• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Inšpirovala som sa internetom :wink: tak keby náhodou prepáčte :wink:
29. jan 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@alionuska ahoj citala som tvoje prispevky a vidim ze si moc sikovna potrebujem poradit nejaky dobry krem chcem skusit ruzicky z kremu
29. jan 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 krasna torticka
29. jan 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc děkuju všem za lajky, přiznám se ale , že ta hmota z marshmalow bonbónů je na můj vkus moc sladká, tak nevím, jestli příště nezkusit nějakou jinou :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze mnaaaam :dizzy_face: kto tu daval ten mramorovy korpus, tak velika vdaka :dizzy_face: uz sme tortu nacali s karinkou, tej som obmedzila prisun, nech ju brucho neboli :slight_smile: a krem tvarohovy od judit
len rozmyslam, ako je mozne, ze ked som robila tortu k nejakej prilezitosti, ze mi to trvalo aj 6 hodin cisteho casu, co som sa s nou hrala :grinning: a teraz skuska-rychlovka
29. jan 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak davam tie svoje zo vcera zas po dlhom case ma "prinutili" piect :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@henikav jej krasne si tu veru velmi dlho nebola

@anibas ta je uplne uzasna ta tvoja coko!!!! konecne nieco ine a nadherne! :dizzy_face:
29. jan 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a co ty??Dělala jsi nějakou čoko???
29. jan 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina zlatinko dík za odpoved :wink: no faakt sa tesim :confused: :confused: :confused: :confused: :frowning2:
29. jan 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc děkuju za rady a inspiraci :dizzy_face: a smekám,že to děláte pořád a pořád :slight_smile: já u toho málem porodila křečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje čtvrtá potahovaná, první modelování a děti to poznaly :sweat_smile:
29. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka ďakujem a netrpezlivo čakám na tvoju a ešte Lusil :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ale konkurencia je teraz veľkááááááááááá :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
29. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ještě fotka :sweat_smile:
29. jan 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@pristela no nezávidím, ty už asi v noci uvažuješ jak budeš malovat dort, aby to bylo na omdlení z úžasu nad tou krásou a dělat auto :grinning: :grinning: Samé super zakázky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. jan 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@jakelina este som nerobila ziadnu snad to este stihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Len som nieco skusala ale asi to nepojde tak ako som planovala tak nic bude klasika. Ale ako tak vidim tie vytvory uz to bude len o ucasti :slight_smile:
29. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - musela som kuknúť na TOM, keď Ťa tu dnes stále spomínajú... ja nie som registrovaná, tak len tu Ti môžem písnuť, že tá Tvoja torta je neskutočne krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 a ak sa zrazi da sa to napravit nejako?
29. jan 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje tenhle týden poslední měla 5,5 kg a 35 cm, makačka dávat ji do lednice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nestihla jsem ji pořádně vyfotit, když jsem ji dodělávala, tak už zvonili a do toho se mi vybila baterka u váhy, ještě že tchýně dole má tu klasickou :grinning:
29. jan 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@vecernicci ty jo, to jsi měla hodně psaní
29. jan 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka nedá,najlepšie spraviť novú :unamused: ,tento týždeň sa tu o tom písalo dva dni,tuším vo štvrtok,ak chceš,prečítaj si :wink:
29. jan 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 veru dlho, odkedy prerabame dom nebol cas a nejako ani podmienky, aj tieto dve su takpovediac na kolene zbuchnute :grinning: :grinning: ale dufam ze uz ked bude vsetko porobene, znova sa pustim do pecenia :grinning:
29. jan 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina och , ten malovaný .., to je najhorsie ak ti zakaznik povie, ze to necha na teba a ty nevies nic, ani vkus, ani co.

@dm1 Dani , neblazni, ako o účasti? ty mas tie čokoladove bezkonkurenčne :wink:
29. jan 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tyhle přepěťovky jsem dělala ( takže znám všechny čísla a písmenka nazaměť), než mi neprodloužili smlouvu, a pro toho ředitele teď dělám dort k 70tinám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no nejsem já dobrák od kosti? :grinning: :grinning: :grinning:
ale strašně blbě mi na mléčný marcoš chytala barva, jak je mastný :angry:
29. jan 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde na TOMe najdem sutazne obrazky?chcem pozret a nikde to nevidim :unamused: poslite link :wink:
29. jan 2012 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde kupujete potravinove farby ? myslim normal obchod nie net...ja som uz bola v 3 obchodoch a nikde nic.. som myslela ze v potravinach take bude bezne dostupne :rolling_eyes:
29. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ked som manzelovi ukazovala ake torty su v sutazi tak sa ma opytal a ze a ides sa este zucastnit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas ty brdo, ta tvoja coko torta je pre mna cislo 1!!! fakt kraaasa!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 urcite sa zucastni, tvoje coko torticky nemaju chybu! :wink:
29. jan 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek chcela som sa opytat ci nemate niektora neaku torticku s benatskou maskou neviem nic pekne najst na nete :(
29. jan 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok