Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hejdita
16. mar 2010

aspon som si nacvicila zafarbovanie ktore budem potrebovat na promocny klobuk

henikav1
16. mar 2010

hejdi a nevymenila by si tu bielu ruzicku na cierny korpus a naopak?

hejdita
16. mar 2010

hej aj toto mna napadlo skuuusim ci pojde 🙂

alionuska
16. mar 2010

Anibas,dakujem a velmi som rada ze si poradila...ja viem,lebo MF rychlo schne a viem,ze to musim okliestikovat hned,ako to potiahnem... 😀 😀 Ale ja si necham rada poradit! 🙂 🙂
Heni,blahozelam..matika-fuj az ma striaslo.. 😀 😀 .tak v tom som nebola nikdy priebornicka! 😀 😀
Hejdita,ty si z jednej torty urobila tri! Super! 🙂 😀 😀

anibas
16. mar 2010

hejdi ... noooo, to už je pani torta, super 😅 😅 😅 😅 😅

vinka
16. mar 2010

Baby chcem sa opýtať ked je v torte parížský krém môžem ním aj tortu potrieť pod hmotu?Ak nie čím mám potrieť? 😕

anibas
16. mar 2010

vinka - žeby nožom ... 😀 😀 😀 ...ja nie som odborník na kremy ....

zdenallicka
16. mar 2010

Vinko, parizsky krem je jaky?

nikanika28
16. mar 2010

hejdi, tak ta posledna torticka, je najkrajsia, pekne to ukaze, ked su tie ruzicky vymenene 😵 😵 😵 .
Baby, ako by som mohla vytvorit sedmnokrasku alebo kvietocek podobneho charakteru 😕 😀 😀 😀 . Nemam ziadne podobne vykrajovatko a ani som nezohnala 😝 ...tak treba dako svojpomocne..len ako 😅 😀

sofi07
16. mar 2010

vinka, mas klasicky parizsky bez masla? to nemoze ist pod hmotu, sa ti to moze topit ten potah. rozmiesaj si maslo s cukrom a to natri pod potah, ak uz to teraz robis. pod potah je dobry tazky parizsky krem.http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/falos...

anibas 😀 😀

sofi07
16. mar 2010

heni, blahozelam ku skuske, uz si zregenerovala sily? 😉

sofi07
16. mar 2010

hejdi, ty si iny experimentator 🙂

hejdita
16. mar 2010

hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nicoho sa nebojim nicoho sa ezalaknem......a mozno este aj listocky prehodim lebo akosi zanikaju.....

henikav1
16. mar 2010

dakujem babulky, sily som zregenerovala tak napolovicu, uz zacinam zas nejako fungovat 😉
keby este nechceli v praci odo mna aby som pracovala slo by to rychlejsie 😀 😀 😀
hejdi, sup sup do tej stvrtej varianty, prehod aj listocky a uz to bude uplne dokonale 😉
ale uz si sa neodvazila ju dat na tortyodmamy, vsak? 😵

henikav1
16. mar 2010

hejdi, nadhernaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hejdita
16. mar 2010

a ja som si ani nevsimla ze som hodila link na pokec.....ja som ho mala okopirovany brachovi na skype tak som si spomenula ze mam na pravom link tak som hodila ale uz som neriesila ci pokec ci torty od mamy tam som to stejne zmazala tie dve predosle takze mam tam tu prvu verziu zo sedym a potom poslednu ktoru uz fakt necham byt 😀

hejdita
16. mar 2010

aj mne sa uz toto lubi aj uz mi bolo trapne ako to stale prerabam 😅 😅 😅 😀

cessy
16. mar 2010

sofi ten falosny krem moze ist pod potah????neva ze tam je ta slahacka?????nebude sa potah topit???robila si to uz????

petaba
16. mar 2010

baby ja vas ani citat nestiham 😀
Heni gratulujem ku skuske 🙂 sikulka si a tie mysky nemaju chybu
Heidi tak ta posledna sa ti velmi vydarila, ked su tie ruzicky vymene krasne vyniknu 😉

ja sa chystam najblizsie robit striptera na rozlucku zo slobodou, panacika uz mam hotoveho, tak uvidim ako bude vyzerat cela torta 🙂 http://picasaweb.google.sk/peta.ba/MojeNoveHobb...

neurologia
16. mar 2010

vinka, cessy
ja som robila ten falosny paruzsky co dala link sfi a je vyborny chutovo a pod potahom sa tiez normalne spraval...co potah na nom...no jednoducho je fajny... 😉

lenka.pav
16. mar 2010

ten falosny parizsky robim aj ja velmi casto a pod potahom je super, nic sa mi netopi a chut je skvela

cessy
16. mar 2010

tak urcite vyskusam, ja som sa bala tej slahacky 😉

hejdita
16. mar 2010

a ten krem to je nejaky len slahany??? nie vareny, alebo aky.....ale co ja sa pozrem na tortyodmamy 🤐

dakujem za pochvalu........este stale sa hanbim ze co som s tym vsetko porobila .... 😔 😕 😅

nikanika28
16. mar 2010

Hejdi 😀 ..opytas sa a aj si odpovies..dobree 😀 😀
A co s tymi kvetinkami, neviete mi nejako poradit? 😨

henikav1
16. mar 2010

nika, jedine ze by sa ti chcelo vyrezavat kazdy lupienok zvlast rucne
ale ak si nieco objednas, do 2-3 dni to mas doma

vinka
16. mar 2010

No baby som tu.Bola som s Chiarou plávať ešte som dorobila rožky lebo cesto už utekalo z pekárnika. tak som vás dočítala. 😀 😀
Anibas jak si ma pobavila.No si predstav,že ja to nebudem nožom natierať ale ja mám nato taký lyzák 😀 😀 To je krémy. 😀 Fajn baby dík lebo to skúšam ten kontajner a chce tam parížsky krém tak som nevedela,že čo pod hmotu.Zajtra idem robiť krém.Dnes len korpus. 😀 😉
Hejdi krásna torta fakt.
Heni a foto syru kde? 😕

lenka.pav
16. mar 2010

vinka, heni ju uz dala na tortyodmamy, kukni tam
nika, ja by som to teda bez vypichovaciek nerobila....ako henika pise, objednaj si ich, do 2 dni to mas doma a sedmokrasky budu ako skutocne 😀
kocky, dajte radu. neviem nikde najst fotopostup na tortu s vyskakujucim stripterom a stripterkou. uz viem cca ako na tie vyrezy, ale ako na postavy netusim....neviete o niecom? dik

vinka
16. mar 2010

Lenka neviem ju tam nájsť. ☹