• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@anibas ach jaaj, tak drzim palce, aby ti to islo od ruky :slight_smile:
13. jan 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tortičku máš krásnu :sweat_smile: a ďakujem za pochvalu :sweat_smile:
13. jan 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre muhaha rano prajem
@anibas ty ja nechapem ako sa to da zvadnut.Mne uplne staci jedna,mozno este tak dve by som zvladla ale 5 ani nahodou
13. jan 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny , tak dnes som dorobila tu plnku mascrpone a je strasne dobra , uz sa mi len maliny roztapaju a idem na to , pekny den tortickarky :slight_smile:
13. jan 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps @mrka2 @mizulienka holky, krásný dortíky, fakt supr

@mizulienka prosím tě, co to máš za barvičku? Je nádherná :wink:
13. jan 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabka32 dám to tam i stím táckem, neboj neslepí se to, krásně to jde sundat dolů, když to podebereš dlouhým nožem, už to mám vyzkoušený, nebo jednou jsem ten vrchní krájeli tak jak byl nahoře a taky to jde dobře :wink:
13. jan 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci dakujem, no s tou farbou som si narobila...raz sa mi podarilo namiesat taky pekny odtien ruzovej a teraz si vybrali taky isty, ale za nic na svete som ju nemohla dosiahnut...
farbila som ruzova od wilton, dusky pink od sugarflair a tiez claret od sugarflair
13. jan 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje Kitty a ze zbytku malinký dortíček pro sestřičku oslavenkyně, ať jí to není líto, že nemá dort.
13. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
dievcata poradte,s ktorou potahovkou ste najviac spokojne?
uz som vyskusala WI,K2,RDI,PDTs a stale sa neviem najst..... :angry: jedna moc makka,druha moc tvrda....slak ma triafa.... teraz mam PDTs a vcera skoro cely kybel letel von oknom od nervov :confounded:
13. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex ještě jsi neměla Smarflex, tak zkus.
13. jan 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex Můžeš ty hmoty i pomíchat, když je moc tuhá, tak přidej kousek RDI, ta je měkounká a je to pak tak akurát.
13. jan 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka lucka prosim ta,tie perly na snurke co mas na tej poslednej torticke,to je co zac? a odkial? :sweat_smile:
13. jan 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex ved ja som ti davala smartflex, nerobilo sa ti s tym dobre?
@jakelina krasne torticky obidve :wink:
13. jan 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jaj,zabudla som napisat, mala som kilecko od @mizulienka ale zeby som skakala od nadsenia nemozem povedat...mam pocit ze sa dost lepil na prsty...
13. jan 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex Mati tieto mi kupila teta, ked bola v dunajskej strede, niekde vo svadobnom salone to mali.
ale myslim, ze aj v eshopoch sa uz daju kupit...neviem, teraz konkretne, kde to mali, popozeram a poslem ti, alebo aj baby urcite poradia.
13. jan 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to som veru este neskusala....tak asi dokupim RDI a budem ho miesat s PDTs,to by potom mohlo byt tak akurat. teda dufam :sunglasses:
13. jan 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex ano? to mi je luto, ale mne sa s tym robi vyborne...to je asi sila zvyku.
13. jan 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex aha, tak to už nevím. Já potahuju jenom s MMF, ještě jsem s jinou potahovkou nedělala, ty kupované používám jenom na postavičky nebo když potřebuju sytější barvu, tak tam kousek přidám.
13. jan 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka vidis,to ma nenapadlo tam kukat....dakujem,ked najdes link posli.....mala by som asi otvorit viac oci a pozerat po obchodoch :sunglasses:
13. jan 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex někdy to mívají i v květinářstvích
13. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina s MMF som zacinala,potom som presla na K2 a keby som nezacala vymyslat,doteraz si spokojne robim s K2..tak mi treba..
@mizulienka hej,je to asi sila zvyku....ale teda musim povedat ze bol smartflex najpodobnejsi tomu co hladam
13. jan 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dobry napad,skocim pozriet.diky :wink:
13. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex ja som zacala s WI potom skusila smartflex a pritom nadavala lebo vsak aj okno by som s tym rozbila a kym to clovek vyvalka a spracuje to je na svalovicu. teraz mam doma zasa WI a uz a mi zda byt makka :grinning: rozmyslam ze ich zacnem miesat.
13. jan 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este teda pridam svoje posledne torticky
13. jan 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
ahojte kocky. pridavam fotku co som modelovala... torticku pre neter robi svagrina, tak ja len ozdobim figurkami...
chcem sa spytat @vecernicci ty si myslim pisala ze robis v robote potahovku zo suseneho mlieka. ja som si kupila tento bosch http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod/1388771/bosch/bosch-mum54240-strieborny-biely/?kampan=257#utm_source=heureka.sk&utm_medium=srovnavac
myslis ze mi to vymiesa??? nechcela by som ho hned znicit :slight_smile: nepamatam si ci to robis v robote alebo v pekarnicke... dakujem.
13. jan 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@katy1979 no aspon nie som jedina co bojuje s potahovkami...uplne som bola na nervy vcera..celu radost z tej torty mi to pokazilo...este mam dve na nedelu,tak to neviem ako dobojujem s tou PDTs :angry:
13. jan 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka ja som prave zistila ze je u nas obchod s cuk.pom.uj a uz ma taha do mesta :grinning:
13. jan 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Nádherne.. :wink:
13. jan 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok