• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@dm1 to poznám aj ja som dnes fotila tortu čo som robila a farba ruží bola úplne iná Ty prosím ako robíš karamelovú zo salka aj puding tam dávaš a koľko masiel?
11. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 už som dala like aj tak je krásna
11. feb 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta je milucka
11. feb 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja nedavam do salkovej puding len cisto salko + 250-300g masla
11. feb 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za všetky lajky... hrozne ma potešili... :wink: a tie vaše... hmmm... :dizzy_face: ja mám na sobotu svoju prvú objednávku, tak som už nervózna odteraz... :grinning:
11. feb 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja davam na jedno salko asi 300 gramov masla... puding nedavam :slight_smile:
11. feb 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no kráááááááááááásne krásne ti vyšli tie papučky,klobuk dolu :grinning:
11. feb 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka tak to poznam...ja sa nervujem este stale a to som uz par toriet na objednavku upiekla :slight_smile: sice nie vela, ale aj tak stresujem stale :wink:
11. feb 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávám odkaz na eshop, kde nakupuji, mají nové strukturovací podložky-zajímavé :wink:
http://cukrarske-pomucky.cz/pomucky-na-marcipan/podlozky/
11. feb 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvý pokus o slanú tortu
tiger - čínsky horskop
prvý pokus o krivú tortu (obrázok kreslil môj drahý)
11. feb 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Ahoj holky, tak jsem zkusila jinou hmotu, nooo, nějak neumim ty boky vyhladit a růže jako první pokus :pensive: nic moc, ale snaha je veliká :wink: třeba se to do důchodu naučim jako vy tady :grinning:
11. feb 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@desmodka wow, to je nááádhera, já taky chci mít tak šikovné ruce!
11. feb 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aky je rozdiel medzi naozajstnym marcipanom a fondantom, co sa prace s nim tyka? asi marzipan je tazsi ci? a chutovo? skusali ste niekto?
11. feb 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka paradne su vsetky
11. feb 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, pridávam moju dnešnú, akosi som si zle rozvrhla stencils lebo mi niektoré časti zakrývajú kvety :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak snáď sa bude páčiť :slight_smile: Inak krásne dielka ste opäť popridávali
11. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@zuzana124 urcite sa bude pacit ,je peknucka
11. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah ďakujem :slight_smile:
11. feb 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa troska si..presne 38km od miesta,kde tu tortu potrebujem dopravit..ak by som mala viac casu,tak mi to nevadi,ale ja dojdem na slovensko 24.3 a hned na druhy den tu tortu potrebujem.,.a teda musi to byt niekde blizko,aby som stihla pre nu skocit.
11. feb 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris marcipan je robeny z mletych mandli a fondant je hmota z cukru, cize prvy rozdiel je fakt v chuti :slight_smile: Dalej farba, marcipan je svetlo zlty, fondant je biely. Potahujem torty aj s marcipanom aj s fondantom. S marcipanom je to trosku tazsie, nechyta ani tak dobre farbu, kedze nie je biely. S fondantom sa potahuje celkom dobre. Mne chuti viac marcipan :slight_smile:
11. feb 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popozerala som torticky...peknuckeee :dizzy_face:
a dakujem vam vsetkym za "like-y"...u svokrovcov sa pacilo, vsetkym chutilo(vraj) a svagrina by si najradsej tu zabu uschovala vo vitrinke, pisala, ze skoda rozkrojit tortu a zjest ju :sweat_smile:
@yamahafazer ty prosim ta ako tolko toho stihas? tebe mala tak spolupracuje? :slight_smile: tie moje baby jak naschval ked nieco robim sa zacnu natahovat o nieco a nie a nie prestat :rolling_eyes:
11. feb 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah lepší než klíč to snad je :grinning: :grinning: , děkuju za pochvalu, jsi hodná. :wink:
11. feb 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence všetky torty máte krááásne - nemôžem menovať, už nevidím na oči, zajtra odchádzame k svokre na 60-tku a budeme spať u mojej mamy, nič nemám zbalené, ráno budú nervy - tak sa uvidíme asi až v pondelok :grinning: :grinning: a moje torty - no neviem, neviem či som to neprepískla s krstinovou - už sa mi nejak nepáči :unamused: :unamused: a tá klietka dúfam, že do zajtrajšej oslavy nespadne :confused: :confused: :confused:
11. feb 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Ahojte kocky chccela by som poradit ohladne torty pre mojho syna k jeho 1 narodeninam ktoru chcem upiect -tortu potahovanu marschmalows cukrikovou hmotou som robila pred dvomi rokmi manzelovi -prsia a ta hmota sa mi dost trhala -tak sa teraz bojim aby sa take nieco neopakovalo-predsa len velmi mi na tom zalezi,
tak ci by som mohla vyskusat skor varenu hmotu alebo si pre istotu kupit WI alebo K2?
Dakujem za kazdu radu :slight_smile:
11. feb 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas mne sa tá krstinová páči :slight_smile: takú som ešte nevidela, krásna :dizzy_face:
11. feb 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas precizna praca ako stale
11. feb 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivigirl takú modrú poťahovku som dnes potrebovala ako máš tie ružičky, len nakoniec skončila v koši :grinning:
11. feb 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas vsetky su prenadherne, krstinova je uplne vynimocna :wink:
11. feb 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka veľmi pekné a teda šikovný manžel :wink: tá krivá to je aj vyrezávané, alebo si to len tak položila na seba?
11. feb 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nádhernáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok