• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@yamahafazer nádhernéééé ako si písala na klavesnici písmenká?alebo no nechapem ako si to spravila take maličké?
27. jan 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 bude, já to teda většinou použiju na nějaké zdobení nebo to obarvím na černou a použiju dřív.
27. jan 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana no jo, no... :sweat_smile: to chcela jedna znama pre sefa k narodkam... :grinning:

@larah gulicky som nalepovala... :slight_smile:
27. jan 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky na chvíľku som odbehla od malej a ona zjedla hlavu postavičke čo som robila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja tu normálne plačem :frowning2: :pensive:
27. jan 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Takze sa aj ja mozem pripravit na taketo podobne priania a :sweat_smile: tiez ako ty 4x za sebou.. :confounded: .. pane boze !!!!!!
:frowning2:
Tak si musim este rychlo vychutnat tie priania na torticky typu vlacik , auto ci lietadlo.....
:confused: :wink:
27. jan 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer jej tie su nadherne obidve, akurat idem robit na 80 jednej pani, toto je nadherne ten tvoj motiv, akurat, ze budem zdobit obdlznik.
27. jan 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 on neni malicky je taky velky ako normalny maly notebook ja som podla mojho ho robila velkostne lebo chcely taky veliky a pisala som normalne stetcom a bielou farbou on ma ten spodok rozmer 26x18cm tak niako a aj ten vrch takze to sa v pohode pisalo

a dakujem vam vsetkym za like :slight_smile:
27. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Tie sú úžasné... :wink: :wink:
27. jan 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Úúúúúžasná.....Fakt dokonalá.. :wink:
27. jan 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 já jsem mu to vymlouvala, tak prý můžu udělat něco jiného. :grinning: :grinning: No 18 klíč fakt děla nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak ja pridavam svoju prvu mimo rodiny, na dvojoslavu - chalani spolu radi lyzuju. Piekla som ale len za suroviny pre kamosku :grinning: Chcelo by to este abecedu, mozno ked raz upeciem aj za zarobok :grinning: Asi by to chcelo vacsie foto..
27. jan 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Moje malinká kytička pro kamarádku
27. jan 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina krasnulinka taka jemnucka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 děkuju, dala jsem ji jako malý dárek kamarádce v celofánu a manžel jí večer nadával, proč tu kytku nedala do vody :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina tak to sa tomu manzelovi necudujem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
ved vyzera ako ziva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj ja by som sa chcela take krasne naucit.....
27. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to zase ne, ale on nosí brýle, tak to ho omlouvá :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina naozaj to vyzera ako ziva kyticka :dizzy_face: nebud taka skromna.....si sikula velka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. jan 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... pridávam moju dnešnú... 4-tú v poradí... len tak pre nás... @mizulienka mi dala nádej, že sa šlahačka nemusí zgrcnúť, tak som ju dnes robila podľa vašich rád a vyšla... :sunglasses: a vyskúšala som aj čokopoťah z MMF a je super... len sa chcem spýtať... @pristela robila som ho včera a vynikajúco sa mi s ním robilo... čo mi zostalo som šupla do chladničky, ráno som chcela urobiť ešte mašlu dookola torty, ale nepodarilo sa... :unamused: hmota bola ako kameň, tak som ju šupla na 5sek. do mikrovlnky, ale potom sa tak neskutočne drobila a bola nejaká mastná, že sa s ňou nedalo robiť nič... :angry: čo s ňou treba urobiť, keď ju chcem skladovať a na druhý deň použiť?
27. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@yamahafazer nadhera ta coko a ten noteboook super :dizzy_face:

Tak idem sa aj ja podelit s vami s odozvou na moj kamion cars. Som pisala kamoske ako su spokojni tak ze velmi im chutila torta, ale ze sa nedala krajat :frowning2: , ze ani kusok, ze piskota sa mrvila. A mna v tom vobec nenapadlo ze som este vecer pred zdobenim z nej odkrojila 2 kusky, pre manzela, lebo bola vacsia a nemala som problem. Tak to nechapem, neviete v com je problem mohlo by to byt vo vajciach? :frowning2:
27. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 aj podla mna mozu byt pre muza aj kvietky :wink:
27. jan 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky mate nejaky overeny krem do bezlepkovej torty? Nechcem uz pudingovy. Rozmyslam nad mascarpone maju ho v kauflande 200g po 2 eura. Len netusim ako to chuti co k tomu primiesat a tak. Prosim pomozte
27. jan 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka ahoj ako si robila cokohmotu ? davala si tam aj slahacku ? ako som nasla na nete postup ? musi tam byt ? diiik
27. jan 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka jeej Luci krasne sa ti vydarila, nadherna je, aj ja som teraz znova slahala a vysla, takze netreba zufat a vzdavat sa :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 Som rada,ze sa ujal :D
27. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 presne tak ako je na nete... dávala som aj šlahačku... ale likér nie... :wink:
27. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka dakujem , tak tam teda asi musi byt , neda sa niecim nahradit ?
27. jan 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka ja ju do chladnicky nedavam , mam ju v práčovni tam mame zimu :angry: ale mne z nej nikdy vela nezostane, pretoze sa jej urobi menej ako klasicke mmf, a ohrievam si ju normal v mikrotrke, po troskach, ohrejem, premiesim v rukach , pak zas na chvilu ohrejem a zas premiesim tak po trosickach, ale s cokoladovou sa robi tazsie nez z bielou coko :confounded:
27. jan 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok