• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@iwulka23 tak namíchej napůl plno a nízkotučné a máš polotučné :grinning: :grinning:
10. feb 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 Booože, však je ako živá..Tá orchidea.. :wink:
10. feb 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah Určite!!! :wink:
10. feb 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky , prosim vas :sweat_smile: aku by ste urobili malicku torticku ako podakovanie ? nemate ulozene nejake inspiracie? Prosim, prosim
10. feb 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vera_vila mě se líbí moc.. jen ženich má krátké kalhoty to je jediný co se mi tam nezdá :grinning: jinak super
10. feb 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to je krásná fialová.. jakou barrvu máš?
10. feb 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte raz :D
to je radosť :slight_smile:
10. feb 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
holky tak dočítám a asi jsem debil, ale pod samotnou potahovou hmotu se ještě dává krém? já vždy potahovala rovnou korpus
10. feb 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som v obchodiku objavila este dalsie kvietocky ...
10. feb 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som foto :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 A to nieje umelé.. :wink: :grinning: Krásny!
10. feb 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty si ako ja, už teraz najstaršiemu hučím že "však budeš mať dcéru"? :grinning: kuká na mňa ako na postihnutú :grinning: no čo už, dúfam, že sa aspoň vnučky dočkám
10. feb 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak prosím o radu, když budu mít prokrojený a promazaný dort, co mám udělat, než ho pokryji potahovací hmotou nebo marcipánem, jsem opravdu začátečník samouk a jak koukám, dělala jsem to dosud špatně
10. feb 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem chtěla vyzkoušet čokopolevu, ale koupenou v kelímku nějakou a dala jsem k tomu Ivu tuk, no katastrofa...dort je jen pro nás, takže zase žádná katastrofa, jen jak dělaáte čokopolevy a jak natíráte boky???
10. feb 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@mishulle - tortu zvrchu aj po bokoch potri najlepšie maslom zmiešaným s odrezkami korpusu, ak Ti nejaké ostali, ak nie, tak môžeš vymiešať len maslo s práškovým cukrom podľa chuti. Prípadne, ak si robila maslový krém (nie šľahačkový), tak môžeš tortu potrieť s týmto krémom. Krásne zarovnaj, nechaj zachladiť a až potom potiahni :wink: .
10. feb 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 děkuju a jak velkou vrstvu toho krému, stejnou jaako mezi korpusy nebo tenčí
10. feb 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 skvělé, já pekárnu nemám, takže trošičku (ale v dobrém slova smyslu) závidím :wink: stačí, když ho dobře zabalíš do potravinové folie a dáš někam do spíže. do lednice není potřeba, i když já ho tam většinou skladuju. pak si ho jen dopoledne vyndám a odpoledne s ním pracuju :wink:
10. feb 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah aky je rozkosny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len vystiskat :slight_smile:
10. feb 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mishulle - nie, ja dávam tenučkú vrstvu navrch, tam úplne mimimum, na boky aby som ich mala rovné, tak dám niekedy trošku viac, ale je to podstatne menej, ako medzi korpusy . Na tortu tak možno milimeter-dva, to len tak pretrieť, nech je nejaká vrstva medzi korpusom a poťahovkou, na boky 2-3mm. Podľa potreby. Moc cukru nedávaj, až to nie je presladené, ja dávam LEN maslo + odrezky, žiadny cukor, lebo korpus býva sladký tak akurát. Proste ide hlavne o to, aby sa ti vyrovnali hrbolčeky a nejaké tie nerovnosti. Neboj, na to prídeš :wink: . Hlavne nedávaj pod poťah šľahačkový krém, to by sa Ti poťahovka roztopila. Niekto dáva napr. aj nutelu zmiešanú s maslom. :wink: . Veď možno sa ozvú aj iné babulky, každá máme svoj postup :wink:
10. feb 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
většinou plním máslovým nebo máslovo-pudinkovým krémem, ten můžu použít taky, ne? moc děkuju za rady
10. feb 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle když máš víc másla než pudinku, tak můžeš.
10. feb 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze hadam posledne zhrnutie :O) pomocou super linku som nasla vsetko to , co u nas bolo ...lebo pri mojom opise sa tazko vyrozumiet :O)
10. feb 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima1311 - a v ktorom obchodíku si to teda objavila? :slight_smile:
10. feb 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle presne, ako jakelina napísala, musí byť viac masla, ako pudingu, inak by sa ti tiež poťahovka mohla stopiť, kvôli tomu, že puding obsahuje veľa tekutiny.
10. feb 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja by som prosila zo strany 2289 tie kvetinky a ešte tie margaretky :slight_smile:
10. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dělala jsem takový malý květináček s fialkama - mělo to tak kilo, možná ani ne...
10. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@lucula73 dakujem pekne a este sa chcem spytat nebude sa mi topit marcipan ked s nim budem pracovat,a posypuje sa niecim ked sa s nim pracuje? Kupila som 4kg marcipanu, kolko tak budem potrebovat kg marcipanu na tortu taku klasicku okruhlu. Dakujem
10. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predsa som na jedny zabudla :grinning:
10. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok