Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
9. jan 2012

@vlada111 ved som jej aj napisala ze bohuzial, tento tyzden robim dph a nestiham torty. a ona na to - NEVADIII, ASPON USETRIM 😀 😀 😀 😀

mia1111
9. jan 2012

@dajna11 - alebo ak si ich naozaj vymazala a neubehol dlhý čas, tak budú zrejme v koši. Tak si ich len obnov. 😉

jaja555
9. jan 2012

@vecernicci nemám odskúšané, ale skús pozrieť http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user= a zadaj si do názvu Harlekýn

mamina1978
9. jan 2012

@vecernicci tak prave som vyskusala tie ruzicky podla postupu co si mi poslala. Este raz krasne dakujem 🙂 Najprv som sa natrapila 😝 , lebo mi stale to vnutro po viacerych lupienkoch vyskocilo hore 😖 .Potom to uz celkom islo.Ale neviem preco je kazda ruza ina , ale uplne ina.Keby boli aspon trosku podobne.Nevies prosim ta ako na to ☹

benjik
9. jan 2012

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím.Zase jste přidaly krásné dorty,snažím se k vám občas nakouknout,ale není čas. Až je mi to úplně líto.Dost mi tahle diskuze chybí. Ale dáváme dohromady baráček,chystáme se na druhýho prcka,takže času pomálu. Ted jsem ani nijak nepekla,jen rolády a koláče. No naštěstí už za měsíc se to rozjede,bude spousta svátků a narozenin.
Jen jsem vám sem chtěla dát odkaz na docela pěkné a levné silikonové formičky.http://www.4home.cz/silikonova-forma/
Jo a holky,prosím vás,proč se mi ve skupině na facebooku nezobrazí členové? Chtěla bych se podívat na Alenky album,ona už sem asi nechodí,že?

mamina1978
9. jan 2012

@vecernicci pridavam ti aj foto ,aby si vedela o com hovorim 😒
kazda je uplne ina 😖 😖 a maju este veeelmi daleko od tych tvojich krasnych ,rozvinutych......

dajna11
9. jan 2012

@miciatko moj mužík sa trošku vyzná.no nenašiel ich ani on:(

gumkacka1
9. jan 2012

babulky, ako spravim tortu v tvare otvorenej knihy, ked nemam na to formu? poradite mi? 🙂

dajna11
9. jan 2012

@mia1111 koš mám prázdny,janeviem kde su a nikto nič nerobil s pc ☹

dajna11
9. jan 2012

@mia1111 no vraj toto hladanie je iba ak to mám na C alebo D disku uložené.....a toto som mala iba ako štítky v záložkách a už to je prázdne

jaja555
9. jan 2012

@dm1 poprosím ťa o ten tvoj receptík na čokoládový krém sľahany nad parou . Prípadne aj ten vanilkový krém sľahany nad parou .Dakujééém.

mia1111
9. jan 2012

@dajna11 ale aj tie záložky sa niekde ukladajú. Máš Vistu či XP? Skúsim poradiť, ak budem vedieť. A aký prehliadač používaš? (explorer, google chrome, ...?) A ten panel so záložkami vidíš?

mia1111
9. jan 2012

a aspoň si skúsila ten vyhľadávač? Určite máš niečo uložené z flicku, tak len napíš flickr a uvidíš, čo to urobí

dm1
9. jan 2012

@gumkacka1 ja som robila tak ze pred polozenim posledneho vrchneho koprusu - teda dvoch - lava a prava strana som polozila na plnku pri strede sulok puncoviny a na to ten korpus tak to bolo potom krasne do oblucka. ale baby davaju normalne aj banan tam

dajna11
9. jan 2012

@mia1111 no záložkyx ukazuje prázdne...mám XP,prehliadač firefox.skúsila som ten vyhladávač a nič nenašiel

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 a v kosi??
Moj mm je technik PC a hovori ze to by niekto musel dat odstranit a potom este aj z kosa vyhodit

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 a nieje to niekde iba premenovana zlozka

dajna11
9. jan 2012

@miciatko ved to sa čudujem že koš je prázdny....mysela som že tam to bude.....ale nič...a neviem kto by to dal odstrániť.....ved sme tu len my,a nikto nič nerobil

dajna11
9. jan 2012

@miciatko baby ste zlaté ako mi pomáhate.....ja som ako dilino....nie,nemám to nikde....ani ako iné premenované...

mia1111
9. jan 2012

@dajna11 - hmmmm, tak to je divné... 😒 😒 😒

dajna11
9. jan 2012

@mia1111 to teda je ,už som prekutrala všetko čo viem,ako su isto machri čo najdu aj nemožné v pc,no ja to niem som....minule mi muž omylom zmazal uložene obrázky ale boli v koši a síce aj ked ich dal obnoviť,nejako aj tie zmizli....asi už počítač má toho dosť 😠

mia1111
9. jan 2012

@dajna11 - ja som si akurát otvorila aj starý noťas,na ktorom má mm nainštal. XP, a je pravda, že Vista mi vyhľadá priebežne, ešte len začnem písať začiatok slova, tak ponúka súbory, ktoré začínajú na tieto písmena. A je to rýchle... Tak ma mrzí, že som nepomohla :(. Mne nedávno odišiel celý externý disk, mal nejaké vadné sektory, tak proste k dátam som sa nedostala... a to som chytala infarktové stavy, lebo všetky fotky, dáta, dokumenty, recepty, všetko som mala na ňom uložené...

lusil2005
9. jan 2012

@dajna11 pockaj, necitala som moc dozadu - stratili sa ti zalozky z mozilly? lebo to by sa malo dat opravit. tie sa automaticky zalohuju do jedneho suboru v app.data. tiez som mala tento problem.

dajna11
9. jan 2012

@lusil2005 no stratili......prosto že posledné štítky....prázdne....ale kam sa to zálohuju?hm?mne to nič nehovorí 😖

dajna11
9. jan 2012

@mia1111 mne už minule na druhom notebooku kde máme vistu všetko zmizlo...fotky,subory....uplne.počítač zhasol a bola som rada že ho po dlhej dobe a čistení muž znovu naštartoval,síce od vtedy nemám D disk čo mi zmizol,ale som rada že počítač znovu šlape.....

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 mm hovori ze su subory na obnovene, ale to treba vybrt disk a vlozit ho do ineho a spustit tam ten program,to ja len tak zjednodusene pisem

lusil2005
9. jan 2012

@dajna11 idem uspat maleho a potom ti to pozriem.

dajna11
9. jan 2012

@miciatko juj to je ťažko..kam inam ho vložiť?hm?

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 no ze ak by vedel tvoj mm stiahnut program na obnovenie dat napr. file scavenger a ten disk co mas v PC vlozit do ineho PC a nechat ho prebehnut cez ten program