• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
Ahojte cukrarky. Prosim vas poradte mi dobru cokoladovu polevu (nelamavu) na parizsku slahacku.
Peciem tortu, nieco podobne: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309
14. jan 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, znovu ste popiekli krasne torticky. Konecne uz pridavam aj ja svoje. Tu je prva, vaha bola 4 kg. Je to moja prva torticka za "ozajstne peniaze" :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dufam, ze sa bude pacit a chutit. Pridu pre nu kazdu chvilku,,, normalne mam roztraseny zaludok :astonished:
14. jan 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Ahoj maminy-cukrárky..tak idem sa k vám pripojiť aj ja ,teda ako môžem :slight_smile: jedného krásneho dna som sa rozhodla že upečiem malej tortu na 1 rok,potiahnutú marcipánom..objednala som si PASTA DAMA DEKOR,nejaké kvietky a gélove farbiva,no som zvedavá ako mi to pojde..idem to robiť 1x..mám pár otázok tak nejaká ochotná cukrárka ktorá mi poradííí??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana je nadherna, neboj , budu unesený :wink: :wink: :wink:
14. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu je druha. Syn ju nesie kamaratovi k narodeninam :slight_smile: Vaha je 2.8 kg.
14. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@79zuzana kráásna :wink: :wink:
14. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dakujem, prvykrat v zivote som modelovala. Naprv som skusala z bieleho icingu Dr. Oetker, ale stale to praskalo, tak som tych dinov vymodelovala z original marcipanu. To uz islo ovela lepsie.
14. jan 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 jaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by som chcelaaaaaaaaaaa........tie šablony......musím to pokukať......dám ti vedieť :wink:
14. jan 2012 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čauko - obed sa varí, Filip spí, tak pridám foto z celého týždňa a ešte piatkovú akciu - 4 šľahačkové a jedna čoko naraz :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@79zuzana kráááááááásne obe.........a ja som tiež začiatočníčka......a práve tento týžden sa mi ozvali prvý potencionálny zákazníci.......tak som slúbila, že spravím........ale ja fakt neviem akú cenu mám teraz zo začiatku dávať :unamused: a hlavne už teraz som mimo, že ako to vypáli :sweat_smile: :confused:
14. jan 2012 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uzasne... odpadavam :slight_smile:
14. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 pri cenach sa teda potim aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stale neviem kolko pytat. A po dokonceni zistujem, ze som asi mohla viac. Ale ved casom ked sa zdokonalim, tak snad :wink: Inak tu tortu si objednali vo stvrtok v noci, tak som vcera rano nabehla do obchodu a potom do noci piekla :slight_smile: :confused:
14. jan 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila to nie je nejaký omyl? Ja mám tu fialovú a je v pohode.
14. jan 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana je krásna, neboj :wink:
14. jan 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uf, padám na zadok z tvojho krásneho a maratónskeho výkonu :frowning2:
14. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 oki, potom píš do IP :slight_smile:
14. jan 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana jájha.......ja fakt neviem. U nás idú ceny za kg 9, ale skôr 10eur. A ja sa necítim rovnocenná s mojimi výtvormi ako baby, ktoré pečú rok, dva, päť.......uvažovala som nad cenou 7e.....asi....... :confounded:
14. jan 2012 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana
@lamps holky, koukám na vaše krásné dortíky a moc se mi líbí ta abeceda, jakou to máte a kde jste ji koupily prosím :dizzy_face: ?
Jinak všechny dorty, na které tady koukám, jsou úžasné, jeden hezčí než druhý, moc ráda se inspiruju :slight_smile: .
14. jan 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to si robila akoze tych 6 nadhernych a este dalsie 4+1??? ja ze to su tie co su uz dokoncene :astonished: . To sa da ako stihnut?
14. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 jasne pytaj sa :wink:
14. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf :slight_smile: ďakujem za pochvalu, abecedu mám z českého MMB je to táto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50046077&tab=2
14. jan 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja si ich teraz plánujem kúpiť .......toto je link u nás v Topolčanoch na cukrárenský obchod...viem že ich majú omnoho viac, nemajú všetky nafotené.......ak by si nenašla, kúpim a pošlem ti :wink:
tu link.... http://www.cukrarskepotreby.sk/category.php?id_category=52
14. jan 2012 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci prečo ťa bude prenasledovať ten baraaaaaaaaaan?
14. jan 2012 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw.............odpadneeeeeeeeeeeeem........ako dlho si sa im venovala? a všetko sú to rovnaké korpusy a plnky? pomáha ti niekto?...................no umrem :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2012 o 14:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 - jééééj, zlatá, ďakujem :slight_smile: . Akurát si robím objednávku z iného eshopu na ráfiky a nejaké drobnosti , našla som aj tie štruktur.fólie, tak skúsim objednať, ak by nááááhodou nemali skladom, tak by som Ťa potom otravovala, dobre?
14. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 kde presne je ten obchod?
14. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no probléééééééém :dizzy_face:
14. jan 2012 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 robila si stým poťahovacím pasta dama dekor??či sa sním dobre robí??a ešte také veci potrebujem mať tú silikonovu podložku na vyvalkanie marcipánu??na čom je najlepšie ho valkať?? a valček?? terba mať ten biely?či možem aj normálnym dreveným??zatial len toto..lebo neviem či to mám dokúpiť či čo..díík :hearts:
14. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah ak myslíš mesto, tak Topoľčany........a ak presne(neviem či poznáš TO), tak teraz od 09/01 sú presťahovaný do tej maličkej budovy, ktorá je vedla toho dreveného ihriska za Srdiečkom......kedysi tam bolo kaderníctvo alebo manikúra....na Jesenského ulici...........
14. jan 2012 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no a ako som napísala, majú strašne vela vzorov.....viem na 100% tie arabesky, kameň, tuším aj tehly, drevo a pak všelijaké........skús si pozrieť, keby náhodou....pôjdem, pokukám....prípadne ti zavolám aké chceš a kúpim, pošlem :wink:
a z akej stránky objednávaš ráfiky? :slight_smile:
14. jan 2012 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok