• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@mizulienka ja som dala rastlinnu a bolo to fakt dobre - tu ken presto.
6. feb 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja som robila teraz naposledy smolkovu a robila som domcek iba cisto z hmoty a duty ze som si klobucik spravila na misku na nej vytvrdol a ten hlubik na salke a na nej som ho tiez nechala vytvrdnut a potom iba dala dole a polozila na seba
6. feb 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa myslis, ze by sa to mohlo robit aj zo zivocisnej? rastlinnu v krabici? a kde si ju kupovala?
6. feb 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Novom Meste je jeden obchod s cukrarskymi potrebami, tak tam. A kludne by som dala aj zivocisnu - ale so stuzovacmi. Len my zivocisnu nemozeme...
6. feb 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa aha, dakujem si zlata, tak vyskusam so zivocisnu...takze na 1 slahacku 1 pyre myslis?
6. feb 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby uz som pozerala ten krem z gastanoveho pyre musim vyskusat lebo mi pyre zboznujeme:slight_smile:
a este otazocka ako robite tvarohovy krem??lebo vacsinou ked orbim tak len pudingove alebo cokoslahackove....
6. feb 2012 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Ano, tak by som dala a radsej asi aj 2 stuzovace - a nepreslahat :slight_smile: myslim s tym pyre by som to uz tak dlho neslahala, len tolko aby sa s tym ta vyslahana slahacka spojila - ale 3 minuty asi nie, aby z toho nebolo maslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikovné žienky,
viete mi pomôcť??? chcela by som vidieť video, ako sa poťahuje hranatá torta, ďakujem :slight_smile:
6. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
Dnes som sa hrala s vykrajovačkami, čo si mi kúpila. Skúšobná predpríprava na tortu pre svokru. :slight_smile:
Ešte raz ďakujem. :slight_smile:
6. feb 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@simasa dakujem velmi pekne za radu...ja robim gastvanovu ale s maslom a kyslou smotanou, pani chcela vyslovene so slahackou.
6. feb 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer a z akej hmoty si ho robila? bojím sa, že by mi to teda nevytvrdlo, mám doma PDT a potom robím z MMF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Nie je vobec za co, nech sa dari a vsetko dobre dopadne.
6. feb 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja robim zo smartflexu a ten super zachvilu vytvrdne
6. feb 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlouho jsem nepekla, tudíš se vám tady vůbec nemůžu vyrovnat, alespoň přidám moji poslední 'tvorbu' (makronky (blbá fotka, původně jsou růžové) dort na přání čoko-ořech, jeden salámový a muffinky...) :sweat_smile: :wink:
6. feb 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@miri.b ďakujem :slight_smile:
6. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: babulky co je to ta puncovina? ako sa to robi? a ked robite muffiny a tak, cim to potahujete? cukor ci marcipan?
a ak hladate inspiraciu, nasla som krasnu stranku :wink: tak kuk
http://www.suess-und-salzig.de/galerie-2
6. feb 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kleopatris punčovina, to sú vlastne odrezky z torty, zostatok krému, ja tam dávam aj lekvár a trochu kávy a rumu a kokosu :wink:
6. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dávam do pozornosti od štvrtka je v akcii mascarpone v lidl za 1,19 eur :dizzy_face: hneď ráno idem nabehnúť, akurát mám objednávky na takú plnku :wink:
6. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci ja mam len plynoví sporák to neustrážim aby sa nevarila ta glukoza :frowning2:
6. feb 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 citala som, ze je mozne pouzit aj varnu platnu a ked zacina vriet traba hmotu vypnut
6. feb 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.dlho som tu nebola a chválim všetky tortičky ktoré pribudli.su to neskutočné diela.náááááádhera.ja som teraz presedlala s MMF na hlinu, tak sa hrajem teraz trošku s keramikou, ale sem tam sa vyskytne aj dajak tortička a preto by som sa chcela opýtať ako potiahnut obdlžnikovú tortu. :sweat_smile: teda aby tie rohy boli také pekné.doteraz som robila väčšinou okruhle.máte dajakú fintu??? Dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada9557 fintu žiadnu, mne to tak samé pekne padne, tuším lepšie ako okrúhla, najprv si uhladím rohy a potom ostatné :wink:
6. feb 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte tak doslo aj na mna s autami.Tento tyzden zo 4 tôrt - 3 autickove a tu mam problem.Robite auticka cele z hmoty alebo obalujete horalku a pod ? Jedno ma byt original Mc q , dalsie normalne auticka.Dakujem :dizzy_face:
6. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fodorka môžeš prosím poslať receptík na ten poťah od vecernicci , nechcem ju otravovať asi má už toho preposielania dosť :wink: DIIIK dievčatá :dizzy_face:
6. feb 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha vnútoro autíčka z keksíka/trebarz horalky/ sa mi osvedčil asi najlepšie horšie bolo, že posledného MC quina si chcel oslávenec nechať, tak som vnútro vyrezávala z polystyrénu bleeeeeeeeeee to bola hrúúza :wink:
6. feb 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 jasne nech sa paci: 20dkg suseneho polotu.mlieka, 20dkg praskov. cukru, 3-4 PL sirupu /ja som si napisala recept tiez od nej hodila link na domacu glukozu/, 3-4 ČL oleja, 30-50ml teplej vody a mandlove aroma.
6. feb 2012 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnesna, nechali to uplne na mna, tak snad sa bude pacit (mne sa) a zaroven moje prve ruzicky :sweat_smile:
6. feb 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@fodorka veľká vďaka :wink:
6. feb 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka krasna :dizzy_face: ja som maniak na modru :grinning:
@daducha podla toho ake velke ich chces mat ja auticka robim iba z hmoty male,ale vlacik som robila z horalky ten bole veliky
7. feb 2012 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok