Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
njonja
25. feb 2012
@mizulienka skvelaa! ten stit je priam dokonaly, a o tom panacikovi ani nehovorim🙂
mrka2
25. feb 2012
@njonja aha, cize taka zmiesanina 🙂 myslela som,ci taka farba sa neda rovno kupit.. OK, tak nic. ale torticka je super x-)
rogerka
26. feb 2012
@njonja mne sa tiez topil potah, kremom to urcite nebude. robila som po dlhej dobe mmf. ale po noci stravenej v chladnicke sa uz vobec netopil, dnes, ked som tortu vytiahla, bolo vsetko ok. aj so smatflexom sa mi to raz stalo, tiez neviem preco =-)
katy1979
26. feb 2012
baby akurat lajkujem citam vacsinou akurat tak poslednu stranu ked sem vleziem a to popritom ani nemam robotu.
Tak ale aspon vysledok dnesnej prace na kurze u judit
yamahafazer
26. feb 2012
@lusil2005 jej ja idem tiez robit teraz pivo a tiez kelta 😃
yamahafazer
26. feb 2012
@dm1 krasne su 🙂 ako stihas tolko toriet popri praci sikula si 😉
@anibas krasa ta minie sa ti nadherne podarila ja som mala nervy na takyto 2D obrazok strasnej roboty stym bolo a to auto vyzera ako normalny model
yamahafazer
26. feb 2012
@katy1979 sikulka aka pekna kyticka 🙂
yamahafazer
26. feb 2012
@rogerka perfektny je 🙂
@mizulienka teda suprovo si to zvladla parada 😉 a ten panacik nema chybu 😃
@njonja jej ta je peknucka x-) a ako sedi na hribiku super a ten hrib je cely z hmoty?
@mariann2 krasna si sa navlnkovala ina makacka
@zuba vsetko najlepsie malinkemu 🙂 peknucka urcite bude rad x-)
@lencza no super a oblubenec mojej malej timmy 😃
@lawli vsetko najlepsie oslavencovi 🙂 torticka vidim ,ze sa pacila a aky je vyfesakovany a teraz pozeram,ze to ma 3 roky?ja som myslela,ze aj 5 vyzera starsi
yamahafazer
26. feb 2012
@peroli joj kolko krasnych inspiracii super 😉 diki
@lamps jej ta je peknucka tie tvoje kvetinkove su take peknucke 🙂
@79zuzana fu este kolko zakuskov a tie latky na torte super vyzeraju 😉
yamahafazer
26. feb 2012
@janie80 mne sa moc paci lebo je taka jemna a v jednoduchosti je krasa 😉 a moja oblubena modra farba 🙂
@zlatat nadherne kvetinky 🙂
@ladydia to je suprove zaujimavo to vyzera
yamahafazer
26. feb 2012
@eliska22 ta je krasna to sa mi paci a krasne to mas vyrezane
yamahafazer
26. feb 2012
@mariann2 teda nadherne vsetky ty si strasna sikula 😉 a ten havko vyzera ako zivy a ten vysavac uplne ako ozajstny
@gumkacka1 perfektne su aj miesacka je super
@alenv peknucke srdiecko
yamahafazer
26. feb 2012
@vlada111 jej ta je peknucka 🙂
@lusil2005 nadherne kvetinky x-) a taku mega korytnacku neodfotis 😞 to musela byt ta obrovska korytnacka ked mala taku vahu 😃
yamahafazer
26. feb 2012
@artepf peknucke ton srdiecko je pekne jemne
@mizulienka ta rybka nemo je dokonala super si sa stym vyhrala
@adka_praha ta je peknucka a ten bok ozdobeny zaujimavo to ukaze
yamahafazer
26. feb 2012
@ikula2 nadhera ta cierno biela
@zunajda tie su vsetky dokonale a ten hrad tak tej je inak perfektny ako hracka a ten drak ako zivy 😉
yamahafazer
26. feb 2012
@miciatko jej ta je pekna a kolko korytnaciek vela ian fuska
@simasa ako ta cokoladova je dokonala super
yamahafazer
26. feb 2012
co som stihla som dokladnejsie pozrela torticky a idem makat na slanych
dajna11
26. feb 2012
@mizulienka krásna je aj takto,super
lamps
26. feb 2012
@mizulienka Lucka štít je bombastický a ten rytier nemá chybu :-N
lencza
26. feb 2012
@yamahafazer no to je i oblíbenec mého syna, je mu teprve 11 měsíců, ale jakmile uslyší znělku Timmyho, tak může být kdekoliv po bytě a rychlostí světla je v obýváku u televize 😉 😉
lusil2005
26. feb 2012
@yamahafazer ale som bola prekvapena aka je to rychlovka. teta mala mat tortu az na dnes, a vcera uplnou nahodou sa preriekla ze ju ocakava uz vcera. a za dve hodky bolo pivo na svete. a v podstate bez stresu. a to som sa toho tak bala 😃
pingu1
26. feb 2012
@vlada111 ja som ti chcela navrhnut, ze by ti moj manzel urobil stranku s tortickami a ak by si chcela mohla by si predavat. podla statistik vyhladavanosti na nete su torty na prvom mieste. nejake percento z ceny by sme si nechali my a ostatne by islo tebe. co ty na to?
lusil2005
26. feb 2012
@mizulienka jak ze nepodarena???? je perfektna!!! =-)
dajna11
26. feb 2012
tu je moja dnešná....akože agility so psíkmi 😃 😃
yamahafazer
26. feb 2012
konecne hotovo posledne dve slane

@lusil2005 a ake velke to pivo robis?ja z dvoch toustovych chlebov
njonja
26. feb 2012
@yamahafazer dakujem🙂 ano, dala som ho cely z hmoty, dllllllho sa susil ! som si netrufla ho vymodelovat z puncoviny, to som este nerobila.neviem ani ako na to😞
janula.h
26. feb 2012
baby zase nádherné výtvory @mizulienka nepodarená??? veď keby som ju ukázala susedom na ulici (chlapcom) tak isto by som mala hneď objednávky nádherná 🙂 naposledy im manžel robil meče a štíty z dreva 🙂
janula.h
26. feb 2012
@njonja krásna víla 🙂 nádherné krídelká 🙂 a nebol veľmi vychladený krém??
njonja
26. feb 2012
@rogerka aj mne to ako-tak v chladnicke ustalo. Ale ti poviem, ze ma to uplne sokovalo, lebo to slo expresne rychlo. len som ho vyvylkala, dala na toru a uz som to ani poriadne nestihla zazehlickovat a uz bol cely mokry😢 fakt nechapem... =-)
njonja
26. feb 2012
@janula.h dakujem🙂 Tie kridelka mi poradili dievcata odtialto, su zo zelatiny...