• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@janulkamartinko peknucky traktor
5. feb 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer krasna smoulia dedinka
5. feb 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja vcerajsia rychla torticka
5. feb 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@miciatko hadajte kde som sa inspirovala . .
5. feb 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... ja mriem z tych vasich rychloveciek... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mne by taka trvala pol dna, ak by vobec vyzerala aspon tak... :sweat_smile:
mne sa akurat susia motyliky... som robila nam kolacik, lebo kratka ma problem, ze torta isla zasa prec a nebola pre nu... :sweat_smile: a som sa rozhodla, ze idem cvicit so striekackou na krem :sweat_smile: :grinning: ... este nemam vrecko- musim si objednat... teda mam take to stare platene, ale nemam nervy na to, ked mam cele ruky mastne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak si objednam to pogumovane... :sweat_smile:
5. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko nemáme sa prečo lakať je perfišný
5. feb 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf prosím ťa a kde vieš zohnať pšeničný sirup? Ja som o tom nepočula.Ďakujem
5. feb 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko nádherná
5. feb 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 jej krásna. Inak mne sa tá mačička viacej takto páči.
@monika76 jej krásnučká tortička
5. feb 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu je moj druhy pokus v zivote stvorit nieoc aj pomocou kremu... :sweat_smile: strasne, ale ja sa to naucim... :dizzy_face:
5. feb 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@dajna11 odpovedam az dnes. ano, myslela som na ornament, kde mas prstne- na pruzinka, 2 velkosti. U nas v KE, boli nejaky predajcovia z Kysuc a mali to v ponuke za 0,80€. Ty pises 3€ - cize pomocky su poriadne predrazene, pretoze aj ty z kysuch na nich urcite zarobili.
5. feb 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz posledna, len pre mojich 3 certov
5. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@abriela to ma teda picne....a ja že ako super lacno som kupila,hoc tá pani isto to kupila u čínana za facku,ale kedže ja nemám tu nijakeho na okolí tak som bol a rada že som to kupila lepšie ako z e-shopu....a aj to som chcela iný vzor a pani mi poslala iný...ale nevadí:slight_smile:.....no ale za 0,80 eu...teda ako nechápačka....mala si brať aj na kšeft:slight_smile:)) :grinning:
5. feb 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 zacinam piect a podnikatelske sklony nemam. Raz som sice nieco predala - ja som za to zaplatila 28Sk a predala som to za 30Sk :grinning: :grinning: :grinning: .
Ked som ju uvidela na tvojej torticke, zaziarili mi ocka, aj ked formicku nemam. Ale taketo predajne akcie roznych firiem su tu castejsie.
5. feb 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ja tiež pečiem máličko,ale pomocok mám nakupených ako profík:slight_smile:))...nejako sa neviem ovládať a tak preto radšej kupujem tie čínske napodobeniny aspon ma to tolko nebolí že čo som za to vyhodila....a ked nebudem vobec piecť,i tak to budem musieť predať bo čo s tým? u nás nik nepečie a toto by nevyužil.....ja som zasa taká povaha že skor by som všetko zadara rozdala :grinning: :grinning: :grinning: ....aby som niekomu urobila radosť,ale na TOM som čítala ako baby nakupuju toto lacné na kšeft,tak od tial mám rozumy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11 mna pecenie len teraz chytlo a mam uz asi nepouzitelnu formu na odlievanie motylov, vazok - za 3,32€ - perfekna cena :grinning: . Vykrajovacky zvierat - medved, korytnacka, mys, macka z tesca (tiez do 3€), aj ked tiez asi nepouzitelne. Takze pomaly sa mi to zbiera aj ked som upiekla len 4 torty s pouzit obycajnych vykrajovaciek a sparatka :sunglasses: :grinning:
5. feb 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela juj mna najprv chytili čoko pralinky.....nakupila som si foriem na pralinky...teraz ich mám a som spokojná že keby niečo tak mám doma svoje:slight_smile:..ale inak su mi na nič.tiež nejaké lemy na krajky mám ale zatial kedže by som rada piekla,tak mám keby niečo....tiež ked idu vianoce nakupim vykrajovačiek na medovníky,posýpok,ozdob.....a využijem z toho zlomok :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,možem tu dať fotku torty čo som stiahla z netu ..a chcem ,resp.idem taku robiť..a chcem nejaké tipy a rady :slight_smile:
5. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje, nemate ulozene nejake inspircie na tortu rimsky stit? :confused:

alebo neviete, ako sa po anglicky povie rimsky stit? neviem si spomenut :wink: dakujem
5. feb 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 jasne ved to tak davame viacere ved nenapises ze si ju ty robila :wink:
5. feb 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 coko pralinky, to je nejaka doma robena cokolada?
@mizulienka ale mam to len z google prekladaca - Roman shield
5. feb 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela jaaj dakujem krasne, nieco pohladam :wink:
5. feb 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nnooo takže idem dať :slight_smile: dík :hearts:
5. feb 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotečku som si požičala z netu..je užasná ta rybka :slight_smile: idem skúsiť v piatok urobiť braškovi :slight_smile: máte nejaké tipy a rady ako robiť Tortu-rybku??bude moja prvá :slight_smile: a ako je možné že tá poťahovka je tak krásne lesklá??
5. feb 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lifinka ja som robila aj s jahodami cokoladovy a kokosovy s ananasom,ale som si dovazila presne stavy a presne kompotu podla konzervy mandarinkoveho tam pisu kolko tm je stavy a kolko kompotu tak tolko som dala aj jahod aj ananasu a z ineho som este nerobila,ale da sa z roznych aj inych skusit len si musis presne stavy aj kompotui odvazit aby to zas nebolo riedke lebo jahody aj ananas su vecsie konzervy
5. feb 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedeľná rýchlovka zo zvyškov :slight_smile:
5. feb 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@dm1 @janulkamartinko @vera_vila @pipka @jakelina @lussy23 @lukika @miciatko @zuzana124
kocky to ta fotka smolkova je od @yamahafazer nie odo mna, len som sa jej ju pokusala kvoli farbam upravit
5. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela no hej,roztopíš čoko,pri určitej teplote naleješ do formičiek,možešdať rozne náplne,dvojfarebnu čokoládu....mnamky.
5. feb 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 mam rada coko. som na nej az zavisla, skoro kazdy den 100g, ale coko zakusky, polevy - nejako nemusim. A aku cokoladu pouzis na pralinky? klasika - biela, mliecna, horka?
Toto si neskusala?: http://www.tortyodmamy.sk/domace-toffife
5. feb 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok