• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
Heni,ano poprasila som tie ruzicky zlatou perletou... dakujem...
:slight_smile:
26. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...ale neni to tu dobre vidiet.... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby neviete poradit ako docielim krasnu bielu MMF?
26. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este jedna otazka...vacsinou som vzdy piekla tortu s jogurtovym kremom, ale chcela by som recept aj na iny, okrem cokoladoveho, pretoze ten u nas velmi nejde...

a este jedna vec niektora ste tu kedysi pisala ze piskotove korpusy sa nemusia pouzivat cerstve ale daju sa odkladat...poradte ako a kolko to vydrzi, dakujem :wink:
26. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klara, ak nemas MMF celkom biely, mozes ho vybielit bielidlom, ja som dala iba kvapku a bolo snehobiele
a korpusy si mozes zamrazit
26. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klara, ak nemas MMF celkom biely, mozes ho vybielit bielidlom, ja som dala iba kvapku a bolo snehobiele
a korpusy si mozes zamrazit
26. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby...

ali torticka je nadherna...vooobec nevyzera na to ze ti pri nej tiekli nervy... :wink: na vysledku to teda nevidiet spickova ako vzdy...

stripter je bohovsky..mm sa to pacilo ako vyskakuje z torty...

baby a tu pridavam link na svoj vytvor dnes som ho kooooonecne dokoncila...poviem vam bola to piplacka ... :wink: ale ja som s vysledkom spokojna...nato ze to je moje tretie dielko...

http://www.tortyodmamy.sk/?q=netradicne/technicka-torta
26. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neurológia perfektná je :slight_smile: s tým kreslením muselať teda piplačka.... uff
26. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muselať´= musela byť :grinning:
26. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neurologia, no veru, som si na prvy pohlad myslela, zeto ani nie je torta, ale je tam nejaka materska karta z pc, pekna pracicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
henika a tie korpusy ako balis ked ich mrazis? a to bielidlo kde sa da zohnat?
26. mar 2010 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heni a este jedna vec...potom ich rozmrazujes volne alebo v mikrovlnke? a maju dobru kvalitu aj po rozmrazeni?
26. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
korpusy ja velmi nemrazim, co mam zmrazene to v normalnom alobale a bielidlo som ti poslala IP, ale zozenies ho v kazdom internetovom obchode, vola sa to beloba Wilton, aspon ja mam tu a stoji tak do 5 eur
26. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a rozmrazuj ich urcite volne
26. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem si zlata :wink: :wink: :wink:
26. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a je tu niektora ci tiue korpusy stale mrazi? ja mam male babo a nestiham tak asi budem musiet ked sa tomu chcem venovat...ide mi vsak o kvalitu, ci je to ok?
26. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neurologia...teda tatik sa potesi...dakujem za pochvalu...ked som to tak citala ten tvoj prispevok,veru mi to bolo smiesne...ze mi tiekli nervy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte - tak Filipko je predsa chorý, musím sa mu viacej venovať. Chcela som vás všetky pochváliť, tortičky sú pekné a určite aj chutné. Má aj nejaké rady, ale teraz nemôžem sa rozpisovať.
PS : Torta vraj chutila, tak neviem.
26. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petaba
ti poviem ved to "rysovanie" na tortu mi trvalo od 8:30 do 12:00...esteze som si ten napis sigraph.... pripravila vcera... :wink:
26. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatááááá : ešte som bola na TOM -a je vyhlásená nová súťaž o veľkonočnú tortu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak čo pečieme - nepečieme - pečieme - nepečieme ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, niekto ste tu spominali neaku vykrajovacku z ktorej sa potom robia volaniky :confused: , pozeram stranku T-fornaxu a slintam :sweat_smile:
26. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cessy ja mám obyčajnú kovovú vykrajovačku... taký volanikový kruh a idú s tým robiť pekné volániky ... takéto niečo http://www.azm.sk/eshop/index.php?main_page=popup_image&pID=1352
26. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cessyn je na koronaplus vypichovace - klasicke
a na 4tej stranke vola sa Vypichovač kvetina a tri stredy.
27. mar 2010 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som teraz dorobila tortičku... podvečer mi volal kamarát či mu na zajtra spravím barbínu.... tak som sa do toho hneď pustila... a tu je výsledok :slight_smile:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=babiky-ine-torty-pre-dievcata/barbie-2-pokus
http://www.tortyodmamy.sk/?q=babiky-ine-torty-pre-dievcata/barbie-2-pokus-iny-pohlad
27. mar 2010 o 03:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heni na kedy máš tie minitortičky? už si si vybrala ako budú vyzerať?
27. mar 2010 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasna barbie, to ta teda obdivujem, to si este vecer bezala zhanat barbienku?
27. mar 2010 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petaba, na dnes mam tie minitorticky, zopar ich uz mam hotovych, ostatne dokoncim teraz a poobede ich odnesiem len neviem ci stihnem vlozit fotky skorako ich odnesiem, ak nie, tak az vecer
ale nedari sa mi, nie su take ake by som chcela :confounded: este dobre ze su len pre decka do skoly a nie na nejaku zakazku
27. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nieee to si bol zháňať ten kamarát :grinning:
27. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dakujem vsetkym ktori mi pomohli najst link, recepty atd.
moj najnovsii vytvor http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/bonboniera-6
nestiham citat neskor vas precitam
27. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som len teraz skoncila a na 13stu mame byt v skole, takze letime, fotky hodim vecer
27. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok