• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

a skusali ste to kakao z lidla? co je teraz? to je tmave jak slak.
23. jan 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuba to lidlacke kakao aj čoko je super ja len tie použivam
@daducha a čo je s tými vykrajovačkami? Ja som chcela tie artistry čo máš ty
23. jan 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja som z toho kakaa že úplne paf je super
23. jan 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to kakao je super,konecne sa vratili k starej znacke,to Carla bolo desne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Len si musim zyvknut na polovicne davkovanie,lebo mam potom az moooc hnede korpusy :grinning: .
A k tej knihe- prave som si obj. z cakedecorations od Alana,tak dam vediet ci sa oplatilo
23. jan 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme budem sa snazit k tomu dopracovat,myslim na to , len mam teraz strasne fofry.Ale hadam to do 2 tyzdnov stihnem
23. jan 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Jak se to kakajo jmenuje? :slight_smile:
@lusil2005 cicus ked ju budes objednavat objednas aj mne , ze jo :sweat_smile: prosíííím , naj kde je co najviac ukaziek kvetov :sweat_smile: som kukala na FB a sliny mi tiekli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak to kakao som kupila ted aj ja, šmarila som lyžic ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a korpusy akoby z afriky pricestovali :fearful: :fearful: sa tiez musim naučiť menej :sweat_smile:

tak som tu torticku už šmarila na TOMa , bo pri mojej hlave deravej by som na to zabudla :rolling_eyes: ale teda pisať postup :rolling_eyes: jaj snad tak stačí
23. jan 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby,ma pred chvilou skoro vystrelo.Poslali mi fotku torty co chcu a je z cukrarne Ludvik.Ja ked som videla ze tam stoji 290 Eur,malem ma kriesili.Asi by sme sa mali nimi inspirovat a poriadne dvihnut ceny :grinning: :grinning: :grinning: .Boze, ja by som za tortu tolko v zivote nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. jan 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daducha - a môžem sa aj ja prihlásiť na tie artistry? :confused: :sweat_smile:
23. jan 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to tato, som zvedava ako to urobim ,este som sikmu nerobila a matam byt jogurtovy krem
23. jan 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
23. jan 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeej :grinning: no ale desna pááálka :confused: ani ja by som tolko nedala, skoda ze tam nepisu velkost ani vahu, len pre kolko osob , a to ako vedia aky kusok si kto odkroji? zrovna pri tejto by ma zaujimalo kolkko vazila a aka bola velka, ze tak draha :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neboj zvladnes ja som tiez robila dole tvarohovu a hore biela slahacka, ked spevnis nic sa nestane :wink:
a andelička, aj ja si prosim artisty ak su to tie od toho staršieho pána, teda ak by som mohla prosit :sweat_smile:
23. jan 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence, vsetky torty su nadherne, co ste popridavali :wink:
chcem sa spytat asi taku blbu otazku :unamused: ale ako to robite, ked napr potrebujete viac korpusov z jednej velkosti...
cakate, kym vam plech vychladne, rychlo umyjete a davate don? alebo z kazdej velkosti mate 2 kusy?
idem roit obdlznik ale mam taku velkost iba 1 plech, takze budem musiet nechat bezat ruru, kym plech vychladne :unamused:
24. jan 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no ja tak robím...aj ked robím okrúhlu a chcem vyššiu....plechov mám našťastie dosť,ale ráfiky len po jednom:slight_smile:
24. jan 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha čooooooooo?to tam asi zabudli dať čierku pred nulu....to by zasa ale bol málo :confounded: :confounded: ...no teda za to by som nikdy a za nijakú nedala tolko penez.
24. jan 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe nedavala som ziadny stuzovat. Obavala som som sa tiez. Slahacku som varila v sobotu, slahala v nedelu rano. Poobede ju dostala oslavenkyna a v stredu tortu dojedali a slahacka drzala. Neviem ako s inym ovocim, banany predsa niesu stavnate.
24. jan 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela peknucka tortcka na Tome
24. jan 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba čokoláda na vaření fin carré a kakao castello z Lidla
24. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 mrkni na ich stranku, su tam aj lepsie palky ,ze 500 Eur a pod :grinning: :grinning: :grinning: .www.cukraren-ludvig.sk

@pristela jasne,tento tyzden mam toho vela, no buduci uz to skusim zbuchat :wink:
@mizulienka aj ja mam iba jeden a ono to rychle chladne.kym sa prvy pecie,slaham druhe cesto,vyberiem z rury,hned vyklopim korpus,umyjem a dalsi.Rura mi ide naprazdno cca 3-4 min.
24. jan 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no obavy mam,kedze v celej ma byt jogurtova plnka,idem ich skusit ukecat aspon na spodny korpus iny krem
24. jan 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa vás spýtať na biely mascarpone krém - môžem miesto mascarpone použiť pomazánkové maslo? Neviem, možno ste to tu už riešili, ale je tu toho straaašne veľa, to nemám šancu všetko prečítať. :sweat_smile:
Tento krém chce do torty moja známa, ale nechce platiť drahé mascarpone.
24. jan 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha aha tak super vediet, dakujem..ja som sa bala toho vyklopenia za horuca, ale ked vravis, ze to ide, urcite vyskusam, dakujem :wink:
24. jan 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to kakao už bolo skôr - potom sa na 1/2 roka stratilo z ponuky a už je opäť !!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ty kokiš a to im aj ide?aj ja chcem robiť za takétio ceny.....nieže požiadavky do 20eu :confounded: :confounded: :confounded:
24. jan 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 bielu som robila od oka - 100 g čoko a 2 lyžice sirupu - čoko som mala Orion
24. jan 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka čakám a umývam - robím na striedačku napr. 22 a 24 a 22 a 24
24. jan 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tym co si to odmakaju sa asi vela nedostane to si rozdeli menez.a vsetci vrchni :cry: to je tak vsade :angry:
24. jan 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha joj - jogurtové do šikma :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@zuba Ahoj! Ja som obehla skoro polku lacných obchodov. Motýle a holubice som objavila oproti pošte na námestí, vypichovač s ružičkou mali v pasáži bývalého dráčika. Niečo mali aj v Radvani nad Vegou a v Kapitule na poschodí. Treba len hľadať a skoro všade niečo majú. :dizzy_face:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok