Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
11. feb 2012

@yamahafazer prekrásne tortičky
@timonko zlatá
@stankapk že pre psíka😀 nádherná
@lusil2005 krásne ako vždy🙂
@vinka krásne dielko

mishulle
11. feb 2012

holky, jak můžu nějak rychle udělat tmavě modrou? napadlo mě udělat synovi na dort s mašinkou i výpravčího, ale to už jsem měla barvy objednané, nebo dá se dokoupit tato jediná někde v drogerii?

79zuzana
11. feb 2012

@yamahafazer krasna zbierka 🙂 fakt velmi krasne torty... toto by som nezvladla ani za cely tyzden ;)
@timonko urcite sa bude pacit 🙂 krasna je
@stankapk no teda zvlastne ze pre pre psika... ale pekna je 🙂
@lusil2005 velmi pekne torticky
@vinka krasne, musela to byt babracka potahovat to vsetko 🙂

lusil2005
11. feb 2012

@yamahafazer jeziiis zena, z tohoto by som odpadavala za tyzden, nie za dva dni! 😲 krasne!

dajna11
11. feb 2012

dakujem vám kočky za lajky.....tortička bola super,tvarohová plnka s jahodami......mnam,to možem 😀 😀

jajkaz
11. feb 2012

Ahojky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale zkusím tu u vás najít radu 😉 a poučení.
Vařila jsem kondenzované mléko na karamel, podle receptu 2 hodiny. Po otevření plechovky jsem zjistila, že jsou v karamelu bílé hrudky, krystalky. Nevíte, čím to může být? Vařením, nebo nekvalitní mléko? Dříve se mi to nestávalo, až teď v poslední době.
Díky za radu 🙂

mishulle
11. feb 2012

@jajkaz to bohužel nevím já kupuji salko rovnou karamelové, je to to samé a ušetřím si práci 😉

79zuzana
11. feb 2012

@jajkaz je mi luto, tiez neviem poradit. Este sa mi to nikdy nestalo, ale tiez uz kupujem len hotovy karamel.

jajkaz
11. feb 2012

@mishulle @79zuzana Díky i za reakci. Karamelové salko, to jsem ještě neviděla. Tak zkusím, dík 😉

miciatko
11. feb 2012

moja dnesna

eliska22
11. feb 2012

tak dobojované 😝 😝 😝 torta je robená podľa foto, čo mi poslala sesternica, torta je pre jej dcéru, ktorá miluje Londýn 🙂

danciacik
11. feb 2012

ahojte kočky pridám dnešnú nočnú, skôr som nestihla

adul67
11. feb 2012

@mima1311 ano dohodnuté 🙂

mima1311
11. feb 2012

@adul67 posli mi adresu 🙂

vecernicci
11. feb 2012

@miciatko @eliska22 @danciacik d+včata krásný dortíky jste stvořily 😵
Moje další tenhle týden poslední, harlekýnek si vymrůčel starší syn, že má na něj chuť 😉
na příští týden jsem jich měla mít pět, ale dneska mi přišla další objednávka, takže šest 😝 asi padnu na ústa, ještě že jsem doma 😀

lukika
11. feb 2012

@jakelina diky moc len mi neišiel už potom internet neviem prečo a nemala som ten postup skopčený tak som robila len ruže potom hodím foto lebo teraz robím tú kombajnovú tortu malému na zajtra tak potom hodím obidve idem teraz plniť malému s mascarpone a nevim čím to obmazať bojím sa len maslom nemáte niekto nejaký vanielkový s pudingom pod poťah?

monikad1
11. feb 2012

niečo z mojej tvorby

katulkaaaaaa
11. feb 2012

ahojte tak moja dnesna na zajtrajsie krstiny,vaha 2,6kg 🙂

katulkaaaaaa
11. feb 2012

@yamahafazer ta krstinova pre dievcatko sa mi velmi paci 🙂
@lusil2005 ti nabi ten fotak a fot uz len torty 😝 krasne ako vzdy 😵
@vinka perfektne!!!!

eliska22
11. feb 2012

@katulkaaaaaa krásna, mne sa veľmi páčia tieto bocianové 😵

katulkaaaaaa
11. feb 2012

@eliska22 dakujem,robila som prvy krat bociana a tiez sa mi paci 😉 je urobeny z puncoviny a potiahnuty smaltflexom 😵

lifinka
11. feb 2012

@reruna úžasné fialky, radost pohledět🙂

lifinka
11. feb 2012

@katulkaaaaaa to je krásný motiv dortu 😵

lifinka
11. feb 2012

@vecernicci teda se nezastavíš, co? já mám péci zítra jeden a jsem z toho už teďkom nervózní, jak ještě není člověk zběhlý, je to někdy o stach 😀 drž mi palce 🙂

lukika
11. feb 2012

baby prosím nemáte ten vanielkový krém pod poťah prosím lebo chcem to ísť robiť prosííím

lifinka
11. feb 2012

@yamahafazer teda smekám, prosím Tě a kde ty dorty máš skladované?

yamahafazer
11. feb 2012

dakujem vam vsetkym za paci sa mi 🙂

@lifinka ja mam dve chladnicky 🙂 a ked som kedysi piekla zakusky tak som mala 3 chladnicky takze sa mi pomestia v pohode este mam aj volne lebo tolko si uz neberem vela piect hlavne ked pojdem uz do prace toto bola len vynimocne sa mi to nakopilo

lifinka
11. feb 2012

@pipka krásný dort, prosím Tě a ty drátky jsou to ty na to drátkování?

lifinka
11. feb 2012

@yamahafazer tak to joooó 😀

cmulinko
11. feb 2012

babenky..ktora z vas je z Malaciek a blizke okolie a chce si zarobit? 😀 😀 Potrebovala by som torticku na 25.3. 😀 ..viem,ze casu dost,ale ja nikoho nepoznam,tak uz teraz zhanam niekoho.