• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@marci2305 ak myslíš farbu tej hrivy, tak to je žltá s hnedou :wink:
21. jan 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujem... :dizzy_face:
21. jan 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
to taka krepa som.... :confounded: chcela som skusit ten krems bielou coko, ale miesto masla dat to mascarpone (doteraz som ho robila maslovy) a som zobrala blby slahac a behom sekundy sa cely krem rozlial... nabuduce budem mudrejsia... :frowning2: ale tak chutit to bude hadam aj tak... som platy korpusove v tom vymacala, hodila medzi ne maliny a este poliala... :unamused: vyzera to strasne... :sweat_smile:
21. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@adka_praha nic si z toho nerob... ked ta to potesi, pozeram food network kazdy den a ti svetovi kuchari, ked pecu torty, poleju ich a vyzeraju rovnako ako ta tvoja...takze vlastne si stvorila velmi famoznu tortu :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mia1111 moooc krásna :dizzy_face:
21. jan 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana potesilo :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: dik :grinning:
21. jan 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer to sa aj mne stalo, že som dumala prečo mám na foto takú ako keby hmlu a potom mi mm vraví a nehrala sa malá s foťákom :grinning: :grinning: :grinning: a jasné :grinning:
21. jan 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som sa opytat babulky pouzivam MMF ale chcela by som skusit neaku inu hmotu najma na tvarovanie postaviciek a kvetiniek na potahovanie mi vyhovuje MMF aj nasim deckam chuti... co by bolo najlepsie na tvarovanie? dakujem za radu
21. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 tiež som nad web stránkou uvažovala, len som sa do toho ešte nepustila, bo neviem ako :grinning:
21. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mohla by som ťa poprosiť kúpiť aj mne ... ďakujéééééééééém :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ako furt tvoja torta zabitáááááááááááááááá
@vecernicci krááááásna lienka.Joj aj ja by som chcela takú raz robiť :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krásne tie mickey postavičky :dizzy_face:
21. jan 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nááááádhernééééééééééééééé.
21. jan 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 - ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Kraaaasna ,vesela :dizzy_face:
21. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha no ja by som sa hned zakusla :sweat_smile: podla mna vyzera super! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 dakujem :dizzy_face: ... hlavne ze chuti- teda mne isto... :grinning: a ked ostatnym nebude, ostane viac mne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erika107 nam velmi chuti smartflex velvet mandlovy a velmi dobre sa s nim modeluje :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky je rozdiel medzi tym velvetom a flower ???
21. jan 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nuž ale tak výsledokm stál za to nie?:slight_smile:
21. jan 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky čo som odovzdala dnes tortu, tak teraz mi kočka píše, že či ju môže mať v noci v izbe pri otvorenej vetračke :confused: resp. ju tak má lebo ju nemá kde mať, keby mi to povedala, keď bola pre ňu, tak by som jej ju do zajtra podržala v chladničke :angry: je tam tvarohová plnka :unamused: a to nehovorím, keď bola pre ňu, tak síce má auto, ale prišla peši a keĎže sneží, tak som jej dala tortu aspoň do megaigelitky aby nezmokla :stuck_out_tongue_closed_eyes: porazí ma :sweat_smile: a to v jednej ruke 4 kg tortu v druhej dáždnik.........
21. jan 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 joooooj toto potesi :zipper_mouth: to su jak ti moji zo vcera, tiez si doobeda prisli pre tu zirafovu, a potom ju nezmestili do chladnicky. ale nastastie mi ta baba napisala a hned som jej povedala ze nech to donesu s5. tam bola slahackova plnka, to by nevydrzalo...
21. jan 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje včerejší práce... ta formule zrovna nevypadá, že je pro 25-letého chlapíka, ale budiž :grinning:
21. jan 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@eliska22 nemôžeš miešať PDT s MMF - nedá sa, a na PDT si treba zvyknúť - potom to už ide
21. jan 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no mne teraz napísala, že sa nemám báť, že v tej izbe bude o chvíľu ako v ľadomorni :grinning: tak ja som ju upozornila a čo torta urobí bude už jej problém :rolling_eyes: len fakt to človeka serie, že sa s tým 2 dni serie :grinning: a potom ľudia takto :unamused:
21. jan 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no to už som zistila :grinning: ale tuším tu niekto spomínal, že to takto mieša presne tieto dve hmoty :sweat_smile: ja si myslím, že s tými americkými by to šlo, ale s týmito rubino to nejde, tie sú také háklivé :confounded: ale už to nebudem skúšať miešať :grinning: hej tiež si myslím, že je to o zvyku a o žehličke, ktorú nemám :grinning: na MMF mi nebola treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 môžeš zmiešať PDT + WI, PDT + Smartflex - ale nie s MMF :unamused: , ja si ruky potieram cerou a posýpavam cukor
21. jan 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte pridám svoje a ideme spať :grinning: :grinning:
21. jan 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@anibas krásne tortičky :dizzy_face: a tá krstinová sa mi páči, tie farby sú super :wink: :slight_smile:
21. jan 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Tie su teda nadherne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok