• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
Babulky moje, ahojte, idem k vám s prosbou... zdochol mi v nedeľu windows, takže ho technik musel nainštalovať nanovo a prišla som o všetky moje záložky a obľúbené stránky...ak by ste boli niektorá ochotná, kľudne aj cez IP, poslali by ste mi zopár linkov (tie z Flickru nemusia byť) - také tie výber najkrajších toriet a podobne? Nepamätám si názvy tých stránok, tak si ich neviem vyhľadať :frowning2: . Idem aspoň polajkovať tortičky, dočítam vás snáď cez víkend :sweat_smile:
17. feb 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoja hoja! tak ani mna valentin neobisiel :sweat_smile: zadanie bolo "nejaku na valentina pre mojich chlapov (otec a dvaja krpci)... tak dufam ze sa bude pacit :confused:
17. feb 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@1katuska73 krasna je :slight_smile:
@lusil2005 tak to nepochybuj, urcite sa bude pacit, je nadherna :slight_smile:
17. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ano ja som robila toho gentlemana, preco??? nestiham spatne momentalne citat
17. feb 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no neviem čo ti kto na to povedal,ale ja teda navrhujem, že prídi na to do Dubnice :slight_smile:
17. feb 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prosim,ty si robíš farby doma?ja sa práve o to pokušam už mám viac odtienov,ale stále neviem urobiť fialovu,ked dám trošku červenej a trošku modrej tak je taká staroružová a ked dám z obidvoch viac tak je taká akási bordovohnedá........pomooooc :unamused:
17. feb 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah z ciernej wiltonky budes mat fialovu :slight_smile:
17. feb 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 perfektna! tie tienovane srdiecka su nadherne!

pridavam moju Kittynkovu a idem lahnut,bo ma strasne bolia krize... sa mi roztahuje prcek asi... ma malo miesta,ci co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Ahojte ja som dnes rano nedobrovolne vstavala o 6.15 , Marianke sa akosi nechcelo uz spinkat :unamused: tal doobedu som stihla spravit aj torticku na vikend, namiesto zakuska :dizzy_face: Cokoladovy krem a banany,a kakaove piskoty, mnam :grinning: Chcem sa vas opytat na co davate torticky, co su to za tacky? A vidim ze davate pod nich baliaci papier? Farba z papiera potom nebude aj na torte :confused: ?
17. feb 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@desmodka hej,lenže ja to robím z tých farieb z drogérky,či to sa nedá?
17. feb 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 -krasna farebna torticka, mozes mi povedat aka je to farba ta zelene, lebo prave takuto zhanam, dakujem :dizzy_face:
17. feb 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah jaaaaaaaaaaaaaj, no malo by sa to dat, teda tak nas to na vytvarnej ucilat, modra + cervena, ja som to ale neskusala
17. feb 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka skús ju urobiť viac do výšky, aby mala 5 kg :wink:
17. feb 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje ... tu kvietkovu som robila zbytocne, som si pomylila termin :angry: :angry: :angry:
17. feb 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@rejoice joooj, to je taka zmiesanina.. tusim zelena wiltonka a SGF bitter lemon a asi aj trosku zltej... to som zmiesala uz vsetky odtiene zelenej,co som mala doma :slight_smile: ale skus si zmiesat zelenu a trosku zltej a bude taka pekna ziariva zelena :wink:

inak ta tvoja torta vyzera neodolatelne!! mnam. ja si obalim karton baliacim papierom a potom este celofanom. a ked nemam celofan,tak potravinarskou foliou,ale to nie je take pekne.
17. feb 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci krásne tortičk - tie hubky sú rozkošnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@desmodka no ved aj ja som tak myslela, ale skušam rozne a nejde mi to nijak na tu fialku......jááááj :confounded:
17. feb 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 máš pekne vytieňované srdiečka :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rejoice obaľujem kartony ozdobným celofánovým papierom - z jednej strany farebný, ale z druhej je čisto strieborný :wink: :wink:
17. feb 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte moje rtičky - joooj a aké mám ruky zničené - suché, vymočené - no vek sa hlási :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. feb 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@anibas nádhera
ty si náhodou neskušala z drogérkových farieb urobiť fialovu?
17. feb 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak tedaaaa...takový dort co máš na druhém a poslením obrázku.. to jsem ještě neviděla krása
17. feb 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah nie - používam Sugarflair Claret + extra red + modrú Wiltom + genciánovú violet vodičku z lekárne, ale 2-3 kv. - plánujem kúpiť fialovú gelovú farbu inej zn. ako wilton :wink: :wink:
17. feb 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci díky, uspala jsem ho před hodinou, a teď zase řval, to co předváděl chudáček od 20h, jen plakal, pak hysteráky u prsa, jsem bezmocná, brada se mu rozlízá, místo ústupu, nechce prso, úplně ho bojkotuje, ale jde vidět, že je nervní i z hladu...dala jsem mu flašu s UM (už jsem nevydržela)a neuměl pít, že!Jsem teď navštívila toaletu a pěkně jsem ji objala, asi už vyčerpáním :zipper_mouth:
18. feb 2012 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :cry: :cry: :cry: díky moc,
18. feb 2012 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, vy tu píšete ako žeravé a ja potom nestíham čítať :cry: a to ma veeeeľmi mrzí :cry:.
Pridávam práve dokončenú tortičku pre moju Terezku ku 6-tym narodkám a idem hádam aj spať. Kašlem aj na tú moju rozhádzanú kuchyňu, keby mi ju do rána niekto upratal, bolo by to super :grinning:
18. feb 2012 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@lifinka Tiez si myslim, ze je to sprej, lebo je to krasne rovnomerne odtienovane.... :dizzy_face:
18. feb 2012 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka Tak prajem tvojmu prckovi skore uzdravenie..... :wink: To prejde...... viem ako su taketo dni s chorymi detmi vycerpavajuce. Mam to 4 krat vyskusane...... :sweat_smile: Ale ked vyzdraveju ..oddychnes si, naberies novu silu.....
Ja si prave vychutnavam pekny vecer - respektive noc...... bez maleho na rukach.Konecne spinka sam v postielke. Snad uz bude bez teploty a bude mi lepsie papat :slight_smile: .
18. feb 2012 o 02:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka ako sa ma drobcek?
18. feb 2012 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka to nic jen jsme s holkama měli takovou diskuzi o pinďourech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem přemýšlela, kdo ho vlastně dělal, já hlava děravá :grinning: vidíš, tak máte ke kafíčku, jak když ji najdeš :wink:
@lusil2005 super dortík, modrý valentýn
@mrka2 jé roztomilý kittynky :dizzy_face:
@rejoice krásná klasika, vezmu si v kauflandu kartonové krabice po ovoci a vyřežu si dna a nařežu si velikost jakou potřebuju a obalím v balícím papíře a nakonec v celofánu a ten nic nepropustí a dá se krásně otřít :wink:
@anibas luxusní dortíky :dizzy_face: s těma rukama mi povídej, po 7 dortech tenhle týden mám na dlaních mozoly od rozvalování hmoty, taky jsem si žíkala, že už prd vydržím, asi už taky stárnu :grinning:
@lifinka vydrž, to přejde, já vím, že je to těžký :frowning2: náš malej na dnešek taky noc proplakal, ale tak srdceryvně,že jsem brečela s ním :cry: a nechěl říct co mu je, jen brečel :frowning2: přes den je úplně v pohodě a po nocích brečí
@lamps prosím, že se můžu v červnu inspirovat, přesně takovýhle dortík po mně chce kámoška pro malou :wink:
@mamina1978 tak to je dobře, že už je prckovi líp :slight_smile: snad se z toho všichni taky už vyhrabem
18. feb 2012 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok