• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas juj ďakujem Sabi, od teba ma to veľmi potešilo, lebo tvoja prácička je vždy krásna a precízna.
25. feb 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka no vidíš, dva ty creme olé, já hlava děravá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
normálně vyšlehat šlehačky a zašlehat všechno ostatní
25. feb 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 :grinning: mne sa to tiež pozdáva, robiť len čerešničku na torte :grinning: Pre rodinu to ide, ale pre cudzích... Včera mi zase písali, či neurobím len postavičky Pingu a tuleňa z tej mojej torty. No to je nezaplatená robota, nešla som do toho. Tie kvety mi trvali dosť dlho, nemám v tom zručnosť, skoro ma porazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka jéééééj aj tvojmu všetko naaaaaaaaj!!! my slavíme aj Lili podla CZ kalendára :wink:
25. feb 2012 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka juj Luci, mňa by porazilo keby sa mi zničila torta. Ja som včera robila jednu orezávanú, no strach...
25. feb 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ale úúúžasná čoko sviňa. No nádhera.
25. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 tak to ještě jednou vše nejlepšíííííííííííí :grinning: pro lilianku, krásné jméno :dizzy_face:
@vecernicci ano, děkujíííííííí
25. feb 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko krásna tortička
25. feb 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nemate niekto ulozenu tortu s vlacikom ale nie modelovanym ale takym vyrezavanym po boku? par krat som tu take zahliadla ale neulozila som si. Ja nemam absolutne ziadnu predstavivost a zatial som nic take co by sa mi pacilo nenasla :frowning2:
25. feb 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zunajda vau, krásne dielka
25. feb 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 myslíš tá 12 - ka je pre teba? :grinning: :grinning: :grinning: Tá biela je super. Ako si robila tie chĺpky okolo čierneho vnútra. Mne vždy bolo ľúto minúť toľko piestikov.
25. feb 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci an ještě Oĺé podle návodu, nebo jen dát ten přášek, asi podle návodu, že? poslední otázka :grinning:
25. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq a co něco takového???
25. feb 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lifinka jenom nasyp prášek a zašlehej
25. feb 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkujíííííííííííííí
25. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ake krasne korytnacky :slight_smile:

@lawli krasne torticky...

@jitta peknucka

@simasa nadherna,krajsiu coko torticku som hadam ani nevidela :slight_smile: nadherne rovna to obdivujem :slight_smile:
25. feb 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zunajda krasne a ten zamok, ze sanka dolu :D
25. feb 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka dakujeme ešte raaaaaaaaaaz :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2012 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka já to sypu rovnou do toho :wink:
25. feb 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... akurat som doslova dobojovala s tortou...
@daducha este raz dakujem za pozicanie napadu... :grinning: :dizzy_face:
25. feb 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
tu je moja p vcerajsia, moj maly misko sa mi tam nanominoval, ako keby to bola jeho :wink:
25. feb 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
ahojte kočky.včerajší zážitok,musím sa podeliť, boli sme stým mojím darčekom a jedna pani ked ho videla, jej reakcia ješíííííš ten somár nemá chybu, to by som mohla aj jej vnučke niečo urobiť :slight_smile: v poriadku ja som aj mala takého tušáka......aleže snehulienku a 7 trpaslíkov....no reku ked mi tých trpaslíkov pomožeš modelovať........jej to možem povedať........ale že šak to sa dá kupiť snehulienka stojí 7e plus trpaslici......no to som z toho zostala :confused: ....no lebo že tá....meno...už nevie čo by pýtala 30e za tortu..................no za kupené nie je veľa to je v poriadku, ale cukrárke za tortu je vela :confused: :cry: :unamused: :fearful:
25. feb 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah no ty brdo... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja bych jej na to asi nieco povedala... :confounded:
25. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ďakujem....je to hmota ,konkrétne MMF :wink:
25. feb 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky, přidávám sem svoje tři dortíky, , vím, že některé z vás už nemůžou Kitty ani vidět :grinning: :grinning: :grinning: , ale je to na přání dvěma malým ségrám a byla to moje první zakázka :fearful: Dneska ráno si pro ni byli, tak je mi úplně špatně z toho, jestli se oslavenkyním bude líbit a hlavně jestli bude chutnat - jedna je s tím poslední dobou populárním "pribináčkovým" krémem a druhá s jogurtovo-jahodovým, korpusy kakaové. Ta srdíčková je babičce ke kafi, s karamelovým krémem :slight_smile: . Jo a taky mi bylo úplně trapné, vzít si za kg 200,-, ale dělala jsem se s nima docela dlouho, nejsem žádný profík, takže jinak se to asi nedá :confused: .
25. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@adka_praha jeej ale je nadherna
25. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak ještě jednou díky vám všem za rady, bez téhle diskuze bych asi ani nepotáhla dort :astonished: a hlavně se těma vašima krásnýma dortíkama inspiruju :dizzy_face: .
25. feb 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja teraz orezavam ten stit, ale som z toho cela rozklepana, ja uz nikdy nevezmem 3D tortu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
aj tak to bude iba akoze stit, nejdem to vyrezavavat viac, lebo urcite by som pokrajala celu tortu a zostlao by mi z toho velke ..... :angry: :angry: :angry:
25. feb 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf jsou hezounké
25. feb 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok