Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
20. feb 2012

baby taka hlupa otazka, ale ako sa robi torta so zelatinou navrchu???
to sa korpus necha vo forme na to da krem a pouklada ovocie a na to sa vyleje zelatina??? 😕 😕 😕

vecernicci
20. feb 2012

@mizulienka já bych to tak dělala 😉 zatím jem to vždycky dělala jen na plech 😝

marci2305
20. feb 2012

@pristela Tá kvetinková je úžasná. 😉 😲 Chcem sa opýtať, používaš aj pásku na kvietky, alebo iba drôtiky?

marci2305
20. feb 2012

@mizulienka Áno.. 😉 Ja som to tiež robila rovno na plechu. Mám aj okrúhlu sklenenú a je to super. Inak si to neviem predstaviť... 🙂

katy1979
20. feb 2012

@mizulienka to je co vieme milion veci ale ako urobit klasicku tortu nevieme. ale ano da sa tam forma aby sa ti to nezlialo. len u nas sa vacsinou aj rozkrajuje a ide tam trocha krem popr. dzem

katulkaaaaaa
20. feb 2012

@mizulienka to by aj mna zaujimalo,tiez som nikdy zelatinovo-ovocnu nerobila,a tak velmi dobre to vyzera 🙂

mizulienka
20. feb 2012

@katy1979 ako myslis rozkrajuje>? ze sa normalne korpus rozkroji na platy a da sa tam dzem?ja so nikdy poriadne nepiekla a mam pocit, ze niekedy neviem uplne zakladne veci...

baby a mate nejaky dobry recept na zelatinu? ja som par krat s nou robila, ale nikdy mi nevysla dobre 😠

katy1979
20. feb 2012

@mizulienka ano rozkrojit korpus a staci na dve casti a dat trocha kremu nie centimeter. naplnis kludne si aj vrch pomaz naukladaj ovocie a daj naspat obruc. skus zelatinu dr. oetker urcite sa ti podari. nelej ju horucu len musis davat pozor lebo ked zacne hustnut tak hustne rychlo potom nebude rovna. A ani mamina nepiekla? ja viem niekde sa nepecie. to len my sme boli rozmaznany a pomaly na kazdu nedelu sme chceli kolac.

anibas
20. feb 2012

@vecernicci áno - ale len tak, z recesie 😀 😀 😀 😀 nečakám žiadne umiestnenie - len som zvedavá na objektívny názor odborníkov - už zaradili foto ?? 😅 😅 😅 dúfam, že sa nehneváš - neviem či vlastne zo SR je možné dávať torty

jakelina
20. feb 2012

@mizulienka já jsem dělala s želatinou tady tu.http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.ph...

Normálně jsem to naplnila krémem s mascarpone a na každé patro dala ovoce a dost. nahoru potřela krémem na to dala ovoce a želatinu DrOetker dva sáčky a jeden je na půl litra.

anibas
20. feb 2012

@mizulienka Lucka presne tak - necháš koláč v ráfiku a poleješ želatinou - no a už sa len modliť, aby rýchlo stuhla 😀 😀 😀 nie ako mne poslednýkrát cca 1 hod. - nervy v kýbli 😝 😝 😝

anibas
20. feb 2012

@pristela áno aj ja som si všimla, že kto robí klieštikované torty má straaaaaaaaaašne hrubú poťahovku a to sa prejaví na váhe celej torty 😉 😉 😉 😉

mizulienka
20. feb 2012

@katy1979 mamina piekla, ale klasicke u nas isli kysnute kolace 😉 zakusky menej ale aj to sa robila, len ja som bola uz prec z domu, na vyske a potom v anglicku, takze som sa k tomu nejak nedostala a mna to ani nikdy nezaujialo, nechapem, ze teraz vypekam 😀 😀 ja taky antitalent na take veci. 😀

anibas
20. feb 2012

@dm1 @pristela krásne torty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jakelina
20. feb 2012

@mizulienka ty jsi kecka, že antitalent 😀 😀

katy1979
20. feb 2012

@mizulienka z toho si nic nerob ja som tiez antitalent 😀 ale bola by skoda keby taky antitalent ako ty nepiekol

anibas
20. feb 2012

@yamahafazer ja tiež keď zavolajú v pondelok na obed, že chcú tortu v stredu - tak odmietam - nie som robot a mám svoj týždňový program 🤐 🤐 🤐

lusil2005
20. feb 2012

@anibas to len mne ked nejaku kliestikujem - pomaly presvita krem cez ten okliestikovany potah 😅

anibas
20. feb 2012

@lusil2005 preto sa bojím klieštikovať, aby som neurobila dieru do torty a keď dám hrubo- "pokazím si dobré meno" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mizulienka
20. feb 2012

@jakelina Majka ta je krasna.
normalne si ju plnila ako potahovanu tortu, ze na kazdy plat krem?

vlada111
20. feb 2012

@mizulienka presne ako píšeš. Jednu mám teraz v chladničke s malinami a tvarohom 😀

mizulienka
20. feb 2012

@jakelina
@katy1979 to vam nebudem hovorit, ako som raz piekla medovnikovy kolac, moj muz sa doteraz na tom smeje 😀 😀 😀
tak som zvazila suroviny, ze cesta som mala v miske na dno a chcela som robit kolac na cely plech 😀 😀 😀 ale co uz, sak clovek sa uci cely zivot.

katy1979
20. feb 2012

@mizulienka vsak bez chyb by to nemohlo predsa ist.

jakelina
20. feb 2012

@mizulienka ano je třikrát prokrojená, byla dost vysoká. Krému taky celkem dost a dala jsem tam fakt hodně ovoce, ať je svěží. Vážila skoro pět kilo a je z formy 26 cm

mizulienka
20. feb 2012

@vlada111 vladi a ako si ju plnila, kazdy plat? ci iba n avrch si dala krem? a aku zelatinu si proism pouzila?

jakelina
20. feb 2012

@mizulienka 😀 😀 no třeba jsi to chtěla upéct v dětské kuchyňce od Katky a ta nemá velké plechy ne??? 😀 😀 😀

jakelina
20. feb 2012

@mizulienka jo a krém na každý plát, tak jak na normální dort a zvenku pak pomazané tím krémem a na to mandle. Chtěli to takhle.

mizulienka
20. feb 2012

@jakelina hihi tak to by bolo jedine ospravedlnenie 😉)) s tym, ze katka nebola este na svete 😀 😀 😀

oni chcu 2kg tortu, tak to musim dat aku mini?? ked tam chcem dat dost kremu a ovocia.
najprv chceli iba jednu pat a mat s 2 menami a teraz, ze by chceli dve z toho jedna ta 2kg ovocna.

anibas
20. feb 2012

@mizulienka kruh cca 18 cm 😉 😉

zanet2009
20. feb 2012

Holky z CZ: prosím Vás, máte nějaké osvědčené a ne moc drahé internetové obchody, kde nakupujete potah. hmoty, marcipán nebo prostě vše,co je potřeba ke zdobení dortu? Děkuji