• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps krásna je :dizzy_face: :dizzy_face: aká bola veľká ? :sweat_smile: dobrá rada: stred kvetu urob do šišky a od spodu strihaj nožničkami z manikúry :wink: :wink:
8. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas děkuji, děkuji
8. feb 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps alebo keď ju máš ešte doma - natri stred jedlým lepidlo a posyp detskou krupicou :wink: :wink:
8. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Že nepodarok.... :astonished: Však je úžasná.. :astonished: :wink:
8. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 ja netvrdím že smartflex je drahý ja som so smartflexom max. spokojná a ani to nechcem na poťahovanie len som to myslela kúpiť si troška ak niekomu chýba nejaká farba na modelovanie niečoho a nechce kupovať gelovku lebo málo pečie ako ja. Tak som sa len preto pýtala či to niekto už mal
8. feb 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka tie prachove perlete nezafarbia hmotu na perletovo, ak ich do hmoty zamiesas. Treba ich stetcom nanasat na uz vyschnute lupene kvetov.
8. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha torty boli normalne naplnene ,vrch potrety kremom,nechala som zachladit a poliala coko s cerou spolu roztopene trosku ochladnute....
@lusill2005 moja nemas co obdivovat...ja to ani zdaleka neviem
8. feb 2012 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja keby som taku upiekla tak oslavujem uspech este tyzden...a ty ze nepodarok...
8. feb 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukika aha, v pohode, ja len že nie je chuťovo nič moc a keď nechceš investovať do gelovky, čo je pochopiteľné keď veľa nepečieš, neskúšala si práškové farby čo majú v drogérii, ja ich občas používam dodnes :wink:
8. feb 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana
@heni79
@mrka2 jááááj dievčence moje ďakujem za pochvalu, ja ani sama neviem, čo mi na nej vadí. Možno je problém v mojej hlave :grinning:. Mala som inú predstavu a keďže nie je úplne podľa nej, tak som s tortou nespokojná :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem ty si veľmi milá osôbka, všetky nás tu vždy tak chváliš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. feb 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 já ty práškové radši nedávám, zdají se mi jakože slané, tak jen když je krize - máš nějaký fígl, aby pak ta potahovka nebyla taková sladkoslaná? čeká mě dort pro syna, traktor a gelovky mám prošlý, ale asi radši zainvestuju :frowning2:
8. feb 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps je moc hezká, fakt :wink:
8. feb 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas nooo keď ty povieš, že je krásna, tak ja som aj spokojnejšia :grinning:, vážila presne 2 kg. Je to len taká mini tortička pre kamošku, dúfam, že ju aspoň trošičku poteší. A ďakujem za radu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A veľmi, veľmi vám všetkým ďakujem za pochvaly. Ja som už vážne uvažovala, že strhnem celý poťah a ozdobím ju nanovo
8. feb 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to by bola veľká škoda robiť nanovo - ešte raz KRÁSNA !!!
8. feb 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ďakujem, pochvalu od teba si veľmi cením :sweat_smile:, veď tie tvoje tortičky sú dokonalé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. feb 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h jani tie perniky su uuuuuuzasne :wink:
8. feb 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 Ďakujeeeeeeeeeem :slight_smile:
8. feb 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps akože WAW nepodarok?? je nádhernáááááááá
@lussy23 ďakovala :slight_smile:
8. feb 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíte že sú použitelné na zelenú tortu?? a celkovo..sú použitelné? :grinning:
8. feb 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
baby prosim mate nejaku fintu ked robite figurky cele z hmoty/marcipanu, ked su vacsie, ako mi nesplasknu vlastnou vahou? akoze priklad(nechcem pisat presne aby sa nahodou dotycna osoba nedozvedela), urobila som medveda a do pol dna mal rozplestene brucho, nemal ho pekne gulatucke :confused:
8. feb 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 najskor si urob iba telicko nechaj vytvrdnut trosku. potom na to hlavu tiez nechaj chvilku zvlast tvrdnut. Ono vela zalezi od hmoty z ktorej robis. ja vacsinou uz robim rovno na seba a postavicky vela nesadaju. jedine svadobne figurky a take veci nechavam najskor nohy potom pridam trup a nakoniec trosku zatvrdnutu hlavu
8. feb 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem--- no robila som rovno telo s hlavou, aby tam nebol vidiet ten spoj, nakoniec som to vyspekulovala tek, ze figurka ma sal na krku :sweat_smile: presne jak si pisala... a o mesiac budem robit pat a mat, tak to asi nohy tiez nechat strosku vytvrdnut ze? a robim so smartflexom :wink:
8. feb 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gentleman :grinning:
8. feb 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
8. feb 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 jj radsej vzdy niecim spoj zamaskovat lebo take vysoke v celku nie je bohvieco. Pat a mat som zaital vzdy robila naraz a v pohode smartflex by ti mal drzat. alebo si nechaj nohy aspon hodku vytvrdnut
8. feb 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@desmodka ten je super akurat som to kukala na FB :grinning: . Takuto variantu mozem
8. feb 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som inu odmietla, ked tak jedine takehoto vtipneho, ziadne realne kusky :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@desmodka ved ja som tiez odmietala ale toto ma pobavilo :grinning:
8. feb 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok