• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@mariann2 ten třesený krém určitě moc dlouho ne, do druhého dne bych to snědla, vždyť se ta šlehačka v tom nevaří...
@dm1 to je škodaaaaaa, tvoje čokoládové jsou nádherné :cry:
@anibas a jakou máš inspiraci, já myslím, že by to mohlo být ok, nebo jim pošli pár fotek, ať řeknou, co by si představovali...
2. feb 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,
prosím poraďte, dělám 3-poschoďovou dortu žádný velikán je do 5kg, ale nevím jestli jí mám vyztužit nebo né moc se mi do toho nechce, ale korpus je mramorový a krém salkový celkem malý a je na narozeniny žádný svatební ap. Jestli máte zkušenosti a nevyztuženýma patrákama. Díky
2. feb 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alti ségra dělala přesně takový -mramorový a salkový krém, třípatrový, svatební a bez výztuže, úplně v pohodě
2. feb 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@reruna díky taky zkusím a uvidím! :wink:
2. feb 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alti ak to nejde na svadbu a nebude to niekolko hodin vonku tak to vydrzi bez problemov. teda ak to je maslovy krem. Ale 3-posch. 5kg? to budu ake rozmery? sa mi to zda malicke velmi
2. feb 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas myslím, že hnedo modrá je dobrá kombinácia :wink: pre chlapa ako vyšitá...

@dm1 tééééééééééda.................. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: to je smola.....aspon nám hod foto :wink:
2. feb 2012 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, potrebujem poradiť.......začnem-som debil :grinning: :grinning: :grinning: robím mascarpone a zabudla som to dať večer do chladničky :confounded: nechala som to vychladiť....a pak som šla spať a zabudla som to tam dať......dala som to ráno o 5:30.....kedy to môžem robiť?? díííííík
2. feb 2012 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, chcela by som upiect moju prvu marcipanovu tortu, aky recept by ste mi odporucili pre zaciatok? :confused: :slight_smile:
2. feb 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna
@dada2007 dobre - tak to risknem s hnedo-modrou, mne sa páčila táto kombinácia na torte Zdenaldičky, nemám rada rýchle objednávky - v stredu zavolá a v piatok chcú krásnu tortu :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. feb 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 daj do mrazničky na 30 min, aj s tou miskou čo budeš šľahať
2. feb 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 síce niekto písal, že mám mať cca 4 st. C ??? tak nejak
2. feb 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas pche.......mali zavolať vo štvrtok večer.....tak o 20hod..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2012 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nat_marcipanova mramorovy korpus a plnku podla chuti :slight_smile:
2. feb 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat_marcipanova na první straně této diskuse máš recept na hmotu z bonbonů nebo pokud chceš hotovou, tak se dá koupit na zkoušku u po kile. Dobrý je Smarflex.
2. feb 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat_marcipanova recept na korpus, krem, hmotu?
2. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte kocky aj tu

@dada2007 vidis to ma nenapadlo dat do mazaku s celou miskou.Asi ze mam mini mrazak a nevosla by sa tam ano miska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tak jestli není čas na nějaké vybírání, tak udělej takovou, jaká tě napadla jako první, určitě bude krásná, ty ani jiné dorty neumíš a hnědomodrá je pro chlapa dobrá kombinace....
2. feb 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ty robis krasne torticky, takze je jedno aku kombinaciu farieb zvolis
2. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďakujém dievčatá, ste zlaté - asi si idem nakresliť tortu - ked mám pravdu povedať, nie je čas na nejaké drotikované kytice :confused: :confused: :confused:
2. feb 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Mne sa velmi pacilo ako lusil robila tie poschodove knihy, a to ked ma ten nobl dr. 70-tku, tak by to bolo nieco moderne a nieco klasicke v jednom. Farby hnedo modra ako sa ti pacia by tam super mohli pasovat, knihy z lekarskou tematikou... a par kvietkov navrch polozit, pripadne fonendoskop krizom alebo vedla polozit, pripadne pero alebo okuliare. Inak ma nenapada nic..... :confused:

Ale ty robis tak nadherne torty, ze urcite nieco pekne vymyslis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas tu je par inspiracii Z INTERNETU na vyzdobu mozno trosku pomozu :slight_smile:
2. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ja by som bola tiez za knihy 2 alebo 3 na seba plus ozdoba. A co by si prosim ta urobila pre mladika na 27 rokov? kvetina asi nie :unamused:
2. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah asi nieco podla hobby...... a ci je konzervativny alebo si zo vsetkeho a vsetkych robi srandu... :grinning:
2. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah Tak to bych udělala něco s flaškou... Nebo zjistit, co má ráda a tematicky ten dortík zaměřit...
2. feb 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyy
farbím SV červenou wiltonkou ......a furt to je ružové....mám tam dávať stále viac a viac farby???? alebo skúsiť pridať trošku modrej? čiernej? hnedej? zelenej? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uaaaaaaaaa
2. feb 2012 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila flasku nie ,alkohol nemusi, mimochodom flasu uz rozmyslam pre druheho
2. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 je taky normalny uplne pohodovy,teda vobec neviem co, a myslim ze ma rad varenie
2. feb 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah A ake ma povolanie ? pripadne skoly ?
2. feb 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Jen se do toho pusť, je to fakt moc hezká kombinace..:slight_smile: Koukni..:slight_smile:
2. feb 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mamina1978 vysku strojarinu a v praci este neni :slight_smile:
2. feb 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok