• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@zuziq davala som vyssie receptik teda link nan, len ja nedavam alkohol, my doma nikdy nemame, dala som o jednu lyzicku smotany viac, cukru davam od oka, kolko pýta :wink:

@lamps jasne nieje uplne biela, na toto auto som davala potah mmf bez bielej coko, len tie cierne veci na nom boli vsetky uz s bielou coko

@dada2007 daduš, ja robim tiez len mmf a lepim iba cistou vodou, pridrzis sekundu ozdobu a je to , aaaalebo ked mam potah uz "uschnuty" tak potriem vodou miesto kde chcem lepit a este to tak rozrýpkam :grinning: a pak na to capnem ozdobu.
jaaj no keby sa mi nechce čúúúrať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani Dadku nepoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som taaaaaakto rada, ze som ju spoznala, kooonecne niekto blízo mna podobne strelený :grinning:

@simasa :grinning: :grinning: :grinning: neblazni , ja dufam, ze take nieco uz nebudem robit :zipper_mouth:
1. feb 2012 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yamahafazer ja mám okrúhlu formu 23 a kocku 25*25........a proste pani chce tortu pre cca20ludí a je jej jedno aká bude.........tak mi baby poradili, že okrúhla sa tak dobre nedá nakrájať pre tolko ludí.....že aby som radšej tú kocku......tak dúfam, že to bude dosť :unamused:
1. feb 2012 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela no ved to......keby nepotrebuješ čúrať, ani neprídeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2012 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yamahafazer no téééééééda.......by bola stovka v čudu...........fu.....ešte že to dopadlo dobre :sunglasses:
1. feb 2012 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dada2007 no a este plus co som jej vydavala tak by som si dobre zarobila
1. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ako ty stou sutaznou tortou?dufam,ze tam pridas niaku bombu

teda,ale torty su tam fakt niektore ako klobuk dole vtej sutazi na TOM to som teda zvedava ktora nakoniec vyhra a dufam,ze nas budu zas fest natahovat,ze uverejnia vysledky az v casopise
1. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer kto ide sutazit??? zas mi nieco uslo, dajte vediet aby som aj ja zahlasovala :wink:
1. feb 2012 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa andelicka, modelovala som z mmf ale s cokoladovou mmf-s bielou coko, uplne ina je , oovela plastickejsia, lupienky sa mi dali na uuuuplne tenulililinko , a chyta aj na sýte farby v pohode :grinning: teda aspon zatial, modra, ruzova a cierna bola v pohode :wink:

@yamahafazer tak , tak , presne aj moj maly je takýto, odrezkami sa ide zadrhnut ale pak :rolling_eyes:
fuha to iny zazitok si mala :frowning2:(( este ze to tak dobre dopadlo , aj moj maly mi vzdy uteka s peniazmi :angry:
1. feb 2012 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henikav tam sa neda hlasovat to vybera porota a uz tam maju odtialto niektore baby torty
http://www.tortyodmamy.sk/sutaz
1. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer viem si predstavit ten stres. Dnes mas stastny den, lebo to mohlo dopadnut aj inak.
A dakujem aj za pochvalenie zatial amaterskeho vytvoru. Mozem vediet ako sa volas? Vzdy ked vidim tvoju foto, ako keby som videla sesternicu Andreu :wink:
1. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zienky idem k vam po radu... nemate fotpostup na modelovaneho mcqueena a matera? aaaaa este krtka by som potrebovala :sweat_smile:
1. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abriela volam sa eva ako moja mala :grinning: my sme dve evicky :grinning: na facb si neni?hod si ma do priatelov Eva Augustinova Yamaha
1. feb 2012 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. feb 2012 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer aha, no tak nevadi, ja len ze keby som mohla tak vam dam hlas
1. feb 2012 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@79zuzana krásna tortička
@jakelina nádherná
@abriela nádhera
1. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer aha. Guľky sem tam robíme =) nevedela som že je to tá punčovina. Ďakujem.
1. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussy23 dakujem :slight_smile:
1. feb 2012 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer to je jasné, že až v časopise - a poviem ti, keby dala Muška tortu skôr, tak sa s mojou neser... 2 dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas to by bola velka skoda, keby si sa s nou nesr, lebo je fakt krasna!
1. feb 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tak korpus od @jakelina je v troubě, tak jsem na něj zvědavá...
1. feb 2012 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas zas budem behat po stankoch ci im uz prisiel :grinning: ved tvoja je nadherna co sa bojis urcite sa musis niekde umiestnit nic sa neboj ta tvoja je fakt perfektna
1. feb 2012 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule idem po radu... dnes som si kúpila tie posuvné formy od orionu... ešte som nikdy nepiekla v ráfikoch... to si dám na plech iba papier na pečenie, ten ráfik a doň nalejem cesto? :confused: nebude to vytekať? :sweat_smile:
1. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas ja som ta uz odhlasovala, ale teda ta muska to je ine dielko :slight_smile:
1. feb 2012 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka Holky, co ráfky používají, tak to dělají tak, že jako dno použijí alobal a "přimáčknou" ho kolem toho ráfku a neteče nic :slight_smile:
1. feb 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka daj radsej pekne alobalo a na krajoch ho vyzdvihni hore akolo formy aby ti to nevytieklo :slight_smile:
1. feb 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer tak to by bol riadny pruser ti poviem, este ze si to vcas zbadala :wink:
1. feb 2012 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_vila @bzucinka2 a na ten alobal ešte papier na pečenie, že? :confused:
1. feb 2012 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 no ani mi nehovor az mi zle ostalo :unamused:
@lucinka ja si dam alobal na to dam papier na pecenie a pekne to omotam okolo formy tak to proste trocha zrulujem no neviem to vysvetlit a nic nevyteka
1. feb 2012 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka Myslím, že ten bys už nemusela... ten se dá pěkně odlepit...
1. feb 2012 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka ja uz papier nedavam alobal ide super dole niekedy sa daval len alobal :slight_smile:
@yamahafazer tak to ti verim pri takej sume :slight_smile:
1. feb 2012 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok