Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kamilecka
8. jan 2012

@zuzkat1 na tortu ti je jednen oetker malo aspon 3ks ti treba ... len ti pisem aby si nebola sklamana tak ako ja ☹

alenv
8. jan 2012

@kamilecka jakej prosím děláš piškot? Krásně vysoký.. a pak jsi barvila kdy? TOhle se mi líbí 🙂 díky

dajna11
8. jan 2012

@zuzkat1 ja som robila takú s rastlinnou šlahačkou,tá je pevná po vyšlahani a držal do druheho dna na torte super,aj ked som zdobila držala..

alenv
8. jan 2012

@kamilecka ten marcipán je šílenej.. radím udělej si svůj...

alenv
8. jan 2012

@dajna11 prosím tě ty jsi dala rostlinou šlehačku pod mléčný marcipán? to se může? Ten se pak nerozteče?

bury
8. jan 2012

@broucek2 @reruna @jakelina - děkuji za tipy 😉 asi zkusím ten z MMB 😉

mizulienka
8. jan 2012

tak a moja posledna tohtotyzdnova 🙂

dajna11
8. jan 2012

@alenv nieeeeeeeeeeeeeeeee.....to nie....ako zdobila som tortu šlahačkou..nebola marcipánová 😀

jakelina
8. jan 2012

@alenv rostlinná šlehačka může pod marcipán

alenv
8. jan 2012

@jakelina a zkoušla jsi to? Normálně vyšlehala s cukrem bez ztužovače? A jak to s tím šlo? Mě se to tou nutelou s máslem nepotírá uplně bezva.. tohle by mohlo být nadýchanější

dada78
8. jan 2012

@mizulienka tvoje tortičky sú také rozprávkovo krásne, Maťo minule pozeral so mnou fotky na FB a keď tam videl traktor či báger, tak zahlásil, maminka také môžem papať 😝 😀 😵 😵 😵 nádhera !

jakelina
8. jan 2012

@mizulienka moc krásný holčičí dortík

jakelina
8. jan 2012

@alenv do rostlinné se nedává ztužovač, ta je tak tuhá, že se tam někdy dává trocha vody

zuzkat1
8. jan 2012

@reruna dakujem...no ale potom nechapem preco pisu ze 1 staci...

zuzkat1
8. jan 2012

@kamilecka dakujem... a prosim ta🙂 ta torta kde mas kazdu vrstvu inej farby... to si piekla 5 ci kolko korpusov zvlast?

zuzkat1
8. jan 2012

@dajna11 a ta slahacka ako chuti? lebo tie rastlinne imitacie mliecnych vyrobkov zvyknu byt chutovo dost zle...

dajna11
8. jan 2012

@zuzkat1 je super,sladká ako ked vymiešaš normálnu živočíšnu s cukrom....len je pevnejšia,nemusíš sa báť že sa skoro skazí,je trvácnejšia a ja som ju ako krém vyšlahala aj s ovocným jogurtom a bola ako betón pevná🙂

mizulienka
8. jan 2012

@dada78 dakujem 🙂
oni mali poziadavku ze kitty a jazierko s kacickami,nevedela som to nijako inac skombinovat, ale vraveli, ze sa im paci, tak som rada 🙂
@jakelina dakujem 🙂

aj vam vsetkym dakujem za lajky dievcata 🙂

jakelina
8. jan 2012

@mizulienka ty jsi měla prosím tě kolik těch dortů, snad každý den dva ne?? Nechápu, kdy to stíháš.

alenv
8. jan 2012

@jakelina a zkoušela jsi to s tím někdy?

zuzkat1
8. jan 2012

@dajna11 dakujem🙂 a kde to dostat? normalne v beznom obchode?

dajna11
8. jan 2012

@zuzkat1 ja som kupila v coop jednota takom väčšom supermarjete,aj v tescu som ju videla.

kamilecka
8. jan 2012

@zuzkat1 ano kazdy jeden korpus zvlast,kazdy inej farby a je ich 5ks ...cize torta bola obrovskaaaa 😀 😀 😀

vlada111
8. jan 2012

@katy1979 krásne tortičky. To je aké meno Berenika? 😉

vlada111
8. jan 2012

@mizulienka Luci je veľmi pekná, chutná dievčenská. Si sa namakala tento týždeň ☹

katy1979
8. jan 2012

@vlada111 dakujem a berenika je meno tak ako citas. oni maju este bertina. ale ziju tu za hranicami tam to tak cudne asi neznie

mia1111
8. jan 2012

Ahojte, tak tu je moja šiesta tortička 😉

katmi
8. jan 2012

dievcata POMOOOOOC 😅 😀
robila som marcipan z marshmallow cukrikov.. vsetko sa mi podarilo, cukriky neprihoreli 😀 len potom nastal problem... marcipan sa mi krasne rozvalkal, ale ked som ho chcela dat na tortu, priserne sa trhal.. vobec nebol vlacny a jemny ako som videla napr.na akosatorobi.sk... poradte,co som urobila zle??? torta vyzera... priserne 😖 😢

katulkaaaaaa
8. jan 2012

@katmi asi si dala velmi vela cukru ked sa trha...alebo malo?ja vyvalkam na podlozke a cele preklopim na tortu a stiahnem vtedy sa nepotrha

katulkaaaaaa
8. jan 2012

@mia1111 krasna 🙂