Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
23. jan 2012

@dm1 tak určite niečo zbúchaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@pristela kráááásna 😵 😵 😵 😵
A viete, že možno aj ja urobím čoko ? 😀 😀 niečo chcem vyskúšať 😕 😕

tamichloe
23. jan 2012

ahojte dievčata 😵 ,mohli by ste mi prosim poradit nejaku dobru osviežujucu tortičku?s mojou polovičkou mame vyročie,tak chcem nejaku rychlovku a hlavne chutnu upiecť,nebudem ju poťahovať hmotou...dakujem

pristela
23. jan 2012

@mizulienka
@akme jo jo, do súťaže, ale skor som chcela skusit tu coko mmf, bo minule sa mi nepodarila ☹ a letela do koša tvrda ako skala ☹ a tiez som chcela skusit tu dvojfarebnu stuhu, tak aby bola tenká a obojstranne pasikava

dm1
23. jan 2012

ja od posledneho nakupu toho cerveneho masla v tescu som povedlala ze uz ho nekupim neviem akesi sa mi zdalo ine 😝 . Aj v kaufe mali u nas cenu 1,09

pristela
23. jan 2012

@dm1 aach , ja stale mojho taham do kauflandu a on nie, nie furt len tesco!!!! 😠 a to u nas je tesco desne , nic tam nieje, dokonca dost casto prazdne regale a vzdy je drahsie nez kauf., ale on nie a nie 😠 ja tam lubim akurat oblecenie pre detvaky 😅

ajka82
23. jan 2012

@abriela myslim, ze ta moja milimetrova vrstva masla na udrzanie potahovky moc nevadi 😉

dm1
23. jan 2012

@anibas neboj nieco skusim isot 😵 . A sup sup aj ty nejaku zbuchat nech mame potom veeeela tortovej inspiracie na tie coko toho moc nieje

dm1
23. jan 2012

@pristela sme na tom podobne ja tam akosik neviem okrem handier nic nakupovat. vsetko mi pride drahsie ako v kaufiku

mizulienka
23. jan 2012

@dm1 o v ceskom tescu nie je cervene, je biele a aj som ho uz jedla je normalne, takze to bude asi nejake ine.

lukika
23. jan 2012

@anibas určite sa prihlás aj ty ved máš krásne tortičky Babuľky robili ste tú mascarpone plnku aj s tmavou čoko namiesto bielej? Ja som ho robila iba z bielej ale nebolo by to dobré aj s tmavou?

larah
23. jan 2012

Moja dnešná tortička s mini tortičkou a pivom 😅 😀

dm1
23. jan 2012

@mizulienka skusim pozriet u segry akurat ideme na vikend na moravu 🙂

dajna11
23. jan 2012

@katulkaaaaaa ja to nechápem,ja som pochodila číňanov u nás naokolo kopu a nikde nič nemali iba na medovníky vykrajovačky....no je toto možné????...valčeky su po 4 eu niečo???

pristela
23. jan 2012

baby, umieram 😨 😨 😨 😨 😨 http://www.michellesugarart.co.uk/toppers/weddi...
http://www.michellesugarart.co.uk/cakes/corpora... asi sa musim odstahovat do ameriky 😅 😅 oni tam maju uplne ine kurzy na torty ako u nas 🙄

katulkaaaaaa
23. jan 2012

@dajna11 valceky 4,20e fialovy...a biely tusim 4e...mam to hore sami tam nechce ist som u nich dnes nakupila za 100eur pozerali na mna akoby somz neba spadla 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
23. jan 2012

@pristela no tak to ,,cumim" 😕

abriela
23. jan 2012

@ajka82 uz som to vyriesila. Okolo torty do medzery medzi plnkami som vopchala pasiky keksou a potrela maslom. Keksy zmeknu a vidiet to ani nebude.

alenv
23. jan 2012

@lusil2005 ne ono je to tam právě dokreslený ty malý větvičky a okolo toho dortu.. jen uprostřed je jakoby vystouplej.. je vydět, že je to malované a já to hledala i v painted cake 🙂

79zuzana
23. jan 2012

@adka_praha ahoj, ja ich robim velmi casto. Vlastne budem robit aj teraz vo stvrtok, cokoladove a na vrch davam parizsku slahacku (smotana + horka cokolada)

abriela
23. jan 2012

@tamichloe http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309
rychla aj ked cokoladova, ale perfektna

79zuzana
23. jan 2012

@adka_praha aha, az teraz som docitala dalsiu spravu, ze bez kremu 😀 😀 😀 potom pozriem moje recepty a mozem ti napisat super cokoladove muffinky 🙂

larah
23. jan 2012

to maslo v Te...u je z Polska. Ake je?

alenv
23. jan 2012

holky jakou smetanu máte nejradši na krémy do dortů? Tak, že krásně drží.. no prostě fajn.. já kupuju toto http://www.kaufland.cz/Home/02_Sortiment/002_KC... a nejsem uplně spokojená.. ne vždy se to podaří.. může to být i čokoládou?

dajna11
23. jan 2012

@katulkaaaaaa no ten fialový mám....myslela som ten biely hladký na valkanie a biely so vzorom......teda to by som sa ani ja nevedela krotiť,len žial nemám šťastie na tých správnych číňanov 😀 😀 😀

dajna11
23. jan 2012

@pristela božínku krásnučká je.....dám ti hlas 😀 😀

katulkaaaaaa
23. jan 2012

@dajna11 ti mozem kupit co chces 😉 pozri foto 2182,kupim,poslem...ten biely valcek stal presne 4eura 😵

zuzkat1
23. jan 2012

@vecernicci jej super🙂 dakujem... skusim teda urobit asi v predstihu ze ak by sa nepodaril tak mam cas na reparat🙂

pristela
23. jan 2012

@dajna11 😀 andelicka 😀 to "známkuje" aj tak vraj len porota, ale mooooc dakujem

dajna11
23. jan 2012

@pristela aha......raz som snaživá a vyjde to nazmar 😀 😀

dajna11
23. jan 2012

@katulkaaaaaa nechcem byť otravná....ten biely so vzorom má to presne aký vzor?nejaké mriežky? a ten hladký biely to je na valkanie poťahovky že?aký má rozmer????nemusíš hned merať ked to nemáš u seba 😀 😀 napíšeš ked budeš mať času 😀