Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
15. feb 2012

@mariann2 teď by to mělo jít, já to předtím blbě zkopčila http://www.dortisimo.cz/eshop/39--silikonove-fo... http://www.dortisimo.cz/eshop/39--silikonove-fo... můžeš si tam zadat nahoře vpravo přepočet na éčka

mariann2
15. feb 2012

@vecernicci je to cca cena ako u nás 😉

jakelina
15. feb 2012

@vecernicci kojím, ale jenom ve dne, malý naštěstí spí celou noc asi od 8 měsíců.

vecernicci
15. feb 2012

@jakelina prcek taky spal, od půl roku skoro celou noc, budil se na kojení jen jednou, ale v tom roce si asi myslel, že jsem dudák 😀 ale žádný chudák nebyl, na půl roce měl 9,5 kila a to byl až do 7 měsíců jen kojený, i když je fakt, že když se narodil, tak měl 4,6 kila 😉 náš drobek

lussy23
15. feb 2012

@b.janka krásne tortičky

katuskad
15. feb 2012

@eliska22
@adka_praha
@katulkaaaaaa
@kakajka dakujem krásne za reakcie 😵

anibas
15. feb 2012

@abriela max. 2 farby + neutrálna biela resp. čierna 😉 😉

dajna11
15. feb 2012

a zasa mufty,pre maškrtné detské jazyky 😀 😀

katuskad
15. feb 2012

@vecernicci dakujem 😵
@simasa dakujem 😵

katmi
15. feb 2012

@lussy23 dakujem 🙂

1katuska73
15. feb 2012

ahojte babenky potrebuje poradit do parizskeho kremu s maslom treba dat aj stuzovac?dakujem.

anibas
15. feb 2012

@lusil2005 krásna a aké hrany máš 😨 😨 😨 😨 😨 😨

1katuska73
15. feb 2012

@stankapk mne sa na pudingu neurobi kôrka ked na uvareny pudig dam potvinovu foliu na tesno,uplne na puging a necham vychladnut.

mizulienka
15. feb 2012

@1katuska73 aj ja tak robim, alebo posypem krystalovym cukrom.

fodorka
15. feb 2012

dakujem vam za rady.....🙂 pridavam foto mojej dnesnej prace.zajtra ma syn v skolke karneval a kedze je v lienkovej triede tak som chcela detickam urobit radost a trosicku sa aj prezentovat 😀

b.janka
15. feb 2012

žienky krásne torty ste porobili... a všetkým ďakujem za like
@lussy23 ďakujem veľmi krásne
@lusil2005 ja tiež kojím... ale keď mi je zle dám si paralen... a ak bolí hrdlo tak aj bioparox... je to atb... ale nič iné mi dr. ani nepredpisuje... ešte niekedy penicilinové atb

abriela
15. feb 2012

@1katuska73 naco? Ja robim parizsky krem bez masla a bez stuzovaca v pohode 5 dni vydrzi.

abriela
15. feb 2012

@anibas dakujem. Tvoje torticky su krasne, cize moja kombinacia budeako radis len dvojfarebna 😉

pristela
15. feb 2012

@mizulienka ako, co kde? 😀 teda kolko toho krystaloveho? to som nepocula a znie to dobre 😎

Inak ja som tiez chora a teda des uz druhy tyzden,som zvedava ci zvladnem na vikend torty ☹ bo minule som mala normal kolabs ☹ najhorsie za sa nemozem dostat k dr 😠

babenky moje sladke, tá moja ženska, uz finišujeeeee 😅 snad dnes bude hotova cela, len ci stíha vytvrdnut 😕 inak vcera som sa piplala dlhoooo s jednou pošahanou rukou a dnes som tu druhu urobila za 5minut 😕 nechápem 😕
@fodorka deturence budu mat radost 😉
@jakelina zlatinko , si mi sympatická ako vlastná sestra , ktorú som nikdy nemala-čiže som tvoja rodina aj ja , nie?, v apríly budem mať narodky, poprosím si teda 3 poschodovu tortu, este niesom rozhodnuta ktoru ale uz par vyhliadnutych mam 😀 😀 😀 😀

pristela
15. feb 2012

@dm1 Niku si matne pamatam odtialto, na Fb ju tusin mam , takze jej torticky výdavam 😀 a staale si pamatam jednu uuuuzasnu poschodovu s kvetmi , ktora bola naadhernaaaa. Inak ja netusim kam mam v TN ist 😕 a ked bude taketo pocasie tak na cestu autom to moc nevidím ☹ porazí ma ☹

mizulienka
15. feb 2012

@pristela dovari sa mi puding a normalne na to posypem krystaovym cukrom a korka sa mi neurobi 😉

mizulienka
15. feb 2012

baby cimby ste urobili lavu na sopke?

alenv
15. feb 2012

@mizulienka asi piping gel obarvený 😉

lamps
15. feb 2012

@mizulienka piping gelom, len by som ho zafarbila tak "lávovo" 😀

daducha
15. feb 2012

@lusil2005 tá je nádhernáááááá .Prosim ta ake si mala priemery korpusov? Vrchny si aj smerom dole zrezavala? Dakujeeem a skore uzdravenie 😵

jitta
16. feb 2012

Holky, tak přidávám svůj druhý pokus růžičky a kittyny, všem moc děkuju za rady, časem se snad zlepším, i když peču jen sem tam pro děti, jinak pro porovnání první kittyna je na str. 2316 😀

mizulienka
16. feb 2012

dakujem dievcence, myslite, ze tu sopku mam urobit z puncoviny aleo z hmoty? torta nebude velka a bude tam aj dino aj jazierko, asi iba z hmoty, ci?? 😉

mates22
16. feb 2012

Ahoj holky, potřebovala bych, jestli některá nemáte nějakou inspiraci na dort se žabkama, jednu velkou žábu nechci, spíš si představuju kulatej dort a nahoře pár žabiček 🙂, díky

reruna
16. feb 2012

@jitta no vidíš, jak se zlepšuješ🙂

lukika
16. feb 2012

@lusil2005 aj ked si chorá na torte to nevidno je krásna tú 18tku si si vyrezala dala na drôtik a nechala uschnúť a potom dala do torty?