• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@tamichloe do prkinka, ale ono je to fantasticky krem, mne velmi chutil, ja urcite vyskusam este...ved ako inac, zajtra davam do jednej torty a v piatok do dalsej, tak dufam, ze nezbankrotujem na slahackach a cokolade :confused:
25. jan 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe Tak já šlehám jen do toho zhoustnutí, nikdy ne dýl... Jakmile je krásně pevný, tak natírám... Čím líp je vychlazený, tím dřív zhoustne a je hotový...
25. jan 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja peciem uz len falosnu piskotu - google-torty od mamy. Robila som teraz na 2 plechy spolu z 6 vajec a je taka hruba, ze narezem z toho 5-6 platov :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Do okruhlej formy 26cm, na 2 casti prerezavam z 2 vajec.
25. jan 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka @tamichloe Pouzivam stale 33% cerstvu smotanu, nie trvanlivu - krabickovu.
Niekto dava aj stuzovac, potom to nepreslahate.
25. jan 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela dej recept, jaká to je??? Vyzkouším.
25. jan 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina 3 vajcia, 1 dcl oleja, 25 dk kryštálového cukru, 1 pr.do pečiva, 35 dkg polohrubá múka (davam aj hladku, ale len trosku), 1-1,5 dcl minerálka (čistá), kakao - na kakaovú piškotu

Vajcia, olej a cukor - dobre vyšľaháme na penu. Pridáme prášok do pečiva zmiešaný s múkou a postupne prilievame minerálku. Keď chceme kakaovú piškótu, pridáme kakao. Pečieme ako riadnu piškótu.
Ja peciem na 180°C, asi 25-30 minut.
http://www.tortyodmamy.sk/content/falosna-piskota
25. jan 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela - ja veľmi podobné cesto používam na bublaninu :grinning: a je fajnovéééééé :dizzy_face:
25. jan 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela děkuju a jakou minerálku tam mám dát??? :astonished:
25. jan 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja ho uz skoro pouzivam na vsetko :grinning: - na kolace, na torty
25. jan 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela třeba Poděbradku nebo Mattonku???
25. jan 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja parizsku robim tiez casto ale ako vas tu citam zacinam mat z nej strach :confused: ja to robim v hrnci nad parou, ked je coko rozpustena , dam to v tom hrnci schladit bud do auta :grinning: alebo pracovne tam mame zimu, neskor strčim do chladnicky , ked je uuuplne studena vyslaham , stale v tom istom hrnci v ktorom som ju "varila" nad parou- ma napadlo ci si to nahodou neprelievas do misiek, bo uz ine ma nenapada , skus aj metlicky z mixeru hodit do chladu :grinning: :grinning: :grinning: , hm naj keby to slahas v chladnicke cela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo uplne ta chapem to je na nervy :fearful:
25. jan 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja davam bublinkovu. Citala som, ze aj ochutena je v pohode
25. jan 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky ste ma inšpirovali ako tu píšete stále že tortička ku kávičke :grinning: proste neodolala som jogurtovej plnke s mascarpone a borievky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dnes sme sa hostili s deckami nakoľko ich mám všetkých doma lebo su chorý :unamused:
25. jan 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@pristela ano ja ju prelievam do inej misky, myslis, ze to moze byt chyba, ze je studena a dam ju do teplej misky? to je hotova ved ten parizak :confused:
25. jan 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka já to po uvaření přeleju do misky a dám do lednice a v té to i šlehám. Monžá je to tím, že dáš do teplé misky
25. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to by bolo super, keby sme na to prisli :wink: zajtra vyslaham v hrnci.
25. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 :wink: Aj ja by som si z nej dala... :wink:
25. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 vyzera super, dala by som si :wink: ako robis tu plnku?
25. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 Krááásny..:slight_smile:
25. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka joo, asi je ten krem úchylný až tolko :grinning: alebo prelej hned do misky ako jakelinka a tak daj do chladnicky a pak v tom aj miesaj, ale ja neprelievam , setrím umývačku :grinning: :grinning: alebo lepsie povedane pracu s vytahovanim z nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem ti, si poklad a ked si na to prisla, tak mas u mna ja nevieeeem flasu sampusu :wink: :wink: :wink:
25. jan 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a já nic :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:????
25. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dívejte co jsem našla http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52097470&tab=0
Jenom škoda, že jsou to takové blbé barvy a ten drát je takový tlustý. :unamused:
25. jan 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela ja som tiež dala33%,nie krabičkovu,v sačku ako bolo kedysi mlieko litrove balene
25. jan 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tiez som taka "setrna" ako ty :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ano - čerstvá 33% - nie trvanlivá
25. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005
@pristela já mám pořád málo hrnců, tak musím z hrnců přelévat do misek. Pořád něco vařím a nebo je plná myčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka pch, ak by to bolo v tom , posles mi tortu, kurier stíha dorucit na druhy den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jakelina ženska , ty čo chces? ja to napisala prva :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ale mna fakt uz nic ine nenapada :confused: v hodinach kolko sa to ma chladit to isto nebude, bo ja uz miesala aj po par hodinach chladnutia a slo to , len to musi byt riadne studene
a hrnce, tiez varime fuuurt :rolling_eyes: vsak chlapi, poznas, a hrncov mam zalostne malo :rolling_eyes: by som si chcela ted kupit take cervene s bielymi puntíkmi :grinning: :grinning: :grinning: take su chutne :grinning: :grinning: :grinning: len musim odskusat ci nenaharaju abo co
25. jan 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka priznám sa 1. krát som skúšala a možem povedať super :wink: jedno mascarpone,2 krát biely jogurt ,šlahačka,2 krát stužovač ,2 krát vanilkový cukor a práškový cukor.Zvlášt šlahat šlahačku + stužovače a zlášt ostatné prísady nakoniec všetko spolu a je to :wink:
25. jan 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka já šlehám hned po vytáhnutí z lednice, jednou jsem nechala chvíli venku a pak teprve šlehala a srazil se
@daducha ten tvůj krém jsem dělala mockrát, ale jednou se mi srazil a ze stejného důvodu, nechala jsem ho po vytáhnutí z lednice stát v kuchyni, takže můj poznatek je, že se ty šlehačkové musí šlehat hned po vytáhnutí z lednice
25. jan 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok