• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@adul67 náhodou je úplně super :wink:
@abriela perfektní a ta kombinace barev je fakt lepší tón v tónu :slight_smile:
17. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to je super, taky zkusím. Kdoví co v těch čokoládách je, nějaké emulgátory a i tuk, tak to věřím, že je to super.
17. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 prosim ta nezachytila som co robis s tou cokoladou? rozpustis a vmiesas do mmf? dakujem :wink:
17. feb 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko tak ja som vedela, ze ide o spevacku, ale nic viac, este ani ako vyzera. Aj tak zvlastna torta pre 6 rocne dievcatko. Aku potom bude chciet ked bude mat 12?
17. feb 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana asi pánské přirození :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 aka je krasna, taka detska :slight_smile:
@brasilka daj na tortu len ciste maslo s cukrom, teda aspon ja tak robim a potahovka sa neroztecie. Toho masla davam tolko, aby bola torta uplne rovna, musis to poriadne vyhladit este pred tym ako das potahovku. Potahovku davam asi 3-4 mm hrubu a este ju uhladim stale zehlickou. V kazdom pripade torta musi byt hladka este predtym ako davas potahovku. Potom sa uz nema co zle kopirovat :slight_smile: Drzim ti palce pri dalsej torticke ;)
17. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 krasna kabelocka :slight_smile:
@abriela jej aj ja prave popijam kavicku :slight_smile: ten cukor nema chybu :slight_smile:
@vecernicci nadherne torticky a to auto wow :slight_smile:
@jakelina no ale fakt, a to ja som im prisla s napadom, ze nejaku kitty alebo barbie alebo lienocku :slight_smile:
17. feb 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja prva marcipanova torta... popri vasich je to cisty amaterizmus ale ja som rada ze sa podarila:slight_smile: mala z nej bola nadsena:slight_smile:
17. feb 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
juj a este som zabudla dat moje torticky co som vcera odovzdavala. Na tu piratsku lod nie som pysna, ale to chceli bez potahovky, len s maslovym kremom. Ta druha sa mi paci, hlavne tie moje ruzicky. Viem ze na vase este nemam, ale aj tak ked porovnam s mojimi prvymi, tak sa mi velmi pacia ;)
17. feb 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@zuzkat1 krasna lienocka :slight_smile: preco aj tu ludia nechcu take normalne detske torticky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Viem si predstavit, ze malicka bola vytesena :slight_smile:
17. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
mohu poprosit o radu ?
když se dělá dortík politý čokoládou, jak udělat, aby byl povrh hladký (boky samozřejmě taky)? vždy dort mám natřený krémem, vyhlazený. dávám stuhnout do druhého dne, a polívám čokoládou - i tak se mi ale krém pak táhne, i když je čokoláda vychlazená.
17. feb 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana dakujem:slight_smile: pochvala potesi a povzbudi do dalsich experimentov:slight_smile:
17. feb 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianas tak tu budem cakat na odpoved spolu s tebou, lebo ja tiez nemam potuchu ako to urobit. Robi sa mi presne to iste :unamused:
17. feb 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dakujem. Ked citam pochvaly od skusenych cukrarok a teba tam radim, tak rastiem.
Ale mam sa este co ucit, aby som vytvorila take krasne torticky aku si pridala dnes aj ty.
@79zuzana dakujem. Cukor je z kociek na lad. Niekto mi tu poradil, ze sa to da v pohode pouzit a slo to super. Natlacila som do formicky a po minute vytlacila peknu kocku.
Piratsky lod je bombova a juuj kvety - ruze - nadhera. No trufam si na vsetko mozno ale tvorbi kvetov sa nejako bojim.
@zuzkat1 na prvy pokus uzasna. Si odvazna, na prvykrat lienku.
DAKUJEM vsetkym za like.
17. feb 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana super, jsem si říkala, že to je mou neschopností. ale asi je to normální, a stává se to více lidem.
17. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela teraz si ma zaskocila... preco odvazna? som si myslela ze to je jedno z lahsich... inak dakujem:slight_smile:
17. feb 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky krasne torticky!!!! aj tie vase prvotinky , uuplne super!!!!

jaaj babenky prave som odovzdala 3poschodovu so slahackovymi plnkami :angry: hroza , des, panika, chaos, to sa absolut nerobilo dobreeee, ťažka ako mrcina a tie slahacky dnu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a ani sa mi nepacila, teda zakaznicke aaano -chvala jej :sweat_smile: , no dosla si po nu o 3hodiny skor :zipper_mouth: skoro ma vystrelo ked mi volala ze za pol hodku je tu :angry: :angry: aaach , klepat sa budem este asi zajtra :frowning2:
17. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja najprv rozpustim v mikrovlnke aspon ciastocne cokoladu. Ked je uz skoro roztopena pridavam cukriky- 90g, smotanu - aj ked teraz som nedala, lebo som nemala, ale dala som lyzicku masla. Cukor podla potreby.
V pohode sa podari aj tak len od oka - pritom som zaciatocnicka.

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13414
17. feb 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jo jo ja som sa tiez dala na coko mmf, je uuuuzasna !!!! chyta v pohode na syte farby! jedina nevýhoda je jej menej nez klasickej a nieje cisto biela :unamused:
17. feb 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 lahka je potiahnuty stvorec, kvader, kruh a nie potahovanie dvoch polooblukov :grinning: . Pecenie vo forme a nie pecenie asi v miskach, ze?
17. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela juj aj ja mam za sebou dnes nie vybareny den. teiz so mrobila 3-posch.svadobnu ale vobec sa mi nedarilo to potiahnut som chcela mamt lepsiu hmotu atak som do mmf bachla RDI ze nech je to plastickejsie a bolo to nafigu som nadavala jak slak.... potah som 3x strhavala ale aj tak to nebolo bohvieco.... vobec sa mi nepaci ta torta jedine postavicky :cry:
a zajtra teda urcite neprides? :frowning2:
17. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana tá pirátska sa mi veru páči,možem si uložiť?a ten obrázok si odliaľ mala?ďakujem
17. feb 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela hej jedno som robila v malej janskej miske a druhe v miske na sufle:slight_smile: myslela som ze z potvoriek je to jedno z lahsich:slight_smile:
17. feb 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 vysokozdvizny vozik a zaviest az domov pred dvere :slight_smile:)
17. feb 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no jasne, ze ukladaj... obrazok som mala z knihy co som si kupila uz pred viac nez rokom :slight_smile:
17. feb 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@dm1 a kde máme fotky??? :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Aj ja sa pochvalim mojimi tortickami...prsia som robila po prvy krat a hned dvoje :slight_smile: a matko a kubko je pre mojho anjelika k zajtrajsim narodeninkam :D
17. feb 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@dm1 ooo, teda sme na tom asi rovnako, len si myslim ze skareda svadobna sa ani snad neda urobit :grinning: takze ta tvoja bude isto naaaadhernaaaaa!!!
a stretko, no tato zakaznicka ku mne chodi az z banoviec :grinning: a vravela , ze nech kludne idem , ze sice snezi ale hned sa to topí, ja totiz do Tn pojdem cez banovce, tak ma celkom nahlodala , ze nech idem . len ja TN nepoznam :grinning: tak ani neviem kam mam ist :grinning:

@jakelina vydrz!!!! ženská jedna !!!! som ja taka rychla ako ty????? no neníííííí! ledva som ju stihla odfotit aj to neviem ci z tych foto nieco bude :angry: ted sa idem rychlo najest a potahovat dalsiu tortu :unamused: tato 3posch . bola mimo planu,a le to akoby som robila 3torty zvlašť :frowning2:
17. feb 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ta @pristela len tu klebeti a fotky nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janulkamartinko perfektne bradavky si im spravila, chlapi budu urcite oslintavat :grinning:
17. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok