• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte :wink: dopredu sa ospravedlnujem no neviem čo som to tu porobila za nastavenia že sa mi neda kliknut na pači sa mi to :frowning2: takže kočky krásne torty pridávate za každým :wink: a stále tu nájdem inšpiráciu :wink: :wink: Táto tortička je momentálne ako dražba na facebooku začali sme na 1e :grinning: tak nech sa ľudia trošku zabavia :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@monika76 mozno ti nejde "lajkovat" preto, ze si uz profesional... :wink:
13. feb 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem velmi pekne za radu takze ked budem chciet robit napriklad tortu ako velky plech tak ta davka musi byt aj troj nasobna?ci?
13. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja mám takéto obrázky uložené :wink:
13. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja do toho davam iba kremovy tvaroh, nie hrudkovity
13. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočeny dávate odrezky do mrazáku ked ich momentálne nepotrebujete?
13. feb 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah já dávám, potom dělám punčovinu až jak potřebuju
13. feb 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah aj ja davam
13. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiya Ja som marlenku už poťahovala... :wink: Bol super, netradična "akože" tortička chuťovo. Každý chválil..Robila som pláž a more v obdĺžnikovom tvare. Určite tým nič nepokazíš!!!
13. feb 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 pridavam sa k tvarohovej plnke. Ta od judit je fajn, ale lepsia sa mi vidi, ked je to tvaroch, puding a kysla smotana nie maslo. O tejto plnke som citala tu alebo na TOM.
13. feb 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, nemáte náhodou postup na tatrankového Tomáša? Ja som ho kedysi robila, ale už dosť nepamätám. ďakujem :slight_smile:
13. feb 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej dakujem vam vsetkym dievcata za vase,,paci sa`` to tak potesi, ze sa vam aj taka improvizacia pacila :slight_smile:
:dizzy_face:
A idem vas docitat a olajkovat, konecne mam navstevu za sebou a upratovanie tiez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koceny ked urobim z tortovych oplatok kormutok ktory namazem nutelov a potiahnem nezmekne mi to?????, potrebujem aby stale drzala oplatka tvar kormutku
13. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz ja mam len taketo z korpusu , ale ty mozes pouzit na to tatranky :slight_smile:

http://www.kosternovi.eu/dorty/dorty.asp?klic=128
13. feb 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 ja rozmyslam, ze potiahnem tiez obdlznik, ale len tak po krajoch a boky a stred normalne posypem a do toho nastrkam srdiecka :slight_smile: ale to je len taky napad.. este nieje vecer, dovtedy sa to moze vsetko zmenit :slight_smile:
13. feb 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ja robím tú pribináčikovú tak, že si vyšľahám dve šľahačky, do toho primiešam kýblik tvarohu pilos z lidlu a nakoniec zašľahám 2 tie pudingy kakaové olé dr. otker :wink: tie pudingy nevarím, to tam len nasypem ten prášok :wink:
plnka je tuhá jak fras :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dávam aj banán potom pod tú plnku
13. feb 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@larah ja to davam len mierne vysusim a davam len do sacku. Skladujem ako piskoty. Cesto do mrazaku davam a je normalne.
13. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 mnam to znie dobre takato tvarohova, ulozim do receptov, dakujem :wink:
13. feb 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka je dobrá a chutí úplne identicky s pribinákom :wink: len sa trošku zle rozotiera, drží ako fras :grinning:
13. feb 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a inak vlada 111...neviem presne nick :grinning:tak sorry...robila s krásnym šaškom
13. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosim vas pod akym anglickym nazvon najdem torticky take tie krabice polozene na sebe :confused:
13. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskaemuska jestli to bude velký dort tak určitě - 3 sáčky, co ti zbyde použiješ na ozdoby nebo to zabalíš do sáčku, vydrží to dlouho - podle záruky bonbonů a cukru
13. feb 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 si poklad, dakujem , ja som davala cake box a otvaralo mi stale len krabice na torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach holky nieje nic krajsie ako nerozhodny zakaznik :frowning2: prosim vas nejaku poschodovu torticku pre chlapa nemate ulozenu ? naj take tie dve krabice polozene na seba, bo pani sa boji aby to nevypadalo ako pre ženu
13. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, robili ste uz niektora tortu s bobom stavitelom? hlavne , ci ste robili miesacku Julcu, ci ako sa to vola? da sa ta miesacka vlastne urobit?
13. feb 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky este vas poprosim o par rad :sweat_smile: cez vikend som robila moju druhu tortu, ale ako som polozila marzipan na tortu a zacala hladit, vznikli mi na bokoch take malinke trhlinky, akoze nic prevratne, ale ako tomu predist? mala som ho malo prepracovany? :astonished: a aj ked robim nejake figurky a pod. vznikaju mi take trhlinky :frowning2:
a mate nejaky recept/tip na tekuty fondant? kde sa to da kupit? pripadne vyrobit?
dakujem vam za odpovede :dizzy_face: ja len zasnem co dokazete....
13. feb 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok