan 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka ten marcipán je šílenej.. radím udělej si svůj...
8. jan 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 prosím tě ty jsi dala rostlinou šlehačku pod mléčný marcipán? to se může? Ten se pak nerozteče?
8. jan 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 @reruna @jakelina - děkuji za tipy :wink: asi zkusím ten z MMB :wink:
8. jan 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a moja posledna tohtotyzdnova :slight_smile:
8. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@alenv nieeeeeeeeeeeeeeeee.....to nie....ako zdobila som tortu šlahačkou..nebola marcipánová :grinning:
8. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv rostlinná šlehačka může pod marcipán
8. jan 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a zkoušla jsi to? Normálně vyšlehala s cukrem bez ztužovače? A jak to s tím šlo? Mě se to tou nutelou s máslem nepotírá uplně bezva.. tohle by mohlo být nadýchanější
8. jan 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tvoje tortičky sú také rozprávkovo krásne, Maťo minule pozeral so mnou fotky na FB a keď tam videl traktor či báger, tak zahlásil, maminka také môžem papať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera !
8. jan 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka moc krásný holčičí dortík
8. jan 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv do rostlinné se nedává ztužovač, ta je tak tuhá, že se tam někdy dává trocha vody
8. jan 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem...no ale potom nechapem preco pisu ze 1 staci...
8. jan 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka dakujem... a prosim ta:slight_smile: ta torta kde mas kazdu vrstvu inej farby... to si piekla 5 ci kolko korpusov zvlast?
8. jan 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a ta slahacka ako chuti? lebo tie rastlinne imitacie mliecnych vyrobkov zvyknu byt chutovo dost zle...
8. jan 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 je super,sladká ako ked vymiešaš normálnu živočíšnu s cukrom....len je pevnejšia,nemusíš sa báť že sa skoro skazí,je trvácnejšia a ja som ju ako krém vyšlahala aj s ovocným jogurtom a bola ako betón pevná:slight_smile:
8. jan 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 dakujem :slight_smile:
oni mali poziadavku ze kitty a jazierko s kacickami,nevedela som to nijako inac skombinovat, ale vraveli, ze sa im paci, tak som rada :slight_smile:
@jakelina dakujem :slight_smile:

aj vam vsetkym dakujem za lajky dievcata :slight_smile:
8. jan 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ty jsi měla prosím tě kolik těch dortů, snad každý den dva ne?? Nechápu, kdy to stíháš.
8. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a zkoušela jsi to s tím někdy?
8. jan 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 dakujem:slight_smile: a kde to dostat? normalne v beznom obchode?
8. jan 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja som kupila v coop jednota takom väčšom supermarjete,aj v tescu som ju videla.
8. jan 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 ano kazdy jeden korpus zvlast,kazdy inej farby a je ich 5ks ...cize torta bola obrovskaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 krásne tortičky. To je aké meno Berenika? :wink:
8. jan 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Luci je veľmi pekná, chutná dievčenská. Si sa namakala tento týždeň :frowning2:
8. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem a berenika je meno tak ako citas. oni maju este bertina. ale ziju tu za hranicami tam to tak cudne asi neznie
8. jan 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak tu je moja šiesta tortička :wink:
8. jan 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
dievcata POMOOOOOC :sweat_smile: :grinning:
robila som marcipan z marshmallow cukrikov.. vsetko sa mi podarilo, cukriky neprihoreli :grinning: len potom nastal problem... marcipan sa mi krasne rozvalkal, ale ked som ho chcela dat na tortu, priserne sa trhal.. vobec nebol vlacny a jemny ako som videla napr.na akosatorobi.sk... poradte,co som urobila zle??? torta vyzera... priserne :confounded: :cry:
8. jan 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi asi si dala velmi vela cukru ked sa trha...alebo malo?ja vyvalkam na podlozke a cele preklopim na tortu a stiahnem vtedy sa nepotrha
8. jan 2012 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2012 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok