• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@yamahafazer fu a to celu tortu mam s tym potriet? ci ako sa s tym robi? nemam sajnu :fearful:
18. jan 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rogerka dakujem urcite vyskusam :dizzy_face:
18. jan 2012 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ahoj pozerala som ze mas patchwork motyle,dobre sa s tym pracuje?mohjla by si mi napisat ako to ti robis?zvazujem ci objednat radsej tieto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/pc-motyliky-butterflies-lbirds-bees/ alebo tieto co sme mali na stretku
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/a-sablona-motyl-fantasy-lace-butterflie/
18. jan 2012 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ďakujem za fotopostupy, určite pomôžu :wink:
18. jan 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, pekné dielka, fakt super.
Kočky ako urobiť vzor pleteného svetra? Robím tortu košík s ihlicami a klbkami a chcem tam dať akože je kúsok upletený- neviem či mám otlačiť nejakú pneu z auta, alebo normálne takú tú podložku / valček trebárs s nejakým vzorom? Čo mi poradíte? Ďakujem
18. jan 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje dnešní pro syna k narozeninám. Vybral si takový, tak ho má. Ještě fotka jak mi náš nejmenší pomáhá v kuchyni. Přinese si tam pěnové puzzle a přikryje se silikonovou podložkou co na ní vyvaluju :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
babulky dakujem vsetkym za liky tesi ma to :slight_smile: a este sa vratim k tej teme ceny.Tato moja posledna je taka malicka,ma 1,5 kg z 5 vajec no material cca 7 ecok
18. jan 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásny Bart, môžem ukladať pre inšpiráciu, najmladší synček je krásny blondiačik. môj najmenší, mi zase kradne valček, rozoberie ho a poskrýva :grinning: akoby chcel povedať a už si dopiekla :slight_smile:
18. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa já mám ty první a normálně si vyválím hmotu, položím na ni folii a přes ní to otlačím, víc tlačím na kraje, aby se jakoby vykrojil a pak už stačí jen trošku doříznout skalpelem, já mám takový plastový z výtvarných potřeb za 11 kč :wink:
18. jan 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 určitě si můžeš uložit. Já mám blonďáky všechny čtyři, ale věkem tmavnou a děkuju. On si vždycky vybere takové místo, že se zaberu do práce a pak na něj málem šlápnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jan 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ten je perfektny aj dort aj malicky :wink:

ako to ty vyrezavas, ze to mas take krasne cistucke?
18. jan 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka děkuju, tím nožíkem kosticí a jde to krásně a pak jsem to celé obtáhla černou hmotou přes extrudér. Jde to teda celkem těžko vytlačit, ale pomohl mi to syn a já jsem jenom lepila :grinning:
18. jan 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 pokladík, také niečo som potrebovala. Mooooc Ďakujem.
18. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: práve mi písala mužova teta na FB, včera sa jej narodil prvý vnuk-tak mám prvú objednávku na krstinovú tortu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
......idem objednávať z českého MMB nejaké veci, lebo veď tu je to drahé a ked je niekto začiatočník ako ja a potrebujem toho veľa........to sa nedá nakupovať za tak šialené peniaze :confounded: :zipper_mouth:
@jakelina Bart krásny a synátor ešte krajší.......my sme doma všetci tmavovlasý, iba malý je blondiak .....po kom? netušíme :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 po sousedovi??? :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 alebo postarovi? :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina pcheeeeeee.....................ale kamoška mi povedala(lebo všetci sa pýtajú, či je náš, či nie je adoptovaný a tak........má modré oči a blond ), hovor toto: je po tatovi, ale manžel ho má rád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 11:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina pekna torta s peknym pomocnikom. to ti este tak neskodne pomaha moj sa tvari obcas ako kazisvet a cakam kedy aka torta zleti k zemi.
18. jan 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@mizulienka
aha ich..........ako sa toho chytili.............ale že som dostala prvú zákazku na tortu!!! prvúúúúúúú...........a ešte aj že krstinovúúúúúúúú............a nemám formičku bábätko :unamused: to vás netoto??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda okrem tejto krstinovej mám ešte 2zakázky, ale nie sú potvrdené na 100% takže tak :wink:
18. jan 2012 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 dufam, ze si sa neurazila, ja len tak zo srandy :wink: :wink: :wink:
chclea som napisat, blahozelam k prvej zakazke, zvladnes ju urcite krasne :wink:
tak ako to urobime s tym babatkom? ja mam, aj by som ti urobila, ale prezije to cestu?
18. jan 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ach..........čo by som sa urááááááážala........čo siiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja to zo srandy píšem..........jéj dakujem za pomoc-si zlatá........skúsim tu v TO niekoho zohnať a ak nie.......uvidíme...niečo vykumám. Inak muž chodí pracovne do BA, čiže by sa dal ten prevoz nejako vyriešiť.......ozvem sa keby niečo........si zlatá!!! dííííííík!!!!!!!
18. jan 2012 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domaci marzipan trosku inak :grinning: :wink: video postup :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=kNynlD2ucKg
18. jan 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 my nie sme priamo v BA, ale muz ma office v BA, takze by sa mohol zastavit pre to tam..uvidis, ako poriesis :wink:
18. jan 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. jan 2012 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2012 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi nie normalne do hmoty si das gelovu farbu a zamiesas a potiahnes nou tortu.neviem aku tortu chces robit
18. jan 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 to druhé doma mám už skoro rok a ještě jsem to nepoužila :grinning:
18. jan 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok