• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@abriela dala som dva alebo aby boli vacsie mozu byt aj tri vykrojene kruhy z korpusu, tiez som ich naplnila a potom uz len dotvarovala puncovinou, podprsenku som uz taku robila kvoli tomu, ze sa mi nepodarila potahova hmota, tak som ju aspon takto vyuzila a prave taka podprsenka sa pacila aj objednavajucim :slight_smile:
8. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka Ja ich uchovávam len tak na podložke...Takto ich mám aj mesiac. Modelujem zo smartflex. Alebo ich hodím na nejakú malú tácku, podľa potreby.. :wink:
8. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neverím vlastným ušiam..práve mi volala známa žeby chcela aby som jej mamine upiekla tortu na narodky ...chápete ?:slight_smile: prvá objednávka..chce len niečo malé,pekné jednoduché s marcipánom :slight_smile: ale budem robiť domáci marcipán so sušeného mlieka..dufam že sa podarí :slight_smile:
8. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babeny,dajte nejaký nápad na fajnú plnku..niečo z tých lacnejších..aj pudnigovo tvarohova može byť..len aký puding a ovocie??skombinovať?
8. feb 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka košík so šiškami, alebo na torte časti masky a flitre...
8. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 A už bývaš v ZA? Minule som na teba myslela. A tortička je prekrásna. Evka má Samka, už bude mať asi 1 mesiac. :slight_smile:
8. feb 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci nááááádherná.
8. feb 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marci2305 ďakujem ti,idem to popozerať :slight_smile:
8. feb 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Ten tvoj srncek je rozpravkovo-nadhernyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iwulka23 tvarohova plnka od judit - zadaj na stranku TOM, alebo do googlu. Ovocie - lubovolne, okrem ananasu. aspon tak som si to zapamatala od kociek co o tom pisali. Plnka je perfektna.
8. feb 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana nadhernaaaa rychlovka :dizzy_face:
8. feb 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela díííík :slight_smile: ale že tvarohovu nechce práve mi povedala :grinning:
8. feb 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 Tak zkusit ten "třesený", je rychlý, dobrý, docela levný (rozhodně levnější než máslový)...
8. feb 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 Takže ničím nepřikrýváš?To jsou ty ozdoby, ale hodně tvrdé, že?
8. feb 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila a receptík??
8. feb 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Luci ten mramorovy korpus z kolkych vajec robis do 26 formy?
8. feb 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23
Buď se zakysanou smetanou: 1 šlehačka, 1 vanilkový pudink Creme Olé - nevaří se, 1 mandarinkový kompot v plechovce, 1 kysaná smetana; kompot sliješ, smícháš tekutiny a zakysanku, přidáš pudink a třeseš v uzavřené nádobě...
Nebo se ztužovačem: 1 šlehačka, 1 ztužovač do šlehačky, 2 plechovky mandarinek i se šťávou, 1 puding bez vaření (dr.Otker)
Myslím, že s tou zakysankou bude lepší... Buď se to dá smíchat vše dohromady, nebo se dá smíchat bez ovoce a to na ten krém položit... Mandarinky jsou prý nejlepší...
8. feb 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila Noo ten krém som už robila..vidíš :slight_smile: až teraz mi bliklo :slight_smile:ale vtedy som ho robila zo šlahačky aby bol tuhší??neviem či bude chcieť z kyslej ..chce viac menej klasicku..a bude mi stačiť 1 crem ole a jedna šlahačka ??
8. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 Záleží na tom, jak velký máš korpus a jestli prokrojíš jednou nebo dvakrát, ale myslím, že na jedno prokrojení z 1 pudinku a 1 šlehačky by měl stačit... A ta zakysanka tam nejde cítit, myslím, že ten krém je pak akorát jemnější... A funguje podobně jako ten ztužovač...
8. feb 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, s marcipánovými dorty začínám a teprve se samoučím, takže se vám nevyrovnám, ale pár obrázků mám, třeba přijde nějaká rada od vás, jak to vylepšit
8. feb 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@vera_vila tak na 3x budem rezať korpusy..čiže 2x plniť..uvidím ešte ako sa rozhodnú či z kyslej smotany alebo šlaahčky..ale asi urobím tútu plnku..výjde lacnejšie ako s maslom a pudningom..Ďakujem :hearts:
8. feb 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka luci z 5-tich.

Baby rychlo potrebujem radu. Aky je ten recept na tvarohovo kokosovu plnku? Mam to ulozene doma a som mimo.
8. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak akoze vysledok vcerajsieho rozmyslania pri zaspavani a ranajsieho hladania navodu na labute :grinning: a co teraz s tym... :grinning: skusim to asi ponuknut kamosovi co bude mat zachvilu svadbu za cenu materialu ak este nemaju tortu definitivne poriesenu, kedze maju malicku svadbu a setria na com sa da...
8. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Tak koukám, že mi chybí asi hlavně fantazie :frowning2:
8. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 ahoj,ja ho robím iba z klasickej šľahačky-1 šľahačka,1 kompot a 1 puding bez varenia.,.nám to vaic takto chutí :slight_smile:
@dada2007 dadka,balíček mám doma,ďakujem ešte raz :wink:
8. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 som rada...........dúfam, že všetkým babám dorazia balíčky odomňa v poriadku :wink:
8. feb 2012 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak - ja mam TW formy silikonove, asi 7 druhov a su super, i ked drahe ... ine nemam skusenost ...
8. feb 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo dakujem za odpoved ;) TW je super viem, ale ta cena :( nechce sa mi dat za babovku 50 eur, ked vidim ze v obchode (napriklad OD Kika) maju nejake nemecke za 13 eur, len neviem nakolko su kvalitne...mozno pockam na akciu v TW, kazdopadne vdaka ze si mi odpisala ;)
8. feb 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle na to ze si zaciatocnicka su torticky krasne. Ja som spravila zatial 4, ale tvoje su iny level :grinning:. Inspiracie najdes na TOM, ale aj tu od kociek
8. feb 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som sa chcela spyat, ako na poschodovu tortu, myslim, potiahnete spodnu cast a na to date vrchnu a potiahnete tiez, alebo uz rovno potiahnutu? netreba pod to davat nejaky krem aby to drzalo? poradte, lebo mi hrozi na buduci vikend tobit poschodova a chcem byt na to pripravena :confounded: a chytam tremu, ze to neviem
8. feb 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok