• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@timonko wooooow, ty si poklad, ze si mi ich nasla! hladam uz tyzden a nic som nenasla.-) Dakujem!!!!!!
22. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja http://www.youtube.com/watch?v=2EhgHmVm_fE&feature=fvwrel
ale asi to nieje taka macicka ako potrebujes
22. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky taky u vás níkde nemají vajíčka? u nás Lidl ani Albert nemá a malý obchody jen hrozně drahý.... to je fakt děs...
A dívala jsem se teda na ty Báječné dorty, jako nádhera, ale samá hmota, jíst bych to nechtěla....
22. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 moc děkuji :wink:
22. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna u nás v obchodech taky nemají, ale naše slípky kupodivu i v těch mrazech nesly hezky, asi jsou nějaký divný :grinning:
22. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna u nás je asi pět kilometrů slepičárna, tak si jezdím tam, velikost M stojí 2,50 ještě před vánocema stály 2 koruny.
22. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko rado sa stalo, aj nabudúce :grinning:
22. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna u nas boli vcera v lidly bez problemov
22. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer
@mizulienka dakujem vam kocenky :wink:
22. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no boli ale neviem či vieš, že ti skoro domov neprišli :wink: som sa smiala, že super, že Ado ich zaplatila ja si ich šupnem do tašky -by si sa čudovala kde máš vajká :wink:
22. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak doufám, že to je jen přechodné s těma vajíčkama, ale v Lidlu už nejdou asi 2 týdny... a ty ceny...po novém roce zdražilo teda všechno pořádně:frowning2:
22. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna u nás jsou i v Lidlu, byla jsem tam včera. :astonished:
22. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prosim Vas, podoba sa to na pivonku? Ale nechcem ziadne milosrdne lzi - pravdu! Nemam tam este pridat lupene? Alebo co s tym? Do kosa? :rolling_eyes:
22. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@jakelina hm, tak asi je nedostatek jen u nás:frowning2:
22. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa je pěkná:slight_smile:
22. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa je nadherna, vazne krasna...ja by som este pridala par lupienkov medzi tie medzery, co su medzi lupienkami na obrazku hore...rozumies mi, ci pisem ako hotentot :unamused:
22. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa kráááásna!!!!! .........ja sa na nu tiež chystám..........máš nejaký postup????
22. feb 2012 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ešte že mám vajíčka od našich...a nemusím kupovať :wink: ale teda,už ozaj nevedia, čo za niečo pýtať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2012 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka mne sa tiez zda, ze byva tak viac otvorena, takze by tam este mohli ist dalsie.
@reruna
@dada2007
A dakujem Vam, ale este s tym fakt nieco musim urobit. Pozerala som tento postup, ale nerobila som presne podla neho. http://www.youtube.com/watch?v=TyXsU0TNX2k&feature=relmfu - je tam az 6 dielov.
22. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čavte baby :slight_smile: otázočka nemáte niektorá navyše na predaj ozdobné kliešte na marcipán nechce sa mi objednávať a platiť vysoké poštovné iba kvôli nim
22. feb 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja mam len jedny klieste - takze Ti nepomozem, ale chcem len upozornit, ze ak nahodou robis so smartflexom, tak ten sa kliestikovat neda.
22. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ale celkovo je krasna, vydarila sa ti, len tam supni tie lupene navyse a bude upne perfektna :wink:
22. feb 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa heeeeeej? to fakt? ja som chcela v sobotu oklieštikovať smartflexovú tortičku.....prečo sa nedá? :confused:
22. feb 2012 o 14:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa nie moja budem robiť falošný marcipán škoda :frowning2: ale ďakujem :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela mozes mi to s tym maslom a slahackou vysvetlit po lopate prosim? :sweat_smile: si nechala slahacku vychladnut a pred slahanim si do nej hodila maslo a naraz vyslahala? ci? :sweat_smile:
22. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ale da sa, uplne v pohode.Ja mam vsetky smartflexove a kliestikovanie ide super :wink: .A to mam potahovku max 3 mm.
22. feb 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moc děkuju za odpovědi, já teda ten krém nejdřív zkusím bez ztužovače a kdyby náhodou, tak tam trochu toho ztužovače vrznu :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj baby, chcem sa vysetkym ktorym som mala dat urobit vykrajovacky ospravedlnit.Ked som sa k tomu konecne dostala,tak som zistila, ze ten pan s tym uz skoncil.Je mi to velmi luto a este raz sa vsetkym ospravedlnjem :frowning2: .Ked budete potrebovat artistri na torticku poziciam svoje :wink: .
22. feb 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha uff......som si vydýchla :wink: ......reku na čo som si tie klieštiky pak objednala? a 7kg vedro smartflexu kuchyni :sweat_smile: dobréééééééé........dakujem za ukludnenie. Ešte sa spýtam, ked naplníš a pred potiahnutím vyrovnávaš nožom nerovnosti krém/cesto? aby si ju mala po potiahnutí tak tenkej poťahovky rovnú? vieš čo myslím?
22. feb 2012 o 14:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok