• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@dm1 tak určite niečo zbúchaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@pristela kráááásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A viete, že možno aj ja urobím čoko ? :grinning: :grinning: niečo chcem vyskúšať :confused: :confused:
23. jan 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata :dizzy_face: ,mohli by ste mi prosim poradit nejaku dobru osviežujucu tortičku?s mojou polovičkou mame vyročie,tak chcem nejaku rychlovku a hlavne chutnu upiecť,nebudem ju poťahovať hmotou...dakujem
23. jan 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka
@akme jo jo, do súťaže, ale skor som chcela skusit tu coko mmf, bo minule sa mi nepodarila :frowning2: a letela do koša tvrda ako skala :frowning2: a tiez som chcela skusit tu dvojfarebnu stuhu, tak aby bola tenká a obojstranne pasikava
23. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od posledneho nakupu toho cerveneho masla v tescu som povedlala ze uz ho nekupim neviem akesi sa mi zdalo ine :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aj v kaufe mali u nas cenu 1,09
23. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aach , ja stale mojho taham do kauflandu a on nie, nie furt len tesco!!!! :angry: a to u nas je tesco desne , nic tam nieje, dokonca dost casto prazdne regale a vzdy je drahsie nez kauf., ale on nie a nie :angry: ja tam lubim akurat oblecenie pre detvaky :sweat_smile:
23. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela myslim, ze ta moja milimetrova vrstva masla na udrzanie potahovky moc nevadi :wink:
23. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas neboj nieco skusim isot :dizzy_face: . A sup sup aj ty nejaku zbuchat nech mame potom veeeela tortovej inspiracie na tie coko toho moc nieje
23. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sme na tom podobne ja tam akosik neviem okrem handier nic nakupovat. vsetko mi pride drahsie ako v kaufiku
23. jan 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 o v ceskom tescu nie je cervene, je biele a aj som ho uz jedla je normalne, takze to bude asi nejake ine.
23. jan 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas určite sa prihlás aj ty ved máš krásne tortičky Babuľky robili ste tú mascarpone plnku aj s tmavou čoko namiesto bielej? Ja som ho robila iba z bielej ale nebolo by to dobré aj s tmavou?
23. jan 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dnešná tortička s mini tortičkou a pivom :sweat_smile: :grinning:
23. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mizulienka skusim pozriet u segry akurat ideme na vikend na moravu :slight_smile:
23. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja to nechápem,ja som pochodila číňanov u nás naokolo kopu a nikde nič nemali iba na medovníky vykrajovačky....no je toto možné????...valčeky su po 4 eu niečo???
23. jan 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, umieram :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: http://www.michellesugarart.co.uk/toppers/wedding_cake_topper.php
http://www.michellesugarart.co.uk/cakes/corporate_events.php asi sa musim odstahovat do ameriky :sweat_smile: :sweat_smile: oni tam maju uplne ine kurzy na torty ako u nas :rolling_eyes:
23. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 valceky 4,20e fialovy...a biely tusim 4e...mam to hore sami tam nechce ist som u nich dnes nakupila za 100eur pozerali na mna akoby somz neba spadla :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2012 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no tak to ,,cumim" :confused:
23. jan 2012 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 uz som to vyriesila. Okolo torty do medzery medzi plnkami som vopchala pasiky keksou a potrela maslom. Keksy zmeknu a vidiet to ani nebude.
23. jan 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ne ono je to tam právě dokreslený ty malý větvičky a okolo toho dortu.. jen uprostřed je jakoby vystouplej.. je vydět, že je to malované a já to hledala i v painted cake :slight_smile:
23. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha ahoj, ja ich robim velmi casto. Vlastne budem robit aj teraz vo stvrtok, cokoladove a na vrch davam parizsku slahacku (smotana + horka cokolada)
23. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309
rychla aj ked cokoladova, ale perfektna
23. jan 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha aha, az teraz som docitala dalsiu spravu, ze bez kremu :grinning: :grinning: :grinning: potom pozriem moje recepty a mozem ti napisat super cokoladove muffinky :slight_smile:
23. jan 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to maslo v Te...u je z Polska. Ake je?
23. jan 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jakou smetanu máte nejradši na krémy do dortů? Tak, že krásně drží.. no prostě fajn.. já kupuju toto http://www.kaufland.cz/Home/02_Sortiment/002_KClassic/004_ze_sortimentu_import/010_mlecne_vyrobky/index.jsp#top a nejsem uplně spokojená.. ne vždy se to podaří.. může to být i čokoládou?
23. jan 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no ten fialový mám....myslela som ten biely hladký na valkanie a biely so vzorom......teda to by som sa ani ja nevedela krotiť,len žial nemám šťastie na tých správnych číňanov :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela božínku krásnučká je.....dám ti hlas :grinning: :grinning:
23. jan 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ti mozem kupit co chces :wink: pozri foto 2182,kupim,poslem...ten biely valcek stal presne 4eura :dizzy_face:
23. jan 2012 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jej super:slight_smile: dakujem... skusim teda urobit asi v predstihu ze ak by sa nepodaril tak mam cas na reparat:slight_smile:
23. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 :grinning: andelicka :grinning: to "známkuje" aj tak vraj len porota, ale mooooc dakujem
23. jan 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela aha......raz som snaživá a vyjde to nazmar :grinning: :grinning:
23. jan 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nechcem byť otravná....ten biely so vzorom má to presne aký vzor?nejaké mriežky? a ten hladký biely to je na valkanie poťahovky že?aký má rozmer????nemusíš hned merať ked to nemáš u seba :grinning: :grinning: napíšeš ked budeš mať času :grinning:
23. jan 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok