• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
@jakelina Oni chtějí vyloženě tvarohový :frowning2:
2. feb 2012 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry vecer dievcata! Klobuk dole pred vasim umenim! Trosku som si preluskala vase stranky kvoli receptom a roznym tipom a trikom. Ja peciem strasne malo, ale o to s vacsou chutou, doteraz som zdobila a potahovala marcipanom. Tentokrat by som chcela vyskusat kupene cukrove hmoty, mmf alebo ako ich volate, a potrebovala by som poradit. Budem potahovat cukrovouhmotou a potom hlavne po bokoch potrebujem "pricapit" ine kusky z inej farby, to ich musim niecim "prilepit" alebo to drzi same? Budem lepit ploche ozdoby, motiv z rozpravky...A este jedna otazocka, kolko hmoty je treba na potiahnutie takej klasickej 2-poschodovej torty pre dieta? Polomer asi 25 a 15 cm, vyska mozno 7 cm, tak 1,5 kg? Dakujem vopred za odpovede.
2. feb 2012 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_vila nie je za čo. @jakelina ti dala super typ - ten trasený krém je veľmi mňamkový a mňa nenapadol
2. feb 2012 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps No, kdyby slečna nechtěli vyloženě tvarohový, tak bych o tom vážně uvažovala, líbí se mi, je rychlý a určitě bude i dobrý, ale ona chce prostě tvaroh...
2. feb 2012 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tini môžeš lepiť vodou, bielkom, bielym alkoholom alebo jedlým lepidlom. A toto ti pomôže určiť koľko poťahovky budeš potrevoať: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=114900
2. feb 2012 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_vila no pekne :sweat_smile:, ale možno sa tu nájde niekto, kto ti bude vedieť lepšie poradiť
2. feb 2012 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_vila no tak do toho tvarohového to ovoce nakrájej na malé kousíčky a zamíchej do toho, ono se to v tom tak trochu rozmělní, když chtějí něco jako dřeň.
2. feb 2012 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina mne nejde ten tvoj odkaz otvoriť
2. feb 2012 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps no to mě nanapadlo, že to jde otevřít jenom těm, co mají tu paní v přátelích, tak to neva. Je tam to auto co jsem jí dělala a je položené na tom opravdovém autě, tak to vypadá tak super. :wink:
2. feb 2012 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina tak sa asi vytešuješ, že auto malo úspech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2012 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zkusím to ještě jinak.
2. feb 2012 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
@lamps Dakujem krasne za odpoved. Budem piect az v marci, ale uz sa pripravujem.
Robite mi chute s tym tvarohovym kremom, skoda ze tu vo Francuzsku nas klasicky tvaroh nemaju! Takze budem robit mascarpone krem s lesnym ovocim. Nech sa vam aj nadalej dari!
2. feb 2012 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps to ano :wink:
2. feb 2012 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tini my ti pošlem :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina tak to vyzerá bombasticky, to tvoje auto sa od originálu líši len tým, že sa na ňom nedalo povoziť :grinning:
2. feb 2012 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina skopiruj do svojho pc a vloz nam sem tu foto :wink: to musi vypadat superrrrrrrrr !
2. feb 2012 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina si ma predbehlaaaa , vidím, chybu, vidim chybuuuuuu , bozinku to je tak desne robit niekomu skutocne auto, a hlavne teda chlapom. Inak toto tvoje vypadalo take velikanske a ono ahaho, prcek maly kraaaaaaaaaasny!!!
2. feb 2012 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps a chybí mu nahoře ty černé hagusy nebo jak se to jmenuje, byl tam nápis a už se tam nevešly :grinning: :grinning: Paní mi pak volala, že se dort moc líbil, ale že měl jednu chybu. Já jsem zůstala celá tvrdá, co jsem zase udělala blbě a prý mu nešly otevírat dveře :grinning: :grinning: Dělala si ze mě srandu.
2. feb 2012 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@pristela já jich tam vidím asi dvacet :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, ja som vás prišla len pozdraviť, mala som príííííšerne veľa práce na PC a teraz sa snažím nájsť nejaké pekné, vkusné krstinové tortičky :dizzy_face: . Furt uvažujem, či si kúpiť tú bábätkovskú formičku, alebo nie... zatiaľ to vyzerá, že asi áno... :sweat_smile: :unamused:
2. feb 2012 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 určitě ano, je to hezké :wink:
2. feb 2012 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci - kráááááásny kocúrik :dizzy_face:
2. feb 2012 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina - podľa mňa je to tvoje auto PERFEKTNÉÉÉÉÉ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2012 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina joj to ako ked mna sa opytaju na nazor na moje torty abo na ine vyrobky- no milion chyb tam vidím :frowning2:
2. feb 2012 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina pozeraz na SPZ a tam T.Som musela kuk do pasu a uz chapem :grinning:
2. feb 2012 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina No, oni chtějí tak, aby to ovoce ten tvaroh i trochu zabarvilo... No, já se s tím nějak porvu... U borůvek strach nemám, ty barví samy o sobě, ale u těch jahod si tak jistá nejsem... Já to asi trochu rozmačkám a budu doufat, že z toho nebude moc šťávy... Uvidím... Nějak to vymyslím... Děkuji...
2. feb 2012 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte micky........zožrala mi kilometer šedivých vlasov......tristo litrov miechy a 450 rokov života........ale je na svete.......to je tá moja prvááááááááááá zakazka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a tretia poťahovaná :sweat_smile: :wink:
2. feb 2012 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (57)
@dada2007 - kráááááááááááááááááásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2012 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dada2007 krásna, krásna :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2012 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok