Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
alenv
13. feb 2012
@kiya ta je kráásná
kiya
13. feb 2012
@alenv dakujem 🙂
pristela
13. feb 2012
@kiya bozinku tá vapada mnamkovo , sliny mi vyliezli 😃

@akme ale kde žeeee, to ta MMF s bielou cokoladou 😉 uplne v pohode zafarbila všetko aj moje ruky 😃 😃 😃 a absolut sa to netrhalo, vyvalkala som na uuplne tenulilinko, som tej hlave mojej robila cervene saty aj takymi tenunkymi volanmi a slo to uplne super 😉
marci2305
14. feb 2012
@alex21 Úžasne, nádherne.....Nechápem ako si to stihla.. 😉 Ja som mala malého takého istého...Cez deň som spala s ním 😃
marci2305
14. feb 2012
@kiya Mňam.....dala by tom si..🙂
marci2305
14. feb 2012
@79zuzana Krásne..Úplne dokonalé na prvý krát 😉 😉
katmi
14. feb 2012
@alex21 neporadil mi nikto, zvladla som to nakoniec nejako sama 🙂
monikad1
14. feb 2012
@lussy23 Ďakujem 🙂
daniz
14. feb 2012
@mamina1978
@janulkamartinko kočky ďakujem, nakoniec ho asi budem musieť urobiť len z hmoty, pretože pani mi písala, že ona chce iba takú malinkú, že najmenšiu ako dokážem urobiť. Tak som jej povedala,že najmenšie robím minimálne 2,5 kg. A tam to nemám šancu vmestiť ešte aj s dvoma vagónikmi-poslala mi fotku. No veď sme na Slovensku. Nie? Veľa vecí na malej torte,akože logika 😞
larah
14. feb 2012
@alex21 všetky su nadherne,možem sa inšpirovať?
@79zuzana peknučké
@eliska22 super
@kiya .....len zahryznuť
miskaemuska
14. feb 2012
@reruna dakujem velmi pekne za radu 🙂
mizulienka
14. feb 2012
moj valentinsky Macko Pu 😉
lusil2005
14. feb 2012
@mizulienka luci tewn je kraaaaaaaasny!!!!! x-)

vsetkym vam prajem krasneho valentina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 Je to sice len den ako kazdy iny, ale ked ja si tak rada robim z obycajnych dni vynimocne :-N
mizulienka
14. feb 2012
@lusil2005 dakujem 😉
ja tiez velmi nemusim valentin, ale iba kvoli tomu, ze to je tam skomercionalizovane, boze to je slovo =-)
ale mas pravdu, je super, ked si vieme aj z obycajnych dni urobit vynimocne 😉
aj ja teda prajem, zazime krasny vynimocny den 😉
janulkamartinko
14. feb 2012
@daniz Chapem to ,aj mne chodia taki ludia nech je taka ako chcu ale hlavne najmensia tym padom najlacnejsia...
lusil2005
14. feb 2012
Inac - skusala som ten tvarohovy krem... Uplne jednoduchy! Vyslahat slahacku, capnut tam makky tvaroh, lyzicu cukru a jeden vanilkovy creme ole a este preslahat. hotovo. je to tuhe jak slak a chuti to fakt uuuuzasne! cisty pribinacik :-N no a potom som sa dnes rano v skolke dozvedela ze karneval je tento rok bez rodicov :-S
lusil2005
14. feb 2012
@janulkamartinko ja mam teraz jednu, dva tyzdne mi vypisovala - chcela pery. a nech akoze tie pery drzia lesk. chapete. ze zapichnuty. a nech su tam aj zuby akoze pootvorene pery, a nech je tam aj jazyk co olizuje vrchnu peru. dvesto obrazkov mi poslala ze takato farba,, a takyto tvar, a taketo zuby, a takyto lesk, sto krat mi zdoraznila ze ta torta musi byt dokonala, a nakoniec mi zadrela ze "tak do dvoch kil"...
katulkaaaaaa
14. feb 2012
@lusil2005 😃 😃 😃 tak taketo objednavky mam najradsej :-p potom ziadna spetna odozva lebo ta torta stala az 20eur :-o :-o :-o
adul67
14. feb 2012
ahojte šikulky krasne tortičky pribudli pridavam svoju 🙂
pipka
14. feb 2012
ajojte, pridavam svoje Vanetinske prekvapenie pre manzela x-) muffinky na ranajky a torticka po obede ku kávičke x-) x-) x-) x-)
miciatko
14. feb 2012
moja dnesna na objednavku
miciatko
14. feb 2012
@lusil2005 mala si vytlacit obrazok tych pier, dat na tacku a aby neuletel dat tam 1,5 kilovy kamen a este sa zmestis do dvoch kil 😉
lukika
14. feb 2012
čaute konečne som dočítala zameškané a poslala like x-) všetky tortičky krááááásne. Ak máte niektorá formu silikonovú srdce z lídla z koľko vajec tam robíte korpus a aký?
lukika
14. feb 2012
@pristela to je aká MMF s bielou čokoládou? ,
lukika
14. feb 2012
@lusil2005 Tá biela s červeným stencilom a čer. kvetmi je prenááádherná oči som išla na nej nechať úplne perfektná
kleopatris
14. feb 2012
@pipka prosim ta, cim si potahovala tie muffinky? nadherne su x-)
mamina1978
14. feb 2012
Prosiiiiim potrebujem pomoc niektora ste robili tu slanu tortu,ako sa robi a co je vo vnutry.Suuuuurne prosiiim.
Moj drahy, ze ma sladkeho dost, ze mu stacim ja :-S tak musim rychlo zmenit plan na slanu valentinsku tortu, ale nemam ani potuchy ako na to .... 😞
lusil2005
14. feb 2012
@mamina1978 ja som zatial robila len slane pivo, ale chystam sa teraz na tortu a uz dva tyzdne skusam pomazanky ze ktora bude naj do toho. a zatial vyhrava ta ktoru odporucali aj v casopise TOM, je to vlastne plnka do syrovej rolady: maslo, taveny syr, natierkove maslo, sol, korenie, nasekana paprika, cibulka, nadrobno nakrajana sunka a rozdrobene uvarene vajicko.
mamina1978
14. feb 2012
@lusil2005 no a nevies prosim nejaky recept na ten slany korpus ? 😞