Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
25. feb 2012

@anibas juj ďakujem Sabi, od teba ma to veľmi potešilo, lebo tvoja prácička je vždy krásna a precízna.

vecernicci
25. feb 2012

@lifinka no vidíš, dva ty creme olé, já hlava děravá 😝
normálně vyšlehat šlehačky a zašlehat všechno ostatní

vlada111
25. feb 2012

@mia1111 😀 mne sa to tiež pozdáva, robiť len čerešničku na torte 😀 Pre rodinu to ide, ale pre cudzích... Včera mi zase písali, či neurobím len postavičky Pingu a tuleňa z tej mojej torty. No to je nezaplatená robota, nešla som do toho. Tie kvety mi trvali dosť dlho, nemám v tom zručnosť, skoro ma porazilo 😝

dada2007
25. feb 2012

@lifinka jéééééj aj tvojmu všetko naaaaaaaaj!!! my slavíme aj Lili podla CZ kalendára 😉

vlada111
25. feb 2012

@mizulienka juj Luci, mňa by porazilo keby sa mi zničila torta. Ja som včera robila jednu orezávanú, no strach...

vlada111
25. feb 2012

@simasa ale úúúžasná čoko sviňa. No nádhera.

lifinka
25. feb 2012

@dada2007 tak to ještě jednou vše nejlepšíííííííííííí 😀 pro lilianku, krásné jméno 😵
@vecernicci ano, děkujíííííííí

vlada111
25. feb 2012

@miciatko krásna tortička

zuziq
25. feb 2012

baby nemate niekto ulozenu tortu s vlacikom ale nie modelovanym ale takym vyrezavanym po boku? par krat som tu take zahliadla ale neulozila som si. Ja nemam absolutne ziadnu predstavivost a zatial som nic take co by sa mi pacilo nenasla ☹

vlada111
25. feb 2012

@zunajda vau, krásne dielka

vlada111
25. feb 2012

@ikula2 myslíš tá 12 - ka je pre teba? 😀 😀 😀 Tá biela je super. Ako si robila tie chĺpky okolo čierneho vnútra. Mne vždy bolo ľúto minúť toľko piestikov.

lifinka
25. feb 2012

@vecernicci an ještě Oĺé podle návodu, nebo jen dát ten přášek, asi podle návodu, že? poslední otázka 😀

jakelina
25. feb 2012

@zuziq a co něco takového???

jakelina
25. feb 2012

@lifinka jenom nasyp prášek a zašlehej

lifinka
25. feb 2012

@jakelina děkujíííííííííííííí

janulkamartinko
25. feb 2012

@miciatko ake krasne korytnacky 🙂

@lawli krasne torticky...

@jitta peknucka

@simasa nadherna,krajsiu coko torticku som hadam ani nevidela 🙂 nadherne rovna to obdivujem 🙂

janulkamartinko
25. feb 2012

@zunajda krasne a ten zamok, ze sanka dolu :D

dada2007
25. feb 2012

@lifinka dakujeme ešte raaaaaaaaaaz 😵 😵

vecernicci
25. feb 2012

@lifinka já to sypu rovnou do toho 😉

adka_praha
25. feb 2012

ahojte... akurat som doslova dobojovala s tortou...
@daducha este raz dakujem za pozicanie napadu... 😀 😵

mizulienka
25. feb 2012

tu je moja p vcerajsia, moj maly misko sa mi tam nanominoval, ako keby to bola jeho 😉

larah
25. feb 2012

ahojte kočky.včerajší zážitok,musím sa podeliť, boli sme stým mojím darčekom a jedna pani ked ho videla, jej reakcia ješíííííš ten somár nemá chybu, to by som mohla aj jej vnučke niečo urobiť 🙂 v poriadku ja som aj mala takého tušáka......aleže snehulienku a 7 trpaslíkov....no reku ked mi tých trpaslíkov pomožeš modelovať........jej to možem povedať........ale že šak to sa dá kupiť snehulienka stojí 7e plus trpaslici......no to som z toho zostala 😕 ....no lebo že tá....meno...už nevie čo by pýtala 30e za tortu..................no za kupené nie je veľa to je v poriadku, ale cukrárke za tortu je vela 😕 😢 😒 😨

adka_praha
25. feb 2012

@larah no ty brdo... 😲 😝 ja bych jej na to asi nieco povedala... 😖

lawli
25. feb 2012

@dada2007 ďakujem....je to hmota ,konkrétne MMF 😉

artepf
25. feb 2012

ahoj holky, přidávám sem svoje tři dortíky, , vím, že některé z vás už nemůžou Kitty ani vidět 😀 😀 😀 , ale je to na přání dvěma malým ségrám a byla to moje první zakázka 😨 Dneska ráno si pro ni byli, tak je mi úplně špatně z toho, jestli se oslavenkyním bude líbit a hlavně jestli bude chutnat - jedna je s tím poslední dobou populárním "pribináčkovým" krémem a druhá s jogurtovo-jahodovým, korpusy kakaové. Ta srdíčková je babičce ke kafi, s karamelovým krémem 🙂 . Jo a taky mi bylo úplně trapné, vzít si za kg 200,-, ale dělala jsem se s nima docela dlouho, nejsem žádný profík, takže jinak se to asi nedá 😕 .

mizulienka
25. feb 2012

@adka_praha jeej ale je nadherna

artepf
25. feb 2012

jinak ještě jednou díky vám všem za rady, bez téhle diskuze bych asi ani nepotáhla dort 😲 a hlavně se těma vašima krásnýma dortíkama inspiruju 😵 .

mizulienka
25. feb 2012

@vlada111 ja teraz orezavam ten stit, ale som z toho cela rozklepana, ja uz nikdy nevezmem 3D tortu 🙄 🙄 🙄
aj tak to bude iba akoze stit, nejdem to vyrezavavat viac, lebo urcite by som pokrajala celu tortu a zostlao by mi z toho velke ..... 😠 😠 😠

jakelina
25. feb 2012

@artepf jsou hezounké

adka_praha
25. feb 2012

@mizulienka dakujem 😵