Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

iwulka23
15. jan 2012

@79zuzana takže základ je aby bol krém uplne hladký však?? pánečku..no pokúsim sa..idem skúsiť urobiť plnku z pudingu,masla a čokolády roztopenej..no tak snáď sa mi podarí dobre vymiešať to maslo ..lebo s maslom zvyknem mať problém že mi vždy hrčky ostávaju..neviem či je chyba v masle alebo...

marci2305
15. jan 2012

@bzucinka2 Nádherné...Tá bielo-žltá kvetinková je úžasná...Pekná kombinácia kvietočkov 😉

marci2305
15. jan 2012

@martinex Nádherná vínovočervená farba.. 😉 Originál, ale namiešaná kombinácia farieb?

79zuzana
15. jan 2012

@iwulka23 ano, krem musi byt hladky bez hrbolcekov... inak ja maslo zaslahavam este do tepleho pudingu, takze ziadne hrudky nezostanu, lebo ono sa roztopi 🙂 a potom ho supnem do chladnicky stuhnut

martinex
15. jan 2012

@marci2305 original, wilton christmas red

iwulka23
15. jan 2012

@79zuzana noo to ma nikdy nenapadlo 🙂) a maslo používaš 82% ??

vera_vila
15. jan 2012

@iwulka23 Když máš máslo povolené na pokojovou teplotu, tak se krásně našlehá a žádné hrbolky ti nezůstanou... Jinak já puding vždycky nechávám vychladnout, pak ho začnu šlehat a přidávám do něj povolené máslo a krém krásně drží a je pěkně hladký... Horší je pak to na dortu krásně uhladit, ale zjistila jsem, že když mi někde zůstane nějaký hrbolek, tak stačí jen přejet ho trochu třeba prstem, on se "rozpustí" a pěkně se to srovná

mariann2
15. jan 2012

kočky, ďakujem za pochvaly, orchidejka vytrápená, ale páčila sa, @zuzana124používam na orchideu formu Hawthorne Hill, tá je super, hneď ti lupienok aj "ožilkuje" a ešte potrebuješ drôtiky, rôzne hrúbky, špajchle, floristickú pásku a nič viac, vlasne hej - trpezlivosť 😀

vera_vila
15. jan 2012

Holky, prosím, netušíte některá, z čeho může být to "prostírání" na těch dortech? Na tom jednom možná marcoš, ale na tom druhém mi to přijde jako průsvitné... že by želatina?

79zuzana
15. jan 2012

@iwulka23 poviem ti pravdu, neviem kolko % to je, nebyvam na Sk a jedine maslo, ktore nie je slane sa vola Avonmore, tak kupujem to 🙂

iwulka23
15. jan 2012

@vera_vila nooo tak ja som tiež vmiešavala do takého akurátneho pudingu..noo lebo ked som robila na sviatky koláč,kde som miešala maslo s cukrom potom som do toho dala tvaroh tak v momente hrudky z masla..neviem prečo...no skúsim kremik urobiť aj tak aj tak..uvidíme ako bude dobre 🙂

iwulka23
15. jan 2012

@79zuzana jáááj heeej ved teraz kukám že si v Irsku 🙂 hehe..noo tak ja potom neviem čo je chyba v masle alebo vo mne či dačo zle robím..ešte puding varíš jeden sáčok z pol litra mlieka?? či menej mlieka?aby bol poriadne husty??

zklimekova
15. jan 2012

@vera_vila 🙂..viacerým to pripomínala viac káčerov ako tučniakov...no bol prvý pokus..a hlavne narýchlo, ,lebo malá sa mi zobudila skor ako som myslela...tak som to zbúchala 🙂...hlavne že detičkám chutilo 🙂

zklimekova
15. jan 2012

@mizulienka ....no prvé čo mi kamoška na fb napísala...že v Káčerove úžasnom ..... 🙂

vera_vila
15. jan 2012

@iwulka23 Možná to bylo tím, že byl cukr v másle, nebo tím tvarohem... Já nikdy máslo nesladím, pokud teda nedělám jenom sladké máslo pod potah... Tak uvidíš...

iwulka23
15. jan 2012

@vera_vila takže maslo len čisté vyšlahať a potom do pudingu??

vlada111
15. jan 2012

@njonja ja robím postavičky tak, že dám osobitne vyschnúť hlavu a telo. Potom na to pripojím hlavu, ruky a nohy a oblečiem ak ešte treba.

vlada111
15. jan 2012

@mariann2 tá orchidea je krááááásna 🙂

katulkaaaaaa
15. jan 2012

@mariann2 orchidea je uplne uzastna!robis nadherne torty,kolko sa tomu venujes?

vera_vila
15. jan 2012

@iwulka23 ano... dělám pudinkový takto a vždy se povedl... Pudink jsem vždycky promíchávala do vychladnutí, když se udělal škraloup, tak se krásně tím vyšleháním vstřebal a pak do toho máslo a byl mňamka...

katulkaaaaaa
15. jan 2012

@mariann2 prosim ta nemas nejaky fotopostup na taku orchideu v kvetinaci?svokra ma narodky by som jej spravila 🙂 a co vlastne potrebujem na orchideu?ake vytlacatko?musim kupit nemam nic take,dakujeeem

mariann2
15. jan 2012

@katulkaaaaaa ďakujem za pochvalu, tortám sa nevenujem dlho, prvú tortičku som piekla pred pol rokom, dovtedy nikdy, robila som chalanom tortu na koniec školského roka a nejak ma to chytilo, inak som nikdy k pečeniu nemala vrelý vzťah, fotopostup nemám, ako som už písala používam na orchideu formu Hawthorne Hill, tá je super, nadrôtikujem si orchidey, pripevním k hrubšiemu drôtu, čo je ako stonka, podopriem ju špajchlou obalenou flor. páskou, pichnem do torty, robím podľa ozajstnej orchidey, keby si ešte niečo potrebovala, kludne sa pýtaj 🙂

mizulienka
15. jan 2012

@mariann2 pred pol rokom? tak to si velmi velmi sikovna a nadana 😉
rozmyslam, ze aj ja si kupim tu orchideu, ktoru konkretne mas, to je singapure alebo cattleya?

larah
15. jan 2012

@mariann2 ani si netusila co sa v tebe skryva vsak 😵

anibas
15. jan 2012

@lenocka23 PDT je dobrá 😉

yamahafazer
15. jan 2012

@vera_vila podla mna je to vsetko z hmoty len je to tak vytienovane farbami,ze to tak posobi

mariann2
15. jan 2012

@mizulienka mám cattleya orchid M, ale keby som kupovala ešte raz, kupim si L

@larah veru máš pravdu, netušila som a všetci okolo mna sú tiež prekvapení 😀

mariann2
15. jan 2012

@vera_vila myslím, že na obidvoch je to hmota, len je vytieňovaná

lussy23
15. jan 2012

@zklimekova peknučké minitortičky. A sú to tučniaci, nie? Podľa mňa sa aj podobajú, len tu hlavičku nie je vidieť na tej čokoláde, , takže na prvý pohľad sa zdá, že sú to káčeri =) Ale naozaj peknučké dielko. 🙂 @njonja krásna tortička
@ajka82 peknučké tortičky @katkas1 krásna tortička @eliska22 - suprové torty

lussy23
15. jan 2012

@bzucinka2 krásne
@martinex krásnučká
@mima595 - krásnučké
@yamahafazer - nádhera
@vera_vila krásne su tie toričky