• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@kiya ta je kráásná
13. feb 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv dakujem :slight_smile:
13. feb 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiya bozinku tá vapada mnamkovo , sliny mi vyliezli :grinning:

@akme ale kde žeeee, to ta MMF s bielou cokoladou :wink: uplne v pohode zafarbila všetko aj moje ruky :grinning: :grinning: :grinning: a absolut sa to netrhalo, vyvalkala som na uuplne tenulilinko, som tej hlave mojej robila cervene saty aj takymi tenunkymi volanmi a slo to uplne super :wink:
14. feb 2012 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alex21 Úžasne, nádherne.....Nechápem ako si to stihla.. :wink: Ja som mala malého takého istého...Cez deň som spala s ním :grinning:
14. feb 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiya Mňam.....dala by tom si..:slight_smile:
14. feb 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana Krásne..Úplne dokonalé na prvý krát :wink: :wink:
14. feb 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 neporadil mi nikto, zvladla som to nakoniec nejako sama :slight_smile:
14. feb 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Ďakujem :slight_smile:
14. feb 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978
@janulkamartinko kočky ďakujem, nakoniec ho asi budem musieť urobiť len z hmoty, pretože pani mi písala, že ona chce iba takú malinkú, že najmenšiu ako dokážem urobiť. Tak som jej povedala,že najmenšie robím minimálne 2,5 kg. A tam to nemám šancu vmestiť ešte aj s dvoma vagónikmi-poslala mi fotku. No veď sme na Slovensku. Nie? Veľa vecí na malej torte,akože logika :frowning2:
14. feb 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 všetky su nadherne,možem sa inšpirovať?
@79zuzana peknučké
@eliska22 super
@kiya .....len zahryznuť
14. feb 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem velmi pekne za radu :slight_smile:
14. feb 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moj valentinsky Macko Pu :wink:
14. feb 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@mizulienka luci tewn je kraaaaaaaasny!!!!! :dizzy_face:

vsetkym vam prajem krasneho valentina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* Je to sice len den ako kazdy iny, ale ked ja si tak rada robim z obycajnych dni vynimocne :sweat_smile:
14. feb 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem :wink:
ja tiez velmi nemusim valentin, ale iba kvoli tomu, ze to je tam skomercionalizovane, boze to je slovo :confused:
ale mas pravdu, je super, ked si vieme aj z obycajnych dni urobit vynimocne :wink:
aj ja teda prajem, zazime krasny vynimocny den :wink:
14. feb 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz Chapem to ,aj mne chodia taki ludia nech je taka ako chcu ale hlavne najmensia tym padom najlacnejsia...
14. feb 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac - skusala som ten tvarohovy krem... Uplne jednoduchy! Vyslahat slahacku, capnut tam makky tvaroh, lyzicu cukru a jeden vanilkovy creme ole a este preslahat. hotovo. je to tuhe jak slak a chuti to fakt uuuuzasne! cisty pribinacik :sweat_smile: no a potom som sa dnes rano v skolke dozvedela ze karneval je tento rok bez rodicov :confounded:
14. feb 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko ja mam teraz jednu, dva tyzdne mi vypisovala - chcela pery. a nech akoze tie pery drzia lesk. chapete. ze zapichnuty. a nech su tam aj zuby akoze pootvorene pery, a nech je tam aj jazyk co olizuje vrchnu peru. dvesto obrazkov mi poslala ze takato farba,, a takyto tvar, a taketo zuby, a takyto lesk, sto krat mi zdoraznila ze ta torta musi byt dokonala, a nakoniec mi zadrela ze "tak do dvoch kil"...
14. feb 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lusil2005 :grinning: :grinning: :grinning: tak taketo objednavky mam najradsej :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom ziadna spetna odozva lebo ta torta stala az 20eur :astonished: :astonished: :astonished:
14. feb 2012 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikulky krasne tortičky pribudli pridavam svoju :slight_smile:
14. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
ajojte, pridavam svoje Vanetinske prekvapenie pre manzela :dizzy_face: muffinky na ranajky a torticka po obede ku kávičke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
moja dnesna na objednavku
14. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lusil2005 mala si vytlacit obrazok tych pier, dat na tacku a aby neuletel dat tam 1,5 kilovy kamen a este sa zmestis do dvoch kil :wink:
14. feb 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čaute konečne som dočítala zameškané a poslala like :dizzy_face: všetky tortičky krááááásne. Ak máte niektorá formu silikonovú srdce z lídla z koľko vajec tam robíte korpus a aký?
14. feb 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to je aká MMF s bielou čokoládou? ,
14. feb 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Tá biela s červeným stencilom a čer. kvetmi je prenááádherná oči som išla na nej nechať úplne perfektná
14. feb 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka prosim ta, cim si potahovala tie muffinky? nadherne su :dizzy_face:
14. feb 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosiiiiim potrebujem pomoc niektora ste robili tu slanu tortu,ako sa robi a co je vo vnutry.Suuuuurne prosiiim.
Moj drahy, ze ma sladkeho dost, ze mu stacim ja :confounded: tak musim rychlo zmenit plan na slanu valentinsku tortu, ale nemam ani potuchy ako na to .... :frowning2:
14. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ja som zatial robila len slane pivo, ale chystam sa teraz na tortu a uz dva tyzdne skusam pomazanky ze ktora bude naj do toho. a zatial vyhrava ta ktoru odporucali aj v casopise TOM, je to vlastne plnka do syrovej rolady: maslo, taveny syr, natierkove maslo, sol, korenie, nasekana paprika, cibulka, nadrobno nakrajana sunka a rozdrobene uvarene vajicko.
14. feb 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 no a nevies prosim nejaky recept na ten slany korpus ? :frowning2:
14. feb 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok