• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@miciatko přesně, taky si říkám a že jdu se najest :grinning: :grinning: trocha drobečků jí musí stačit, určitě už snědla kilo odřezků a pořád by jedla :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ale zasa vies ako to je, zajtra sa chysta do TN a cim vacsia zataz tym lepsie sedi auto na ceste :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulkamartinko ten kubko a matko su bombaaa :grinning:
@miciatko PCHHHH !! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina
@miciatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: heeej, ja som TU !!!!
17. feb 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 Zuzi, z potvoriek mozno ano, ale nie z potahovanych tort :grinning:
17. feb 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby , synator o 12 mi volal ze ci som mu nachystala tu valentinku a ja ze aku sak az na zajtra a on ze si to rozmyslel a potrebuje ju na 3 aby som mu doniesla ku autobusu , no co by mama pre synacika neurobila a s krpcom v patach som urobila toto
17. feb 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@pristela pořádně pojez, ať se udržíš na cestě. :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulkamartinko krásné dortíky, ty postavičky jak živé a prsa máš krásné, kéž bych já měla takové (myslím ty svoje) :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina jaaj , mas ty stastie, ze byvas dtak dalakoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

@miciatko páááni, teba si adoptujem!!!!!
17. feb 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj baby idem ja tu karnevalovu potiahnut nech to mam zkrku
17. feb 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko to je krásné srdíčko :wink:
17. feb 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no jen se směj, takovou budu dělat zítra pro tu patnáctku :grinning:
17. feb 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci :grinning: :grinning: a co pak ve třiceti??? To už penzion pro seniory nebo co??? :grinning: :grinning: Nevím kam spěchají :unamused: To budeš muset kluky někam uklidit, aby se nedivili, co to děláš za zvláštní tvar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dortu
17. feb 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty jsi si šla obalovat řízky nebo co???To není možné ženská, jak ty dlouho jíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nielen kluky ale @vecernicci i manzela nekam zasit treba bo ked bude vidiet ako to tam hladis a obchytkavas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , alebo pre opacny ucinok treba postavit hned vedla seba :slight_smile: :slight_smile:

ale ja uz musim dnes sklapnut
17. feb 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina neboj oni moc dobře vědí o co go :grinning: :grinning: já budu dělat jen gentlemana, budu se inspirovat od @simasa, velkýho klacka jsem odmítla dělat pro takovou holčinu, tohohle když tak mamina může z dortu stopit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko aby neměl pak komplex z velikosti. :grinning: :grinning:

@vecernicci to se bude potahovat co, to není jako kulatý dort :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:grinning: :grinning: @vecernicci a manžel by pak porovnával velikost
17. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj, žena, ludia to tu citaju a pak ma nikto neberie vážne !! Ked som robila kurzy /u vas v cechach :stuck_out_tongue_closed_eyes: / tam nás @lusil2005 predstavovala: ja som Lusil a toto je Pristela ju vôbec neberte vážne :sweat_smile: chudatka ženy a pak vyšla cela moja dvojdnova prednáška navnivoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Uz som dojedla, ted lezim v postielke, pod zadkom mam vyhrevnu podložku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vydrž už to bude! ak ma umyvacka predbehne mas smolu a budes musiet cakat do vecera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak zadek si hřeješ, ale abys s ním pohla a vložila fotky to ne :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ked budes zadkom krutit pri davani fotiek sem tak sa ti tiez zohreje, ver mi mam vyskusane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
17. feb 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @Lusil 2005 tak vy ste stare kamosky, @pristela vidis aky potencial vtebe @lusil videla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach , akoby vam nestacili fotky inych holiek !! :rolling_eyes:
tod , mala 6,5 kg :confused: dole šlahacka+visne, stred slahacka/biela čoko+maliny , hore šlahacka +zkaramelizovane čoko salko/toto je ina historka s tym salko :grinning: / a nieje dokoncena, este mali byt poschodia previazane suhami + jedna biela mašla - 40 mala tiez stáť a mala byt velká , mašle neboli ani riadne stuhnute :angry: tož hold prisla mooc skoro :frowning2: este jej vravim, ze snad jej vydrzi do zajtra na oslavu a ona ze snad sa nepokazi bude v chladnicke :grinning: :grinning: a ja jej, nejde o to, ale ze su tam slahacky ktore pri tej vahe klesaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@miciatko já už jsem raději potichu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo mě z koníka vyhodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jdeme s manželem na večeři, tak mizím. :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela krásně se ti vydařil.
17. feb 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krasny je
17. feb 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jee to je super, tak pekny vecer vam prajem
17. feb 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak holky ja vam tak zavidim "obycajne" objednavky , ja peciem velmi malo, mam malo skusenosti :frowning2: odkedy som urobila prvu krivu ide to so mnou dolu vodou, same krive mi chodia :frowning2: zajtra robim dalsiu krivu-pomoooooc
17. feb 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a tiez slahackovu??
17. feb 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok