• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vlada111 Vladi je nadherna :wink:
25. feb 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli ďakujem, potrápila ma :wink:
25. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka juj ďakujem Luci. Som zvedavá, či im bude chutiť. A čo ten štít?
25. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 skusala si nejaku novu plnku, ze mas obavy, ci im bude chutit?
moj stit oddychuje v chladnicke...vyzera ako futbalovy znak :grinning:
25. feb 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka neskúšala, je to moja overená bešamelová. Ja stále pečiem tie čokoládové so sacherovým korpusom. Všetci chcú len to. Ale toto išlo kamoškinej kamoške a vieš, sto ľudí sto chutí...
25. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no nepreháňaj, bude určite super. Veď ty máš tie torty krásne prepracované.
25. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 snazim sa, ale nie vzdy to vyjde...z toho stit akurat tak depku mam, idem si dat na cas pauzu s tortami, len sem tam nieco vezmem, lebo mi nateraz nerobia dobre :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka súhlasím s tebou. Ja vás všetky obdivujem, že robíte pre cudzích. Mne by sa chcelo z toho asi vracať :frowning2:
25. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Vladi ide hlavne o to, ze som si toho beriem vela a ani neviem preco. Jasne bavi ma to, ale pri takom mnozstve uz to vobec nie je zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cisty stres, mozno to niektore baby takto nepostihuje ale ja stracam mat z toho radost a je mi to strasne luto...a doma vsetko stoji, nic nestiham, nemam vela casu na deti a z toho mam strasne vycitky, takze tu verejne slubujem :grinning: ze budem brat menej :wink:
25. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pridavam moje tohtotyzdnove. z Boba stavitela ma skoro porazilo, hlavne z tej miesacky :angry:
25. feb 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miesacka letela aj o stenu :slight_smile:
25. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
ahojte kocky.Som taka nastvana.Nemozem nikde zohnat flor.pasku a cakat na online obchod sa mi nechce.

@vlada111 jeeeeej to je pre kamosku ta sovicka.Dnes som ju obdivovala na FB a ani som nevedela ze je tvoja :dizzy_face:
25. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca akože pre kamošku?
25. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 ale výsledok je super :wink:
25. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak to je slovo do bitky a súhlasím s tebou. Hlavne kvôli tým stresom a odsúvačkam detí sa to fakt neoplatí :frowning2:
25. feb 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka krásný dort, tak korpus je moc dobrý bude jim určo chutnat a na jakou formu průměry jsi pekla a z jakých dávek?

Holky, tak peču korpus čokoládový (čokobomba se jmenuje korpus.-), před pár dny jsem ho sem vložila, ale neměla jsem ho vyzkoušený, pekla z něj teď @mizulienka.
Mě jaksi popraskal a ještě je v toubě, čím to? to se mi ještě nestalo? je tam 250g čokol. na vaření a 250g másla, tak tím?Je pravda, že to voní všude čokoládou :grinning:
@mizulienka jak se \Ti ten korpus čokobomba pekl?
25. feb 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka jaj prepac, zabudla som ti odpisat, ten cokokorpus to je ten mramorovy korpus, akurat som pridala 2 lyzice kaka :wink: a ubrala 2 lyzice muky
25. feb 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, posialam vám svojich pár tohtotýždňových :slight_smile:
25. feb 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
babulky ste moc sikovne :wink:
25. feb 2012 o 14:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 krasne kvietky aj ja chcem take vediet spravit :sunglasses: :sunglasses:
25. feb 2012 o 14:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dieta mi spi uz od pol 1, druhe je s tatom na vylete a ja pomalicky robim stit, boze ja som uz aj zabudla, ake to je nerobit s vyplazenym jazykom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

@mariann2 prekrasne torticky, ako to ty ziena stihas? mas niekoho, kto ti je pri detoch, ci robis ked spia alebo?
25. feb 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem, no ťahám nočné a pomáha každý kto má ruky :wink:
25. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ok, takže jsi tento co já dnes nedělala, hm, tak kde se stala chyba? netušíš? Už jsem ho vytáhla z trouby hned převrátila, vůbec nevyskočili okraje, jen střed korpusu a popraskal ještě....a to jsem hezky dávala těsto při lití do formy k okrajům,,,
25. feb 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka někde v rozpise, tam paní píše, přidat asi 2lž kakaa:slight_smile:
25. feb 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zkusila blejsknout ve dne.. a jen jednu fotku :wink:
@lifinka
25. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@alenv super, kráááásný :sunglasses:
25. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 nechápu jak to můžeš stíhat :grinning:
25. feb 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ale byl pidi trošku větší než ruka
25. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv nevadí, že byl pidi dortík, ale je moc pěkný, také bych chtěla být tak šikovná :dizzy_face:

já se musím ještě vrhnout na jeden nějaký korpus, chtěla jsem vyzjoušet pribiňákový krém, udělala jsem čokokorpus a je malý potřebuji ještě aspoň jeden, který teda vyskočí:slight_smile:
25. feb 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv mramorovaný mám odzkoušený vždy vyskočí a můžu ho říznout, čokobombu jsem pekla prvně a vůbec se mi to nelíbí, ale vůůůně úžasná :grinning:
25. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok