• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

28. septembra 2016 
@mariann2 tak tam patří...teď jsem ho dodělala a je moc dobrý :slight_smile:
18. feb 2012 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marci2305 vôbec nie, je to akurát :wink:
18. feb 2012 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 pretym to tiez neslo jednej kocke, robila nad parou. Druhy pokus - mala vcera a napisala, ze to slo lepsie v mikrovlnke. Ked hmota stuhne, len daj zohriat do rury na 5-10 s. a je super tvarna. Ja som jednu a tu istu hmotu pouzila v polke januara na tortu, potom na valentenskeho medvedika a teraz som dorobila dalsiu a zmiesala so starou tiez na potah.
Cista MMF nieje taka tvarna ako cokoladova, ale pristela vcera poznamenala spravne, ze je z nej menej potahovky - neberie tolko cukru.
@katulkaaaaaa dakujem.
18. feb 2012 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dnes sa mi podarila uzasna TVAROHOCVO-OVOCNA PLNKA:
Zostala mi zo stvrtka tvarohova plnka od judit - puding, tvaroh, maslo. Dnes som do jahodovej stavy spravila jahodove zele Dr. oetker. PO vychladnuti som zmiesala s tvarohovou plnkou, pridala asi 0,5 sacku krem ole (viac som nemala) a vznikla - lahka a perfektna ovocno tvarohova plnka.
18. feb 2012 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@miciatko člověče už jsem na to vlítla :grinning: a docela se mi povedl, dokonce jsem i poprvé drátkovala růžičku, kterou bude držet v zubech :grinning: :grinning: :grinning: co já se při tom nepřiučím :wink:
18. feb 2012 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@vecernicci :wink: :grinning: :grinning:
Aj ja sa chcem naucit drotikovat, ale klacka dsa mi kvoli tomu robit nechce :wink:))))
18. feb 2012 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mizulienka. Ja by som stit robila ako sa robi rolada. Tenke cesto, kt. by som teple dala na nejaky prehnuty karton alebe nieco polgulove.
18. feb 2012 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caffte holciny moje :dizzy_face: na ktoru strany si mam zrolovat? kolko ste dnes popísali ???? Ak prispievala aj @jakelina to bude hadam aj zo desať stranociek, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela já??? Pchhhhhh. Já jsem náhodou dnes odhazovala na zahradě sníh ze sněhuláka a iglů a napsala jsem jenom pár řádeček :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina ze sneh. co je to sneh? my tu uz take ani nepozname :frowning2:
18. feb 2012 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina keby si nekecala!!!! ved je vsetek na dvore, ništ tu nemam odhadzane!!!!!

Holky naaadherne tortoše ste pridali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až mi slinky vybehli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som prave dorazila zo stretka v TN , bolo dobreeee :grinning: spoznala som odtialto Danku a Niku a este jednu milu ženušku , ale jej nick si uz nepamatam :frowning2: no perfišne babenky ako všetky odtialto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2012 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ako že nepoznáš sneh ??? čo nemáte v BA ???
18. feb 2012 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela náhodou @jakelin má dneska skoro áčko

tak děvčata to je on mého srdce šampion :grinning: jen ještě přemýšlím, jak mu ustlat na dortu :wink:
18. feb 2012 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (34)
18. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci ten je vyleštěnýýý :grinning: :grinning: :grinning: je pěkný, povedl se i s čapočkou
18. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lifinka to by si chcela vediet, najprv sa potulis s muzikom, potom priberies, das ho pochytat dokinovi a potom si ho polozis na velku postiel pristelka ti vytvori tulkaca a je to :grinning: :grinning: :grinning:
@reruna tie ole pudingy primiesat len ten prasok, ci riadne zarobene :confused:
@mizulienka normal by som upiekla obdlznik n aplnila a pos tuhnuti zrezala trosku tie kraje a dotvarovala puncovinou :slight_smile:
18. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lifinka ono se to teď večer blbě fotí :slight_smile: ještě potřebuju poradit, jak ho dát na dort, přemýšlím, že bych mu ustlala na lístcích rudých růží :grinning: :grinning:
@vecernicci no krasny,riadne uhladeny, juj ale sa ti stiskal coo?? . .. .ziadny drsnak taky romantikus, juj bude sa luuubit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (13)
@vecernicci je super, není to vulgární, takový milounký pimpásek :wink:
18. feb 2012 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina @miciatko co myslíte, není to blbý ho položit na rozházený plátky růží? taková jakože romantika :grinning: jinak je naležato, protože je to pohodář :grinning: @desmodka má akčního stojacího :grinning::grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci krasny a asi prvy, ze? Takze na neho nezabudnes :wink: . Od dnes take objednavky neodmietas :grinning:
18. feb 2012 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci já ti nevím, vůbec nemám představivost. Ještě jsem žádný na plátcích růží ležet neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@bzucinka2 dakujem za typ. Buduci tyzden peciem na prve narodeniny. Moja druha objednavka :fearful:
18. feb 2012 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci noo taky romantikus neni zly a urob @jakelina radost, nech holka konecne aj takeho vidi :wink: :wink:
18. feb 2012 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
18. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci :grinning: :grinning: :grinning: perfektny :grinning:
18. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
šikovné ženičky, môžem poprosiť o link na postup výroby kvetov - orchideu a ľaliu? :slight_smile: a ešte by som sa chcela spýtať,aký drôtik používate? ďakujem :slight_smile:
18. feb 2012 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marci2305 krásná je a ty barvičky až mi oči přecházejí
18. feb 2012 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@abriela rado sa stalo a ktora ta inspirovala ?
:wink:
18. feb 2012 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš