• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

:sunglasses: NEMECKO :sunglasses: Holky z Nemecka nevite, prosim o nejakem e-shopu s cukrarskyma potrebama - krome Tolletorten , dekuji moooc!!! :wink:
25. jan 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dievcence moje zlate, slahacka sa........podarila :wink: :wink: :wink:
korpus naplneny uz sa chladi...dakujem vam vsetkym za rady, tipy a myslim, ze @pristela a @jakelina drzim sampanske :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2012 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mizulienka no super som rada,ze sa uz podarila ja som akurat uvarila dala chladit na balkon a supnem do chladnicky a pojdem piect torty
26. jan 2012 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer
nevies mi prosim poradit, bude mi parizak z 2 slahaciek a 2 coko stacit na tortu 26cm priemer? dakujem
26. jan 2012 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nic si z toho nedělej, já ji dělala dvakrát a dvakrát se mi zdrcla, takže už na ni kašlu :angry: :wink:
26. jan 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja som nemohla ani v ncoi spat a ked som isla slahat, tak sa mi uplne triasli ruky a zaludok zovrety :angry:
26. jan 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no vidíš, všechno dobře dopadlo :dizzy_face: já tu pařížskou šlehačku stejně musím udělat na příští týden do toho harlekýna a mám z toho fakt lufta :confounded: snad to bude v pohodě, dám do lednice teploměr, jak radily holky :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 citala som, ze kocky davaju do masla pod potahovku omrvinky. Ale nieje potom taka hrbolata??? Ja som sice robila len 2 potahovky z MMF, ale tortu natriem preto, aby mi maslo prekrzlo nerovnosti cesta.
26. jan 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no neviem lebo ja teraz davam do 23cm zdvoch slahaciek
26. jan 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela nie je hrboľatá, tie omrvinky s maslom treba poriadne vymiešať. Ona tá hmota ostane pekná hladká a dobre sa ňou potiera torta :sweat_smile:
26. jan 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela
@lamps ,no ja ak mám pravdu povedať,tie omrvinky som zamiešala iba,raz,ja neviem ako to treba miešať,ale ja som tam vždy mala hrbolčeky a sa mi to nepáčilo
to akým mixerom miešate?lebo tým ručným s metličkami to nejde veru do hladka,aspoň mne :slight_smile:

@mizulienka super,že sa ti podarila.ako dlho si ho šľahala?
26. jan 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 kratucko a na malych otackach, som si ista, ze keby som slahala este o minutky dlhsie, zrazi sa.
26. jan 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky chcem sa opytat mozno taku blbost :grinning: Ked upeciete korpus a urobi sa na nom taka akoby korka,treba to dat prec alebo nie?
26. jan 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah ahoj no niekto to dava dole a niekto nie ja nedavam ale malo by sa to minimalne zarovnat moje torty su dost krive ale ja peciem len pre nas a vacsinou 3d takze to tak nevadi. Ale ak robis na zakazku tak to treba zrezat a tym zarovnat.
26. jan 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak som pridala do sutaze aj ja toho mojho chudaka , ani by som nie, ale ked vsetci ze kolko som sa nanom natrapila tak som ho tam pridala, chudak moj :unamused:
26. jan 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko to je ten pav???????????
26. jan 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ved je perfektny super :dizzy_face: sikula si krasne sa ti podaril si si teda makla to bola ina makacka
26. jan 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tak to ano a nakrmili sme snim vsetkych susedov :grinning:
26. jan 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer a ty si ho oblievala cokoladou?to si nepotahovala cokohmotou?
26. jan 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ziadna coko hmota , polievala cokoladou, takze si vies predstavit ako dlho sa mi o cokoladke snivalo :grinning:
26. jan 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko krasny je, to vobec netusim, ako by som take nieco urobila :confused:
26. jan 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vazne sa vam paci , ved je cely krivy a nerovny, ale vtedy som ho uz nechcela ani vidiet, nie este snim saskovat a upravovat
26. jan 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko a kde ho možem vidieť?ted tortičku?
26. jan 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 pěkné kvítky, ty středy si obtoč ještě dvěma lístky, tak aby tam ten kuželík nebyl tolik vidět a bude to úplně perfektní a stačí dělat den předem, ale pokud jich máš víc, tak klidně i mnohem dříve, to vydrží dlouho...
26. jan 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ale nešil a nevyhazuj, RDI se na potahování celkem hodí...a někomu i chutná, třeba mým dětem :grinning: mě teda ne a nehodí se na modelování, ale zase se krásně barví....
26. jan 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak to je super, že se ti šlehačka nesrazila. Asi jsi celou noc na ni myslela :grinning: :grinning:
26. jan 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko fúha,krásny je...........teda to muselo byť roboty a čokolády si koľko minula?
26. jan 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 len na samotneho pava bielej 500 g a na potieranie torty a bokov tmavej 600 ak aj nie viac a to kolko islo este do cesta a do plniek , takze vies asi ako sa na nas kukali v obchode :grinning: :grinning:
26. jan 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok