• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@stankapk http://www.tortyodmamy.sk/figurka-dalmatinec - najnovší dalmatínec na torty od mamy..
20. jan 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa Jeéééé...Ďakujem veľmi pekne...Kuknem..:grinning:
20. jan 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina záleží asi, jestli jsi měla pudink jako pudink a nebo jsi ho měla z poloviční dávky mléka... Mě pudinkový nikdy netekl...
20. jan 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Já jsem měla White Icing... Ono se to plete, jak je obojí Icing :slight_smile: No, tak zkusíš příště :slight_smile:
20. jan 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila já si chci zkusit ted ten smartflex Velvet... no a tahle hmota co jsem si objednala nevíš jaká je? takhle se nezdá špatná.. ale chutově to fakt nevim .. asi do ní dám mandlová aroma :grinning:
20. jan 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake krasne torticky ste znovu porobili.. nebola som tu dlhsie, lebo nam znovu blbol net. Takze dokoncila som tu moju nestastnu torticku pre maleho... poziadavka bola oranzovo cerveny drak s kridlami. Vysla mi skor dracica :grinning: :grinning: :grinning: ale Petko bol nadseny :slight_smile: ze vraj je super drak :slight_smile: Dakujem vam vsetkym za inspiracie, aj ked som sa ani zdaleka nepriblizila ani k jednej torticke z tych co som si vyhliadla :sweat_smile: Torta je potiahnuta pravym mandlovym marcipanom, kedze my tie biele icingove hmoty velmi nemusime a vazila 4 kila :slight_smile:
20. jan 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@79zuzana waaaaaaaaaaaau - perfektná tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 dakujem, je to moja prva 3D a dufam, ze dalsiu uz skoro robit nebudem... prenecham to radsej profesionalkam ;)
20. jan 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana - máš môj obdiv, ja sa 3D tortám vyhýbam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Netrúfam si ani náhodou :sweat_smile: . Ale Tvoja je perfektná, úplne super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa katulka a taký ten valček s nadstavcami nemali? taketo cosi len nie original ale od Zinua http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/valcek-na-marcipan-krajaci-a-zdobiaci/, pripadne ci to evedia zohnat, ked zohnali aj toto.
20. jan 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ved aj ja som sa uspesne vyhybala, na objednavku by som take cosi asi nepiekla, asi by som cele noci nespala. Toto som malemu slubila, ze mu upeciem co si len povie. O mesiac ma caka pre druheho syna ... ze gitara ale ze nie obycajna ale elektricka :slight_smile: tak to aby som uz teraz zacala studovat vsetky postupy a fotky :slight_smile:
20. jan 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv To vůbec nevím, jaká je... Spíš asi holky tady budou vědět, některé ji minimálně vyzkoušely, co jsem tak zaregistrovala, ale jak se s tím dělá a jak to chutná, to netuším...
20. jan 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je maly oslavenec aj s drakom co chrli ohen :slight_smile:
20. jan 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@zuba nie toto nemali
20. jan 2012 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 prosím ťa, snažím sa ti odoslať cez ip objednávku a nejde mi to, prosím, ak si tú vašu objednávku medzitým neoslala, pošli mi tvoju e-mailovú adresu :wink:
20. jan 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej kočky,aké krásne torty ste popridávali :slight_smile:

@79zuzana krásna torta......ja som robilaten foťák 3D a som si povedala,že žiadnu 3D viac nerobím :grinning:

potrebovala by som jednu radu od vás,ako sa robí to jazierko hore na tortičke?
ďakujem
20. jan 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa tak ništ

a babule ak to niekto najde tak mi dajte vediet, vtedy to bolo v tom novom meste, tak hadam sa to este neikde pritrafi
20. jan 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 hej, predok som robila nižší, trochu som ho zrezala, ale ten cars kamion má tú akoby šiltovku a tiež som tú prednú časť robila užšiu aj po bokoch a podvozku sa neboj, ja som si najprv urobila tortu a až potom podvozok, aby som mala predstavu, kde kolesá budô a aké veľké to mám vyrezať, vyzerá to s tým podvozkom krajšie :wink:
20. jan 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence dakujem vam vsetkym za rady, tak nakoniec som varila iba 2 hodky, super huste, nechala na terase vychadnut a mixovala, muz mi opravil mixer, tak to slo fajne :wink:

@lucula73 ja idemakurat robit jazierko, ja mam pipping gel, tak to iba nanesies nahmotu, ak nemas modru potahovku pod tym, tak staci malinko modrej a potom stetcom troska zamiesat.
20. jan 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dík moc,som ti písala na fb,ale si mi už odpísala tu......no veď že ten gel nemám..asi zajtra skočím kúpiť :slight_smile:
20. jan 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 na fb? nic mi neprislo :fearful:
20. jan 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 vkusné, čisté, jednoduché, no proste lahodné a krásne :slight_smile: To je tortička!
20. jan 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
akurat som sa dohrala s karinkinou tortou, kedze mala zelanie, ze tam musi byt cicuska kitty, lienka, slimacik, kvetinky, listocky a slniecko ... a najlepsie aby bola smolkovska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to som robila malu-srdce sirkou 21x22cm :sweat_smile: je tam asi toho vela, ale sak deetska torta a je tam vsetko, co si prosila :dizzy_face:
20. jan 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@mizulienka Luci nemáš parný hrniec (kuchtu)? Tam var salko cca 1,5 hodiny. A prečo nepoužiješ to hotové, veď je super.
20. jan 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha ale je krásny
20. jan 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ,nevadí,to je už jedno,ďakujem za odpoveď......ešte mna napadlo,že by som si spravila z bielej čokolády takú "mištičku" a do nej potom naliala tú želatínu,a okolo kamienky :slight_smile:
ale to budem robiť až zajtra :wink:

inak baby,dnes sa mi zrazil už štvrtý krát ten falošný parížsky,dávno som ho nerobila,tak reku pre nás opať skúsim ...už ho ani tak skoro nebudem robiť,furt neviem,kde robím chybu? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana krásny drak
21. jan 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 asi ten krém nenecháš poriadne vychladiť, ja ho uvarím večer a šľahám až ráno :slight_smile:
21. jan 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - ďakujem :wink:
21. jan 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok