• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
ach, baby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak ze ja tu stale myslím na bielu čokoladu :grinning: :grinning: :grinning:

neviem kto to tu spominal, ale ja tiez vyhadzujem potahovku, cela moja rodinka, a dokonca odkedy peciem uz aj ked je marcipanom potiahnuta nezjem to :confounded:
26. jan 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv asi len nieco jednoduche... biela a nejaku kvetinu dostredu... ak zije "cnobackym" sposobom tak vek radsej nedavaj... :wink: pripadne kabelku, ci topanky... ak je nakupna maniacka, tak nieco ako kreditku... (???)
26. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv alebo lodicky :wink: teda neviem ci by si si trufla na ne :wink:
26. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela môj mužíček sa jej tak objedol (zo začiatku mu bolo veľmi ľúto vyhodiť, čo len kúsoček), že ju nemôže ani vidieť :grinning:
26. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenocka23 kabelku to ne.. je spíše takový přirozený typ ženy :confused: ale ty lodičky.. to by se jí možná líbilo
26. jan 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kuèila som farby na tortu ale su glitrove ako sa s nimi pracuje?nieje to velmi pekne ked to dam napr na motilka..co s nimi? :confused:
26. jan 2012 o 21:38  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem :wink:
26. jan 2012 o 21:39  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 mužíček cukr. obchodík v PD našiel a aj belobu mi doniesol, ďakujem za super navigáciu :sweat_smile:
26. jan 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv kabelku LV :wink: :wink:
26. jan 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah no já mám taky jen pár kousků těch prachových... taky nepeču na zakázku, ale @pristela dala super tip na malování těmi levnými z drogerie, ale jestli můžu radit, tak si kup aspoň jednu tu sugarflair prachovou perleťovou jmenuje se snow flake, sněhová vločka, tím nasucho štetcem přejdeš po ozdobě a krásně jemně se to pak leskne
26. jan 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jej,to ma teší,že našiel.......a tortička je krásna,ako vždy :slight_smile:

@pristela prosím a nemáš poruke ako sa robí presne tá mmf z bielej čokolády?lebo na hnedú som našla recept ale bielu nie....ďakujeeeem :slight_smile:
26. jan 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps a ešte som sa chcela spýtať,videla som na foto,teda ako som dobre videla :grinning: ,ten korpus je kakaový?a dávaš potom menej múky,či nie?
26. jan 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 dobre si videla, robila som kakaový korpus. Nie nedávam menej múky, keď mám pocit, že cesto mám husté pridám trochu vody :sweat_smile:
26. jan 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :slight_smile: ,aha,dobrý nápad.........a dávaš čokoládu či práškové kakao?
26. jan 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 práškové kakao do tejto torty som dávala holandské
26. jan 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky prosím vás a neviete mi povedať,ako by ste spravili v torte dieru na flašu........mám uloženú jednu takú tortu,neviem od koho to je-proste aby sa mi tam tá fľaša neprilepila,a nezašpinila prípadne?dať tam poťahovku či čo?lebo aby to neuschlo,ak tam ničč nebude.fakt neviem....
ďakujeem moc .............
tu je tá torta,stiahnutá z netu, :slight_smile:
26. jan 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas nene to uričitě ne :frowning2:
26. jan 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Já bych vyřezala díru, flašku obalila alobalem nebo potravinářskou folií do výše zasunutí do dortu a tak vložila do díry a pak jen zapravila okolo, jako je např. tady... Možná by se dala dovnitř dát i potahovka, ale to by tam musel být jen nějaký pásek a to by ta flaška asi shrnula...
26. jan 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila no fľašu by som obalila aj ja,len sa bojím,či mi to vnútri neuschne,ten korpus,ak to bude iba vyrezaná diera...........tak preto som sa pýtala... :slight_smile:
26. jan 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to je podla mna preto ze sa na tie svoje nepozeras objektivne :wink:
26. jan 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, pridávam svoje dve, ešte ma čaká päť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tiež si na seba upletiem bič, ale už len jedna komplikovaná, že pečené prasa a potom ostatné iba okrúhle
26. jan 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
bozinku baby, vcera vecer aj dnes rano vravim mojmu, nedavaj do chladnicky nic co ma vonu bo tam pojde dnes torta, ted vecer otvorím chladnicku a tam prasknuty velky vandel s nezakrytym granadírom, šunka na tanieriku, ošupané struciky cesnaku na druhom a ošupana cibula rozprezana na polovicu ma uz zabila uplne :angry: :angry: :angry: :angry: som mu to vsetko strkala pod nos, ze ci je blby a on, s kludom anglicana, vsak to nema ziadnu vonu, ja nic necítim , moja nervaaaa :angry:
26. jan 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lucula73 tak isto len das bielu, ja nedavam alkohol ale dam o jednu lyzicku viac smotany : http://www.tortyodmamy.sk/cokoladova-cukrikova-mmf-hmota
26. jan 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela to je o mojom?
26. jan 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dík moja...... a akú bielu si použila? :slight_smile:
26. jan 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prvy krat ako tu baby pisu : tu s prehlasovanym o :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale vcera som dala tie peniazteky, co sa predava na polevu,a je aj s nou suprova, chapes ktoru, ze? bo po tej cibuly neviem ci vysvetlujem veci spravne :grinning: :grinning:

@larah no ak máš doma slepeho , hlucheho, bez chutovych buniek a uz aj bez čuchu :grinning: :grinning: :grinning:
dnes taka vytesena z ruziciek mu bezim ukazat , ze aha , vypadaju ako skutočne??? a on : Ano , vypadaju ako skutočne umelé :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: aach no zlatý, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela no chlapi vedia potesit :rolling_eyes: :angry:
26. jan 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: ,už 10 minút rozmýšľam,čo tým prehlasovaným o chcela autorka povedať :grinning:
myslíš tú shogetten či ako s a píše?tie biele kocky? :grinning:
26. jan 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. jan 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: ,ďakujem,no už som mohla 15 minút spať :grinning:
ale vyskúšam,s tou hnedou som robila presne podľa tohto receptu,no veru ružičky sa moc dobre nerobili,strašne som to mala makké,ale stuhli či uschli nakoniec dobre...tak možno biela bud lepšia :wink:
26. jan 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok