Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
monika76
29. jan 2012
Inšpirovala som sa internetom 😉 tak keby náhodou prepáčte 😉
lucinka10011
29. jan 2012
@alionuska ahoj citala som tvoje prispevky a vidim ze si moc sikovna potrebujem poradit nejaky dobry krem chcem skusit ruzicky z kremu
lucinka10011
29. jan 2012
@monika76 krasna torticka
jitta
29. jan 2012
Moc děkuju všem za lajky, přiznám se ale , že ta hmota z marshmalow bonbónů je na můj vkus moc sladká, tak nevím, jestli příště nezkusit nějakou jinou 🙂 🙂
ajka82
29. jan 2012
akoze mnaaaam x-) kto tu daval ten mramorovy korpus, tak velika vdaka x-) uz sme tortu nacali s karinkou, tej som obmedzila prisun, nech ju brucho neboli 🙂 a krem tvarohovy od judit
len rozmyslam, ako je mozne, ze ked som robila tortu k nejakej prilezitosti, ze mi to trvalo aj 6 hodin cisteho casu, co som sa s nou hrala 😃 a teraz skuska-rychlovka
henikav
29. jan 2012
ahojte, tak davam tie svoje zo vcera zas po dlhom case ma "prinutili" piect 😃 😃 😃
dm1
29. jan 2012
@henikav jej krasne si tu veru velmi dlho nebola

@anibas ta je uplne uzasna ta tvoja coko!!!! konecne nieco ine a nadherne! x-)
jakelina
29. jan 2012
@dm1 a co ty??Dělala jsi nějakou čoko???
pristela
29. jan 2012
@jakelina zlatinko dík za odpoved 😉 no faakt sa tesim =-) =-) =-) =-) 😞
handulak
29. jan 2012
moc děkuju za rady a inspiraci x-) a smekám,že to děláte pořád a pořád 🙂 já u toho málem porodila křečka :-p
moje čtvrtá potahovaná, první modelování a děti to poznaly :-N
anibas
29. jan 2012
@dm1 Danka ďakujem a netrpezlivo čakám na tvoju a ešte Lusil 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ale konkurencia je teraz veľkááááááááááá 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
handulak
29. jan 2012
jo ještě fotka :-N
jakelina
29. jan 2012
@pristela no nezávidím, ty už asi v noci uvažuješ jak budeš malovat dort, aby to bylo na omdlení z úžasu nad tou krásou a dělat auto 😃 😃 Samé super zakázky 😉 :-p 😃
dm1
29. jan 2012
@anibas
@jakelina este som nerobila ziadnu snad to este stihnem :-p . Len som nieco skusala ale asi to nepojde tak ako som planovala tak nic bude klasika. Ale ako tak vidim tie vytvory uz to bude len o ucasti 🙂
mia1111
29. jan 2012
@anibas - musela som kuknúť na TOM, keď Ťa tu dnes stále spomínajú... ja nie som registrovaná, tak len tu Ti môžem písnuť, že tá Tvoja torta je neskutočne krásna x-) x-) x-)
vejinka
29. jan 2012
@lucula73 a ak sa zrazi da sa to napravit nejako?
vecernicci
29. jan 2012
tak moje tenhle týden poslední měla 5,5 kg a 35 cm, makačka dávat ji do lednice :-p ale nestihla jsem ji pořádně vyfotit, když jsem ji dodělávala, tak už zvonili a do toho se mi vybila baterka u váhy, ještě že tchýně dole má tu klasickou 😃
jakelina
29. jan 2012
@vecernicci ty jo, to jsi měla hodně psaní
lucula73
29. jan 2012
@vejinka nedá,najlepšie spraviť novú :-| ,tento týždeň sa tu o tom písalo dva dni,tuším vo štvrtok,ak chceš,prečítaj si 😉
henikav
29. jan 2012
@dm1 veru dlho, odkedy prerabame dom nebol cas a nejako ani podmienky, aj tieto dve su takpovediac na kolene zbuchnute 😃 😃 ale dufam ze uz ked bude vsetko porobene, znova sa pustim do pecenia 😃
pristela
29. jan 2012
@jakelina och , ten malovaný .., to je najhorsie ak ti zakaznik povie, ze to necha na teba a ty nevies nic, ani vkus, ani co.

@dm1 Dani , neblazni, ako o účasti? ty mas tie čokoladove bezkonkurenčne 😉
vecernicci
29. jan 2012
@jakelina tyhle přepěťovky jsem dělala ( takže znám všechny čísla a písmenka nazaměť), než mi neprodloužili smlouvu, a pro toho ředitele teď dělám dort k 70tinám :-p , no nejsem já dobrák od kosti? 😃 😃 😃
ale strašně blbě mi na mléčný marcoš chytala barva, jak je mastný ]-(
katulkaaaaaa
29. jan 2012
baby kde na TOMe najdem sutazne obrazky?chcem pozret a nikde to nevidim :-| poslite link 😉
zuzkat1
29. jan 2012
baby kde kupujete potravinove farby ? myslim normal obchod nie net...ja som uz bola v 3 obchodoch a nikde nic.. som myslela ze v potravinach take bude bezne dostupne 8-(
dm1
29. jan 2012
@pristela no ked som manzelovi ukazovala ake torty su v sutazi tak sa ma opytal a ze a ides sa este zucastnit? :-p
mrka2
29. jan 2012
@anibas ty brdo, ta tvoja coko torta je pre mna cislo 1!!! fakt kraaasa!!! x-) x-) x-)
mrka2
29. jan 2012
@dm1 urcite sa zucastni, tvoje coko torticky nemaju chybu! 😉
erika107
29. jan 2012
ahojcek chcela som sa opytat ci nemate niektora neaku torticku s benatskou maskou neviem nic pekne najst na nete 😞