• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@martinex u mňa jednoznačne Smartflex Velvet - krásne potiahneš a z neho vymodeluješ.
13. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no ono tusin holky tak zachranuju parizsky, že zamiesaju don maslo, a davala si trvanlivu ci normal slahacku
13. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja som ich kupovala uz strasne davno, ale myslim, ze to bolo v tortomanii
13. jan 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli no pracne vykrajovať kocky a lepiť :frowning2:
13. jan 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas kdyby ste chteli zkombinovat ruze a jednu lilii na svatebni dort kolik by ste udelali růží? lichy (neparny) alebo sudy (parny) pocet? bo v temto nemam jasno dekuji :slight_smile:
13. jan 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dávala som normálnu 33 %-nú Rajo. Ale nahriatie v mikrovnlnke pomohlo je pekná hladká, len je to aj s tým mascaropne riedké. Dala som to do chladničky, uvidím, čo to urobí, či to zhustne.

Ďakujem Vám dievčence za rady, čo by som si ja bez Vás počala :sweat_smile:
13. jan 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ktoré kvetinky mám dať na tortičku?či ako to pokombinovať aby t o nebolo prehnane farebné???torta bude biela.... :cry:
13. jan 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@gabka32 obidve poschodia musíš robiť osobitne, teda potiahnuť. do spodného dáš zopár slamiek na výšku torty, tam kde bude druhú poschodie. Ja dávam na to CD-čko a potom na to položím druhú potiahnuté poschodie. Dáva sa to dole dobre a zároveň to nespadne. Ak som sa zle vyjadrila, pýtaj sa :wink:
13. jan 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 mne osobne sa pacia tie ruzicky, aj s tymi gulickami... su take jemne... predpokladam ze torta bude pre zenu, tak asi tie by som dala... :wink: ale krasne su vsetky, mam sa co ucit este...
13. jan 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja by som to nekombinovala. Buď jednu kytičku alebo druhú.
13. jan 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka idem kuk. Ja mám doma tri fialové a hrôza
13. jan 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli kdyby nahodou si nesehnala formicku tak to udelej tak velke aby si slamkou mohla delat ty stupliky a pak pracne nalepovat na kazdy dilek zvlast :slight_smile: tak toto mne napadlo kdyby nahodou :slight_smile: a slamky mas ruzne velkosti a ty muzes udelat treba ve stylu duplo s tema sirokyma slamkama :slight_smile:
13. jan 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no ako kvety nechcem kombinovať...bud ruže alebo gerberky...to jasné....ale ktoré?neviem....k ružiam by som mohla aj tie biele kvetinky dať...ale myslela som že ulahodím jemnejšiu ružovu :angry:
13. jan 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 tortička bude do tomboly...a ruže som chcela jemnejšie,no skušala som novu farbičku a takto to ofarbila,tak som potom urobila gerberky....tak neviem čo z toho dať,čo je krajšie....ako aby sa páčila hlavne asi žene,lebo ked to vyhrá na plese pár,aj tak mužovi je jedno ako to vyzerá :grinning:
13. jan 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 obidve su krasne, nevedela by som sa rozhodnut...ja mam rada gerbery, takze asi tu :wink:

boze baby, vy uz vsetky tak drotikujete, ja mam pri vas normalne komplexy :confused: :confused: :confused:
13. jan 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kolko tych ruzi :grinning: hehe
13. jan 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ja ked davam kvety, tak stale neparny pocet, aj teraz som dala 5 ruzi, takze ked budes mat 1 laliu, tak by som k tomu dala uz iba parny pocet ruzi, aby spolu tvorili neparny pocet
13. jan 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka aj ja si myslím že asi dám to :grinning: :grinning: ...no ja nie som žiadny macher....málo pečiem tak nemám kde skúšať a ked tak,tak iba detské torty :grinning: :grinning: teraz mi kočky jedia ruže čo mi ostali z minulej torty :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no keby bolo najhorsie a je moc riedka tak supne stužovac ten za studena od oetkera
13. jan 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 a to CD obalujes potrav.folii? to je dobra vychytavka :grinning: horni patro neni velke, korpus mel 500g bez kremu, snad nejake slamky doma najdu :slight_smile: diky
13. jan 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence mam na vas otazku, chcela by som uroibt na torte sneh....kokos, ale ako ho tam "prilepim"? ab y im aj nieco ostalo, kym pridu domov
13. jan 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a co tenulinka vrstva kukuricneho sirupu? uplne tenka ??? :confused: :confused: :confused: :confused:
13. jan 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita mam cerveny potah, nebude to na tom vidiet? a neurobi to nic s potahovkou myslis?
13. jan 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma napadlo, ze mam pipping gel, keby som dala uplne natenucko, kde to chcem a potom poprasila tym kokosom, tak by to nemuselo byt zle
13. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka skus navlhcit voodou. alebo ten piping gel
13. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps zamiešaj do nej želatínový stužovač za studena od dr.oe..., ja ho do masarponovej plnky občas dávam, keď je riedka
13. jan 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...pár fotopostupů...třeba se budou některé hodit :wink:
http://www.cakes.cz/viewtopic.php?t=941&sid=95faa5c524821220a23e463668281e9d
13. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata, tak jsem dělala ten krém s mascarpone, přáli si ho zákazníci, ale asi jsem divná, mně ten krém nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám radši ten s jogurtem, ale náš zákazník, náš pán :wink:
@mamina1978 normálně vymodeluju a nechám stát na lince, dokud neztuhnou, z tohodle marc, krásně drží hned, takže si je zakreju folií, aby úplně neztvrdly a mohly se jíst a dám na bezpečné místo tak vysoko, kam děti nedostanou a manža ví, že by dostal přes ruce:grinning::grinning:
13. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky sím vas nemate ulozene stranky zvlast malovane torticky? ja mam , ale na celych strankach a ked k tomu sadnem zas presedim pol dna pri tom :sweat_smile:
13. jan 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok