• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@mizulienka no ak sa ti ozve na objednavku daj vedieť
10. jan 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nadherny kvietok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha aha, takze drotiky su ten tajny recept:slight_smile: Tak ich idem spravit znova:slight_smile: dakujem!!!
10. jan 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá prosím vás,neviete mi poradiť,ako by sa dal spraviť tento remeň ...myslím to červené na okraji čierneho :grinning:

@mizulienka videla som,že si reišila čoko krém..ja som akurát dnes robila už tretí raz od Vianoc volá sa varená čokoládová plnka a písala tu o nej vtedy dadka212,inak veľmi sa podobá na šľahaný nad parou,takmer na nerozoznanie,ak by si chcela vyskúšať......je fakt vynikajúci :wink: a jednoduchší....
http://www.tortyodmamy.sk/varena-cokoladova-plnka
namiesto hery maslo a čokoládu z Lidla som použila :wink:

@bianca ahoj,možem ťa poprosiť aj ja o pridanie na fb?ďakujem.....moje meno je Lucia Briatková :slight_smile:
11. jan 2012 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja by som to urobila normalne z hmoty.
11. jan 2012 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja na toto som este natrafila, tak mozno vyuzijes nieco :slight_smile:
http://www.bezlepkovetorty.blogspot.com/
11. jan 2012 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 je t doost vysoký, tak to chce tužší krém, po mně chtěli máslovo pudinkový, myslím, že byl čokoládový :wink:
@adul67 krásná kabelka, jen ji vzí a jít :grinning:
11. jan 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas, @eliska22 , @vecernicci ďakujem za rady ,díky moc :wink:
11. jan 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja by som to urobila tiez z hmoty normalne pas ciernej a k tomu po bokoch hadikov z cervenej a cele jemne roztlacit aby sa ta cervena s tym spojila
11. jan 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky, mali sme problém s počítačom, tak som dlhšie nebola, idem pokukať vaše tortičky :slight_smile: a tu sú moje od nového roka...
11. jan 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
11. jan 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979
@dm1 ďakujem kočky,skúsim teda tak,lebo asi by som to nenamalovala na tú čiernu hmotu.....a ešte sú tam také vrubky na tom remeni... :slight_smile:
inak ten foťák,ma stojí už teraz dva týždne nespavosti,som zvedavá čo z toho bude,nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca kde sa pridáva žiadosť? :confused: či len do toho riadku "Napíšte niečo"?? :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 krásne sa ti podarila tá šmoulinka :slight_smile: ja som mala predlohu na papieri to som si vystrihla najprv normálne celú postavičku, obrezala korpus, potom som ti to rozstrihala podla farieb, prikladala na potiahnutú tortu a tak som robila vlasy a všetko čo nie je modré a samozrejme kontúry :wink:
11. jan 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem :slight_smile:
11. jan 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 vpravo nahoře je tlačítko Požádejte o členství.
11. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca Ahoj, taky jsem poslala žádost :slight_smile:
11. jan 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím vás,když děláte mramorový korpus dáváte moučkový nebo krupicový cukr.. já dávám, vždyc moučku, ale došla mi :angry: a do obchodu se dostanu až večer. A když potřebuju aby byl trošku vyšší a dám místo 4 pět vajec dáváte stejné množství ostatních ingredienců jako když děláte ze 4 vajec?
11. jan 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja robím len z práškového cukru...kryštálový som skúšala raz a nenarástlo mi cesto, neviem či to bolo tým, ale skúšať to už nebudem...
a ak robím z 5 vajec prerátam suroviny na 5 vajec :wink:
11. jan 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila no neviem či som slepá,ale ja keď kliknem na ten odkaz čo sem dala @bianca,tak tak nič také nemám.....
baby čo je tam napísané po slovensky??? :confused: :grinning:
ďakujem
11. jan 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv mozes dat aj krystal , ale oooooooooooooovela dlhsie musis miesat az pokial sa ti uplne neroztopi a napeni ti vajicko ako pri praskovom , aaaaaale :grinning: ak nemas praskovy zober mlyncek na mak a zomel ho , budes mat praskovy :wink:
ja pridavam o jedno vajko len ak mam tie male S vajka, inak nie, ak hej pridam aj vsetkeho o tolko viac
11. jan 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no tak přepočítávat to nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyberu radši velká vajíčka:grinning: já mám domácí, takže se tam někdy najdou pořádný kusy :grinning:
11. jan 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 jak máš členy, tak je rozklikni, zobrazit všechny a tam je poslat žádost
11. jan 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka :slight_smile: no kedze mam zatial len jedno dieta a ziadne ine v rodine nie je (aspon take nie s ktorym by sme udrziavali kontakt ) tak zas ja tie meniny zvladam:slight_smile: ved teda je to len 2x za rok aj s nimi:slight_smile:
11. jan 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam moje 1. drotikovanie :slight_smile: ja som taký samouk a pečiem len od minulého roka :slight_smile:
11. jan 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@dadka212 krásný dortíky, z to lego ninja go by tě moje děti milovaly :grinning: :grinning: :grinning:
@monika76 super, krásný kytičky :wink:
11. jan 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pomocka pre dievcata do coko sutaze,snad trosku pomoze :wink:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=i_e4hIeQV-g&feature=endscreen
11. jan 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci ahoj,prosím ťa,ten recept čo si tu minule dala na roládu...dak by sa spraviť aj čokoládový?neskúšala si?potrebujem čokoláodvú roládu,teda korpus a nemám osvedčený recept :wink:
11. jan 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok