• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@lifinka slahacka sa ma slahat vychladena lebo ked je moc "tepla" moze byt problem ju vyslahat
25. feb 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yamahafazer si říkám :grinning: já jsem dneska nepoužitelnááá :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: korpusy na stole, šlehačka sražená, krém další žádný...bléééééééééé
25. feb 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem... nebola som si ista, ci je to vhodne na zmrazenie :slight_smile: utekam to supnut do mraznicky :slight_smile:
@dm1 ok, takže šlehat na jakém stupni, mám dva na robotu
@lifinka ja slaham vzdy na najvyssich otackach ale neviem ci sa to tak ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ok, a cukr do ní nepatří do tej šlehačky, na ten pribiňákový krém, nevíš?
25. feb 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 mne to posledne spravila orion čoko mliečna
25. feb 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pak vše mixovat anebo jen zamíchat s tím tvarohem a tak?(pribiňáčkový krém)
25. feb 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka jj cukor do nej ide podla chuti , s tou slahackou to bolo isto v tej teplote, ako Danka pise musi byt riadne vychladene ked sa ide slahat
25. feb 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela takže do šlehajdy cukr, pak tam všechno mám kydnout do ho robotu nebo ne?a mixovat? nebo ať se mi to s tvarohem zase nesrazí všechno :sweat_smile: :confused: čekámmm
25. feb 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja vdzy dam cukor do slahacky vyslaham ju a tvaroh uz do toho len jemne zamiesam. ale to ked robim tvarohovy ten je bez toho ole pudingu
25. feb 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tu je moja dokoncena torticka- prvykrat som davala oblatku a lepila ju medom, nic sa nezvlnilo-dakujem za rady :slight_smile:
25. feb 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@lifinka no ja som slahala robotom aj tvaroh ale ked som tam dala Ole uz mi to neutiahol :grinning: tak som to uz pak miesala rucne lyžicou :grinning:
25. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani nádhera :slight_smile:
25. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nádherné tortičky pribudli, niečo som si pozrela, zvyšok trošku neskôr.
Ja som mala tento týždeň oddychovku - len 1 tortu, ale dala mi zabrať, lebo celý týždeň som mala behačky, vybavovačky, k tomu vo štvrtok od rána do večera nebola v našej dedine elektrina, tak som nemohla ani krém robiť, no nič, tak som aspoň kvietky vtedy robila.
Torta bola pre kamoškinu mamku, ktorá má strašne rada astry - no poviem vám, naživo som žiadne astry nevidela, tak len na nete som si našle najaké obrázky a podľa toho robila :grinning: ... inak každý lupienok je na drôtiku, len kytičku som robila 10 hodín vkuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a minulý týždeň som mala tiež len jednu - na spoločnú oslavu narodenín - chceli mať polovičku ozdobenú na červeno a druhú polku na modro
25. feb 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@vlada111 torticka bola neskutocne dobra. skoro sme ju celu zjedli. lepsiu tortu som v zivote nejedla a uz budem kontaktovat len teba. klobuk dolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2012 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky moje, dakujem vsetkym za lajky :wink:
chcem vas spytat, baby mate niektora torticku na mapke na TOMe???
nebojite sa, ze vam pride najeka kontrola? alebo mozte mat popri materskej nejaky prijem?
25. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorty nadherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je jich nespočetne množství a mne už to i chybí :grinning: zatim, ale si musim oddechnout :wink: dat tomu všemu čas :wink: :grinning:
vy samozřejmě pokračujte :sunglasses: :dizzy_face: já se budu kochat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka no ja ju mám už druhý rok ...
25. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas, @larah - manžel došiel z tréningu, okoštoval krém a vraj je fantastickýýýý :grinning: A tie kúsky čokolády že sú na ňom najlepšie :sweat_smile: . Tak ja som z toho už jeleň :grinning:
25. feb 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hejdita gratulujem k babatku ,opatrujte sa :slight_smile:
25. feb 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata... na vas sa sice absolutne nechytam, ale toto je moja tretia potahovana... pre mm na meniny z lasky... :wink:
25. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@hejdita aj ja ti gratulujem k bábätku, len ty pekne oddychuj aj keď ti verím, že ti pečenie chýba
25. feb 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prejeme krasny vecer.chtela bych se zeptat,zda nekdo nevite recept těsto a jak to udelat doma trdelnik??dekuji.
25. feb 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky akurat som zarabala čoko mmf z bielej cokiny, a ak by to niekoho zaujimalo :grinning: 200g už umytých cukrikov Rubino 250g čoko, do toho 5lyžiciek smotany 1lyzicku masla a cukru mi to zožaralo len nejak 800g :wink:
ted idem skusiť tu čoko plastelinu :confused: som zvedava ci ten sirup co mam na to moze ist ale bojim bojim :confused:

@mizulienka zarabat si doma popri materskej mozes do istej sumy rocne/uz neviem kolko/ ale musi to byt "náhodný"predaj , nie ze nieco vyrobis a opakujes predaj toho "isteho" priklad- mozes vyrobit a predat stolicku , ale iba raz za ten rok :rolling_eyes: druhu stolicku uz musis preddat druhy rok :grinning: myslí sa tym vec nova nie bazarovy predaj, ale s tortickami doma nesmies obchodovat isto ani keby si len jednu za rok upiekla :rolling_eyes:
25. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita jee mat doma tyzdnove babatko , prajem nech ste zdravucky
25. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hejdita Blahoželám a prajem Kubíčkovi, aby pekne spinkal, papkal a mamku počúval ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela aku ma trvanlivost ta coko MMF ked je tam smotana a maslo? skladujes to v chladnicke?
25. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita taky velká gratulace k miminku, taky máme doma Jakuba :wink:
25. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hejdita gratulujem k drobcovi :dizzy_face:
25. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja som teraz robila z cokommf aj tu korytnaciu a musim povedat ze he chutovo chutnejsia ako mmf a robilo sa mi snou o malinko horsie ako z mmf, ale mozno to bol len taky pocit a ja som dala jeden balik cukrikov, 200g cokolady 2 lyzice smotany a hmota mala 900g
25. feb 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok