• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@yamahafazer prekrásne tortičky
@timonko zlatá
@stankapk že pre psíka:grinning: nádherná
@lusil2005 krásne ako vždy:slight_smile:
@vinka krásne dielko
11. feb 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jak můžu nějak rychle udělat tmavě modrou? napadlo mě udělat synovi na dort s mašinkou i výpravčího, ale to už jsem měla barvy objednané, nebo dá se dokoupit tato jediná někde v drogerii?
11. feb 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krasna zbierka :slight_smile: fakt velmi krasne torty... toto by som nezvladla ani za cely tyzden ;)
@timonko urcite sa bude pacit :slight_smile: krasna je
@stankapk no teda zvlastne ze pre pre psika... ale pekna je :slight_smile:
@lusil2005 velmi pekne torticky
@vinka krasne, musela to byt babracka potahovat to vsetko :slight_smile:
11. feb 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer jeziiis zena, z tohoto by som odpadavala za tyzden, nie za dva dni! :astonished: krasne!
11. feb 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vám kočky za lajky.....tortička bola super,tvarohová plnka s jahodami......mnam,to možem :grinning: :grinning:
11. feb 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale zkusím tu u vás najít radu :wink: a poučení.
Vařila jsem kondenzované mléko na karamel, podle receptu 2 hodiny. Po otevření plechovky jsem zjistila, že jsou v karamelu bílé hrudky, krystalky. Nevíte, čím to může být? Vařením, nebo nekvalitní mléko? Dříve se mi to nestávalo, až teď v poslední době.
Díky za radu :slight_smile:
11. feb 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajkaz to bohužel nevím já kupuji salko rovnou karamelové, je to to samé a ušetřím si práci :wink:
11. feb 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajkaz je mi luto, tiez neviem poradit. Este sa mi to nikdy nestalo, ale tiez uz kupujem len hotovy karamel.
11. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle @79zuzana Díky i za reakci. Karamelové salko, to jsem ještě neviděla. Tak zkusím, dík :wink:
11. feb 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnesna
11. feb 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
tak dobojované :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: torta je robená podľa foto, čo mi poslala sesternica, torta je pre jej dcéru, ktorá miluje Londýn :slight_smile:
11. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
ahojte kočky pridám dnešnú nočnú, skôr som nestihla
11. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@mima1311 ano dohodnuté :slight_smile:
11. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 posli mi adresu :slight_smile:
11. feb 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko @eliska22 @danciacik d+včata krásný dortíky jste stvořily :dizzy_face:
Moje další tenhle týden poslední, harlekýnek si vymrůčel starší syn, že má na něj chuť :wink:
na příští týden jsem jich měla mít pět, ale dneska mi přišla další objednávka, takže šest :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi padnu na ústa, ještě že jsem doma :grinning:
11. feb 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@jakelina diky moc len mi neišiel už potom internet neviem prečo a nemala som ten postup skopčený tak som robila len ruže potom hodím foto lebo teraz robím tú kombajnovú tortu malému na zajtra tak potom hodím obidve idem teraz plniť malému s mascarpone a nevim čím to obmazať bojím sa len maslom nemáte niekto nejaký vanielkový s pudingom pod poťah?
11. feb 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo z mojej tvorby
11. feb 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
ahojte tak moja dnesna na zajtrajsie krstiny,vaha 2,6kg :slight_smile:
11. feb 2012 o 18:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@yamahafazer ta krstinova pre dievcatko sa mi velmi paci :slight_smile:
@lusil2005 ti nabi ten fotak a fot uz len torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: krasne ako vzdy :dizzy_face:
@vinka perfektne!!!!
11. feb 2012 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krásna, mne sa veľmi páčia tieto bocianové :dizzy_face:
11. feb 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 dakujem,robila som prvy krat bociana a tiez sa mi paci :wink: je urobeny z puncoviny a potiahnuty smaltflexom :dizzy_face:
11. feb 2012 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna úžasné fialky, radost pohledět:slight_smile:
11. feb 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa to je krásný motiv dortu :dizzy_face:
11. feb 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci teda se nezastavíš, co? já mám péci zítra jeden a jsem z toho už teďkom nervózní, jak ještě není člověk zběhlý, je to někdy o stach :grinning: drž mi palce :slight_smile:
11. feb 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosím nemáte ten vanielkový krém pod poťah prosím lebo chcem to ísť robiť prosííím
11. feb 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer teda smekám, prosím Tě a kde ty dorty máš skladované?
11. feb 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam vsetkym za paci sa mi :slight_smile:

@lifinka ja mam dve chladnicky :slight_smile: a ked som kedysi piekla zakusky tak som mala 3 chladnicky takze sa mi pomestia v pohode este mam aj volne lebo tolko si uz neberem vela piect hlavne ked pojdem uz do prace toto bola len vynimocne sa mi to nakopilo
11. feb 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásný dort, prosím Tě a ty drátky jsou to ty na to drátkování?
11. feb 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tak to joooó :grinning:
11. feb 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky..ktora z vas je z Malaciek a blizke okolie a chce si zarobit? :grinning: :grinning: Potrebovala by som torticku na 25.3. :grinning: ..viem,ze casu dost,ale ja nikoho nepoznam,tak uz teraz zhanam niekoho.
11. feb 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok