• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@79zuzana perfektny!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 bol v chladničke od včera večera,24 hodín......a ty ho robievaš?
lebo furt neviem ,či sa to má šľahať hneď ako to vyberiem z chladničky ....,lebo maslo som mala od poobedia na okne,aby trochu zmeklo,a tú masu som do toho vymiešaného zmeknutého masla zašľahala hneď,ako som to vybrala z chladničky,po troške,nie naraz :confused: ..čo som spravila zle? :grinning:
21. jan 2012 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ale teraz neviem aký krém robíš ty, ja robím parížsku šľahačku, to len uvarím šľah. smotanu s čokoládou, nechám vychladiť a vyšľahám, nedávam tam maslo, ak robíš iný krémik, musí ti poradiť niekto iný
21. jan 2012 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 písala som......falošný parížsky :wink: ,tam ide aj maslo,len neviem ako ho tam dostať,aby sa to nezrazilo :angry:
21. jan 2012 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 prepáč, nevšimla som si, že falošný :grinning:
21. jan 2012 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 v pohode,nič sa nedeje......ďakujem ti aj tak :wink:
21. jan 2012 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa uz nechce ja chcem spat. nemozem vam hodit to co sa mi chladi v chladnicke. vsak uz iba jednu urobit a na druhu este postavicky :grinning: jaj pardon a este uvarit puding na rano a urobit podlozku. dnes to vidim tak do piatej :unamused:
21. jan 2012 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 nieje tam toho vobec vela :wink: je krasna a tvojej dcerke sa bude urcite pacit. :dizzy_face: Aj ja by som chcela urobit taku krasnu Kitty , ale ja mam doma samich chlapov :frowning2:
21. jan 2012 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana No ten je teda suprovsky, taaaky velky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a naozaj velmi krasny , prepracovany do detailov ,no proste bomba. L to nesmu vidiet moji chalani, lebo ja by som take nezvladla. Si velmi sikovna.....
21. jan 2012 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 och Kati - ja so, práve dokončila a dnes ideme na chatu na sánkovačku a vidím to tak, že na obed sa vytrepeme z domu - nič nemám nachystané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2012 o 01:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 si este hore? :wink: ja som prave dokoncila svoju a idem spat, mam cele 3 hodinky spanku :grinning:
21. jan 2012 o 02:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka hej jasne som este hore este musim vyrobit cislo a jednu mam hotovu a este tie prekliate postavicky. rano sa mi nebude chciet vstavat tak to radsej urobim teraz.
len dnes mam divny den. nic sa mi nedari tak ako chcem. si pripadam ako s dvomi lavymi rukami.

@anibas no my ideme na rodinny obed zajtra ci vlastne dnes to budem vyzerat. ale na nedelu mam iba jednu tak snad to nejako dokopeme.
21. jan 2012 o 03:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby a farbila som ciernu a bez rukavic. som zvedava na tie pohlady casnikov kedze to nebude tretia cenova :grinning:
21. jan 2012 o 03:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy co tu niektore strasite takto v noci to ja by som takto piect nemohla ved by som bola hotova.Ja si akurat ranajkume mala pije mlieko a pojdem uvarit krem a naplnim a vecer ozdobim.
21. jan 2012 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 micuška, jasné že čakám na odoslanie na tebaaa :sunglasses: tvoje IP mi nechodia......už som ti poslala kontakt na FB a aj mail :wink:
21. jan 2012 o 06:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jasné......dobré ránečko prajem :dizzy_face:
21. jan 2012 o 07:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 super, Karinka má tortičku podla svojho želania :dizzy_face: :dizzy_face:

@lucula73 tiež som robila jazierko....pipping a trolililinku modrej gelovky.....zamiešať a naniesť do jamky/priehlbinky...

@79zuzana @martinex @janulkamartinko @martinex @adka_praha @bzucinka2 @1katuska73 @eliska22 @monika76 @mia1111 @mizulienka @tolocarka @lusil2005 .........všetky tortičky supéééééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mizulienka ja som normál zamilovaná do tvojich kvietkovýýýýýýých :sweat_smile:
21. jan 2012 o 07:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka moja, prosím ťa.......nemáš postup na tie tvoje kráááááááááásne pivoňky???????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2012 o 07:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, takže zmena mojich plánov do budúcna, poťahovať budem predsalen s WI, lebo so SFV sa mi síce poťahovalo fakt super, vôbec sa hmota nenatiahla pri prenášaní z dosky, ale v chladničke na torte strašne stuhla a tým pádom sa mi horšie krája torta . Včera ešte nebola taká tuhá, keďže som ju poťahovala skoro ráno, ale dnes je to tuhé.

@lucula73 - ja som čokoládový krém so šľahačkou robila tak, že som hneď po odstavení šľahačky+ čokiny + cukru+kakaa zo sporáka vmiešala maslo, dobre rozmiešala, aby sa to celé spojilo a tak dala do chladničky, na druhý deň ráno som to len vyšľahala. Nebol to síce falošný parížsky, lebo tam šlo ešte navyše kakao a trošku cukru, ale bolo to podobné a tým, že malo maslo aj šľahačka spolu rovnakú teplotu, tak sa mi krém nezrazil. Ale možno baby poradia niečo iné :wink:
21. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak moja malá vrtulníková.... :grinning: :grinning:
21. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
tak moja nocna :wink:

@dada2007 dakujem moja :wink: som nerobila podla postupu, iba na silikonovej podlozko kosticou, to sa ti tak zvlni kraj a potom uz iba lepim na gulicku z hmoty.
21. jan 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@dajna11 perfektna :wink:
21. jan 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no krásna....ja som ju nemala kde tak na slnku odfotiť...musím nájsť miesto lebo toto je tmavé :grinning: :grinning:
21. jan 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
@mizulienka ....krasne!
@mizulienka prosím ta maš na zvieratka foto postupy?
21. jan 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 nie, robila som to uz z hlavy, raz som uz farmu robila, tak uz len, co som si pamatala...ale par stran dozadu som davala postup, pockaj pozriem...

http://www.kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/4736.html?p=21
21. jan 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka jej...srdečne dakujem :slight_smile: :wink:
ja som robila teraz ten kolač od katy1979 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=41534 som zvedavá aky bude mat úspech a dávala som tam tie višne len sa mi nejak spojili s plnkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 - koľko vážila? Perfeknááááááá je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@mizulienka - nááááádherná tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana boze ten je kraaaaasny , podla coho si ho robila ? sikulka si :wink:
21. jan 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no nakoniec skoro 2,5kg.....ja už neviem menšiu placku urobiť aby to aj vyzeralo a aspon 5ludí malo z toho nejakú porciu :confounded:
21. jan 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok