• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojky, chtěla jsem se zeptat čokotransfér a práce s čokoládou, je tu některá? Jaká se na to používá čokoláda, musí být nějaká spešl na to? zaujalo mě to:slight_smile:
27. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kraaasne torticky ste porobili :grinning: notebook uplne ze sanka mi padla :fearful: :fearful: @yamahafazer to ta beloba tak dobre chyta na farbu ze sa da s nou aj pismenka pisat ? :fearful: ale uuuplne naj je ta babickovska, nadhernaaaa.
krasna je aj Kittynka :grinning: a aj sudok a aj ostatne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mne sa s čerstvou robilo super... ešte aj malý si modelovať :grinning: ale to čo z nej bolo dnes ráno, bolo nepoužiteľné... neva budem sa snažiť maximálne využiť čerstvú... díííík... :slight_smile:
27. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka treba ju skor nechat "ohriat " volne nez do chladnicky a hnietit rukami , ale ak vies ze ju pouzijes na druhy den tak je zbytocne davat ju do chlad..
27. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka a zabudla som :grinning: ono s nou sa modeluje dobre, len sa s nou tazsie potahuje torta :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kedze tortu potahujes vychaldenu, studenu , a cokommf rychlo tuhne na studenom, a treba ju rychlo hladit ked sa potrahuje
27. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak už budem múdrejšia :wink:
27. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje další, pro změnu zase Kitty :grinning: :grinning: :grinning: a jdu vás dočíst, mám to aspoň na hoďku :wink:
27. jan 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
babulky, krasne torticky!!! ja pridavam svoju vcerajsiu, som myslela,ze ju celu hodim do kosa.no nic sa mi nedarilo.. a nemam rada robit take chlapske torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ma byt akoze kufrik s naradim no... :confounded: dnes robim traktorik pre maleho chlapceka,tak na tu sa tesim :slight_smile: uz som urobila tu jogurtovu plnku. no mnaaam, dala som jahodove jogurty a jahodky na to este poukladam. to bude dobrotka. :slight_smile: prvykrat som robila jogurtovu a tusim uz inu ani nebudem :sweat_smile: plnka raz dva a vyborna :slight_smile:
27. jan 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
HOLKY MÁM JEDNU VELKOU PROSBU.. Před časem se tady objevila jedna vážně nádherná dortička - byla celá bílá na povrchu byl v pravé polovině dortu takovej krucánek (filigránek - asi přes nějakou tu stencil šablonu) a vedle toho nějaká kytička - vlčí mák, pivoňka něco podobnýho.. celý to bylo do bílo-červeno-černé kombinace.. nevíte čí to bylo? nebo nemáte obrázek? MOOOOOOOC PROSÍM!!!!
27. jan 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 :grinning: :frowning2: nehnevaj sa na nu, teraz sa ti podari lepsie, verim ti tolko roboty, najviac s hlavou a vyrazom
27. jan 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeemine babyy, jaa som takyy blbec !!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: dorobila som tortu, vsetci doma sme ju pokukali, odsuhlasili, pofotila som ju, vlozila do pc , ale stale sa mi nejak nieco na nej nezdalo , ja moc nemam rada ked na torty chcu čísla, ako okruhliny v pohode ale take , že 36 no načo? a este pre ženu :confounded: a kukam na foto a 3 naopak ???? no ne.... by vas?? jaa blbec !! akoze v pode sa dala opravit , len cele to fotenie :rolling_eyes: zbytočne a zas odznova :rolling_eyes: ach
27. jan 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 tú jogurtovú aj ja robím často, je výborná, keď už raz niekto takú odo mňa mal, tak už inú nechce :wink:
a tiež tam dávam zvolenský jahodový jogurt a jahodky na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka 1 šľahačka,1 biela čokoláda.to dáš do hrnca rozpustiť,potom vychladnúť ,najlepšie do druhého dňa.........vyšľaháš a zamiešaš to mascarpone.....možeš dať napr. maliny,alebo lesnú zmes na to :wink:
27. jan 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 už som mu tú novú hlavu dorobila, našťastie mi to dcéra vynahradila spánkom a už ťahá 3 hodinu :wink: :slight_smile:
27. jan 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci sa specializujes na ovecky a kitty?

@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry ale na tom sa neda nesmiat.
27. jan 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22
@mrka2 a dávate aj stužovač,či nie k tým jogurtom?
27. jan 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 já taky dělám nerada klučičí dorty a teď mě čeká na lince kamion volvo pro 40 letýho kluka :grinning: :grinning: :grinning: a zítra budu dělat přepěťovou ochranu pro ředitele firmy, která je vyrábí, takže @jakelina ten klíč by byla lahůdka :wink: a já bych mu ho udělala ať je sranda :dizzy_face:
27. jan 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 aach uplne v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja smejem :grinning:
27. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 už to tak vypadá :grinning: kitty, ovce a mašinky to je moje :grinning:
27. jan 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja to robím tak, že si vyšľahám 2 šľahačky bez stužovača a potom tam pridám 4 jogurty tie zvolenské alebo 3 jugurty a polovicu kyslej smotany ešte a nakoniec to primiešam do želatínovača za studena :wink: nedávam ani cukor, lebo tie jogurty sú dosť sladké :slight_smile:
27. jan 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som tam jeden dala, ale myslim,ze ani netreba. :slight_smile:
27. jan 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci aaach jej, no to by sa mi veru nechcelo robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. jan 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, moja posledna torticka:
27. jan 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@simasa jeeeeeeeeemine tá je naaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaa
27. jan 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dodělala jsem vílu na dort, večer dám obrázek celého dortu. Jdu potahovat
27. jan 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@simasa už jsem ji obdivovala na FB, je krásná
27. jan 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 nestalo sa ti ze ked si dala slahacku do toho zelatinovaca ze ti v nom zostali take stuhnute hrudky?Mne posledne ano preco? :unamused:
27. jan 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa s dovolenim ukladam si ju. krasna je
27. jan 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Zatial ma slofika? :slight_smile: a dakujem aj @pristela -e.
@simasa dokonalaaaa :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok