• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@maya30 nádherný dort, číslo pro ženu bych tam nedávala, a ani nevím kam by se tam hodilo...jak jsi to vyztužovala?
28. jan 2012 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maya30 nádhera :grinning:
28. jan 2012 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte druha malinka len kilova torticka,beriem ako darcek na stretko :slight_smile:
28. jan 2012 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (41)
@mariann2 co je PDT??? Pise sa o tom, ale aj kem mam teoriu nacitanu, k tomu som sa este nedostala :grinning:
@mima1311 krasy mesec a pacia sa mi aj kvietky. ako vykrajovacku na ne pouzivas. A z coho je biely vrkoc- snurka na mesci? Lebo ja som sa pokusala spravit zapletat z MMF, a veru neslo mi to.
@maya30 ja by som 60-tku dala bud hore alebo prilepila na bok, na 2 poschodie. Ako si dostala taku farbu fialovu farbu?
@mailli @mizulienka vlaciky su krasne. Viem si predstavit tie iskricky v ociach deticiek.
28. jan 2012 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
tretia dvojkilova narodeninova....chceli 3kg :confused: nechapem preco je taka lahka,ale velkostne ako robim3kg...to asi ten orechovy korpus,podmienka bola jednoducha s ruzovym slonikom...a este jednama caka dnes :slight_smile:
28. jan 2012 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (40)
@abriela pDT je poťahovka Pasta dama top :slight_smile:
28. jan 2012 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ten motyl je krasny. Konecne vidim aj takeho kt. nema len rovno kridla, pretoze som si kupila formu na motyle a potom mi doslo, ze asi je nepouzitelne, kedze je priestorovo tvarovana.
28. jan 2012 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja dnesna slana
28. jan 2012 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (50)
@yamahafazer wow perfektna

@katulkaaaaaa super, krasne.
28. jan 2012 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dodělaná se slzou v oku (mám prasklé vazy v zápěstí :frowning2: )
28. jan 2012 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (42)
@vladka1 Jej, co se stalo??Ať se ti to brzo zahojí. :wink:
28. jan 2012 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sem dám ten můj nepodarek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2012 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (45)
@abriela Dakujem aj vsetkym ostatnym za like , tak sa z toho tesim :grinning:
Vrkoc som zapletala z MMf , som si usulala dve dazdovky :slight_smile: , dala krizom cez seba a tocila kazdu polku do opacnej strany , ked sulam a tocim zo zaciatku celu , zvykne sa to niektorom mieste trosku stencit ...nechaj si povrazok trosku hrubsi , mozno ti to pojde lahsie ...
na kvietky nemam vykrajovacky , nemam vlastne doma ziadne cukrarske pomocky , len zacinam ...tak som nasla vo formickach taku formicku ako ked sa hraju karty , taky ,, list,, a z toho som si to upravila , kusok odrezala , kusok narezala :grinning: , postup som videla tu na nete , ale s pravou vykrajovackou , no ja som si musela pomoct svojpomocne :grinning:
28. jan 2012 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci náhodou je pěkný, asi jsi ho udělala moc široký a pak vážil tak moc. Já nejsem spokojená s žádným svým dortem, na každém se mi něco nelíbí. To je asi normální. Určitě se jim bude líbit :wink:
28. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina o váhu mi nejde, je to hodně dobrá kámoška, tak jí ho stejně nechám za 400 stovky, ale prosstě mi nevyšel, jak jsem si představovala, vždyť to znáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2012 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci prečo nepodarok? vydarený kamion
@yamahafazer nápaditá slaná torta, to je pre dospelého, či dieťa, môžem uložiť?
28. jan 2012 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reruna tak ako mi poradili do spodneho korpusu som zapichla plastove slamky, do toho spajdle, skratila na vysku torty, navrch som vykrojila oplatku velkosti dalsieho poschodia, natrela kremom odspodu aj zvrchu aby sa prilepilo a na to uz len polozila to druhe poschodie...zatial drzi pekne :slight_smile:
28. jan 2012 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mariann2 dakujem to je pre dieta
28. jan 2012 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer ja odpadnem,tak toto som ešte nikde nevidela,nádhera......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a tá hlava to je z čoho urobené?

kočky prosím vás,čo možem dať namiesto masla do plnky,lebo mi akurát volala kamoška,že dieťa nemože mlieko,???? :confused: :confused: :confused: :confused:
28. jan 2012 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 margarin ale opytaj sa jej ake moze.
28. jan 2012 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 ano,to viem ,len nepoznám ich zloženia,ja to totiž nekupujem......ale asi jej teda zavolám,to bude najlepšie :slight_smile:
28. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 ta hlava je mala zemla naplnena a packy su zasa z bagetky odkrojene
28. jan 2012 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte pridávam ďalšie tri, tie dve kvetované sú v podobných farbách, ale nemôžem si pomôcť, zamilovala som sa do tej kombinácie a farma je už moja asi 10, už ju robím aj so zatvorenými očami, ešte potiahnem krstinovú a končím :slight_smile:
28. jan 2012 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (46)
baby ,co moj teraz zahlasil ,ukazujem mu fotky do tej sutaze a on ze nech sa tam prihlasim aj ja ,sak volakto musi byt posledny :grinning: zlaty je ze
28. jan 2012 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
28. jan 2012 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariann2 ty jsou nádherné všechny tři :wink:
28. jan 2012 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucula73 zmena planu. Mascarpone uz nemali tak idem robit z cokolady na varenie slahacky parizsky. Len neviem coho kolko a na krem tie banany ale to bude suche takze aj dzem a pokropim korpus. Mas nejaky osvedceny recept na parizsky krem?viem ze existuje aj falosny ale neviem ktory je lepsi. Ostatne babulky mozete aj vy napisat viac hlav viac rozumu.
28. jan 2012 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariann2 wow ta Lenka 20 je naaaadhernaaaa
28. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mariann2 ty máš vždy tak krásné dortíky
28. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina ani mudrové neví :unamused: a to už jsem po 4operacích :confounded: a to už mi brali šlachu z druhé ruky a pak i z nohy...a praská si neřád pořád.... :cry: ..tak můj dort je vždycky na etapy...mám to jako rehabilitaci :slight_smile: ale není to tak hrozný...
28. jan 2012 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok