• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci super a kam??? Jestli to není tajné
31. jan 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina do jedný firmy, co vyrábí elektrosoučástky do tlakoměrů, proatě něco jako kolbenka, ale je tam pohoda, kámoška tam taky dělá, nejsou tam žádný normy, hlavní je kvalita :slight_smile:
31. jan 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci no tak to je skvělé, hlavně ať jsou kluci zdraví a tobě se tam líbí :wink:
31. jan 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Andrejka teraz ktory myslis? ten co davala lucula73? :wink:

@vecernicci jej tak to drzim palce :wink:
31. jan 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela akože pohosteníčko? ked prídeš na kafíčko?
31. jan 2012 o 18:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @mizulienka zatím jsem z toho na nervy :grinning: je to na mě moc rychlý, ještě jsem to nestihla zpracovat :grinning: :grinning: a kluci jsou v pohodě, bydlíme s tchýní a babička je funkční, takže nepotřebuju ošetřování, to je docela výhoda :wink:
31. jan 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tak to je výhoda, já jsem taková starší matka, je mi už 41 a moji rodiče už nežijí a tchýně má 70let. Ta je ráda, že se postará sama o sebe. Já vůbec nevím jak to budu mít s prací, každou nemoc dětí bych musela být doma a začínat nejdřív v 7 hodin ráno. Dřív není školka, no bude to zajímave :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka však skús ho niekedy urobiť,podľa mňa je výborný ten čokoládový ....a hlavne sa mi ešte nezrazil,ako fal.parížsky :wink:
chystám sa ho tiež z bielej čokiny urobiť :slight_smile:
inak tortička odovzdaná,kamoške sa veľmi páčila,a keď som jej povedala sumu,tak ona že len tak málo? :confused: ,no už mi bolo blbé potom pýtať viac,ale tak budem múdrejšia nabudúce :grinning:
31. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@iwulka23 ja som robila trasený, mandarínkový a dala som tam aj kiwi
31. jan 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 Dadka ja som nenáročná, skromná :grinning: mne stačia aj odrezky na koštovku z mrazáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaj prdel si robím, nieže ma vezmes vážne!!! :sweat_smile:
31. jan 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vinka krásna tortička
@larah krásny vankúšik
31. jan 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer nádherné torty. Tá fľaša je modelovaná? :astonished:
31. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela odrezky z mrazáku :grinning: :grinning: :grinning: aby som ťa nebola zobrať zo štvrtku na piatok na aute a nepomáhala si mi dokončovať moju prvúúúúúúúúúúúúúúúúú zakazkúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú..........uaaa.........bojíííííííííííím
31. jan 2012 o 19:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 urcite ho vyskusam, dakujem za tip :wink:
ale ty si taka skromna, ze si si nepytala viac, budes vediet nabuduce :wink:
31. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 prerkásne torty. Ako drží krk toho vtáka?
@lucula73 krásna
31. jan 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Tak to velká gratulace, ať ti ten první den v práci dobře dopadne...
31. jan 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 prekrásne tortičky
@macicka84 krásnučká
@adka_praha nádhera
31. jan 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela dekuju :slight_smile:
31. jan 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci přeju hodně štěstí v práci, to je docela rychlovka, asi jsi nečekala, že se ozvou tak rychle, ale na druhou stranu, aspoň jsi našla rychle práci, doufám, že občas ještě něco upečeš a podělíš se s náma o rady:slight_smile:
31. jan 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no já mám v tomhle výhodu, manža je hasič, takže chodí do práce h´jednou za tři dny na 24, takže dva dny bude mít službu on a ten jeden vypraví staršího do školy babička, Víťa teda od první třídy jezdí do školy autobusem sám, je poměrně samostatný :wink: a prťavce vždycky odveze ten, kdo bude doma :grinning: , takže mám o starost míň
@vera_vila díky, bolí mě žaludek od nervů, snad to bude zítra v pohodě :wink:, ale asi budu muset omezit dortíky, čtyři , pět týdně už nezvládnu :frowning2:
@renuna popravdě jsem se modlila, aby se neozvali :grinning: už jsem si zvykla doma a nikam se mi nechce
31. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ale jednou by ses stejně musela do práce vrátit, nebo ses chtěla živit dortama a být doma?
31. jan 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 zvladnes, neboj, si sikofffne defče !!!! ale ak by si mala fakt zle kludne štartuj :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela díkes micka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2012 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci To zvládneš... Buď ráda, že máš práci... Tady u nás by na ni čekala sakra dlouho...
31. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna to by byl ideální stav, ale ta byrokracie :angry:
31. jan 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci určite choď a vyskúšaj - nemáš čo stratiť, aby si neľutovala, že si nevzala prácu a mohla si :wink: :wink: :wink: :wink:
31. jan 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ta křivá je úúúžasná!!! :dizzy_face:
31. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešní.. další až v dubnu :grinning:
31. jan 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mizulienka áno Lucka ten. Ja som ním plnila svoju prvú tortičku - našla som ho v starej kuchárskej knižke a je super :sweat_smile:
31. jan 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok